Orai.lt: maloni šiluma nustos lepinti

2015-09-19, orai.lt, orai24.lt
Fotolia nuotr. / Ruduo.
Fotolia nuotr. / Ruduo.

Šeštadienio dieną Lietuvos orus lems nedidelė aukštesnio slėgio sritis, todėl vyraus nepastoviai debesuoti ir be lietaus orai. Rytą truputį palyti gali pietrytiniame šalies pakraštyje, o įdienojus kur ne kur pakrapnos šiauriniuose rajonuose. Pietvakarių, vakarų vėjas aprims, tik prie jūros išliks kiek gūsingesnis. Aukščiausia temperatūra sieks 17–22 laipsnius šilumos.

Sekmadienio naktį lietaus tikimybė taip pat bus nedidelė, vėjas nurims, tik kai kuriose vietovėse formuosis rūkas. Oras atvės iki 5–10 laipsnių, truputį šilčiau bus tik pajūryje. Dieną dangų vėl aptrauks debesys, daugelyje rajonų palis, tikėtina ir perkūnija. Vyraus trumpalaikiai lietūs, tačiau rytiniame šalies pakraštyje gali lyti ir ilgiau. Vėjas besikeičiančios krypties, nestiprus. Popietinėmis valandomis termometrai rodys 16–21 laipsnį šilumos, tik rytiniuose rajonuose gali būti laipsniu kitu vėsiau.

Pirmadienį taip pat prognozuojami gana debesuoti ir su lietumi orai. Vėjas besikeičiančios krypties, 4–9 m/s. Apniukusi naktis dar bus švelni, apie 8–13 laipsnių, o dieną šiluma nebelepins: teks pratintis prie rudeniškų 13–18 laipsnių.

Orai Šilutėje:


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?