Pirmadienio horoskopas – rugsėjo 21 d.

2015-09-21, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Pirmadienis
„Fotolia“ nuotr. / Pirmadienis

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandieną gyvensite kupini tikėjimo savo žiniomis ir savo jėgomis. Būsite kupini azarto, noro laimėti, bet visas pergales skinsite ar pralaimėjimus sutiksite su šypsena lūpose. Tiesa, dalis darbų gali būti pernelyg varginantys ar nuobodūs, o kolegos – nenorintys išgirsti jūsų daug žadančių rekomendacijų. Popietę dar labiau susitelksite į savo tikslus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte sumanysite atlikti keletą ryžtingų pokyčių savo namuose ir su esama situacija nesitaikstysite, kol nepasieksite to, kad jūsų veiksmai pasiteisintų, o jūsų šeimos nariai juos pripažintų teisingais. Beje, tai nelabai sutaps su kai kurias kitais jūsų ar su jumis susijusių asmenų planais. Įveikę kelis slenksčius, vakarėjant tapsite dar labiau užtikrinti ir pasitikintys.  

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien užtektų pripažinti, kad jūsų partneriai tiek asmeniniame, tiek socialiniame gyvenime kur kas teisesni už jus. Ir tai sužinosite daugybėje pokalbių dienos pradžioje, kai visi visais įmanomas būdais sieks atkreipti kitų dėmesį į save. Per vargus susitarę su antrąja puse dėl šeimos reikalų, popietę leiskite kitiems įnešti savo indėlį į bendrą katilą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Darbo vietoje nestokosite optimizmo, tiksliai žinodami, kiek ir ką norite gauti už savo pastangas. Būdami užtikrinti savimi, tinkamai savo įgūdžius panaudosite ir gal net šio to užsitarnauto sau išsikovosite. Tačiau pasiruoškite susidurti su informacijos trūkumu, o vakare būti atidesni savo partneriams.   

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dienai prasidėjus spinduliuosite tikėjimą ateitimi ir darysite viską, kad kiekvienas sutiktas tuo patikėtų. Visaip siekdami atkreipti dėmesį į savo veiksmus, veršitės į pirmaujančių gretas ir jas sau užtikrinsite, jei kažkuriame etape neprarasite pasitikėjimo savo jėgomis. Popietę raskite priemonių, kurios pagerintų sveikatą ar paspartintų darbo eigą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Visi jūsų dienos pradžios žygiai bus orientuoti į jūsų šeimos saugumo užtikrinimą. Viską atliksite su šypsena lūpose, bet ne visiems bus aišku, kokiu būdu ketinate įgyvendinti vieną ar kitą savo sumanymą. Ir tai daug geriau, nei žūtbūt siekti dėmesio ar laukti palankumo ženklų. Popietę leisite turiningai ir kūrybiškai.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Būsite energingi ir drąsūs tuomet, kai šalia bus jūsų draugai, komandos nariai ar kiti bendražygiai. Aktyvus bendravimas leis jums būti naujienų ir įvykių centre ir nieko svarbaus pro ausis nepraleisti. Tiesa, dienos pradžioje visa tai kartins nebent kokios praeities nuosėdos. Galiausiai ieškosite prieglobsčio savo privačioje erdvėje.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nuo ryto turėsite didelių lūkesčių ir bandysite juos pateisinti įvairiais būdais savo darbo vietoje. Čia neliksite nepastebėti ir, regis, gausite tai, ko siekiate. Viena problema gali būti nesutampantys jūsų ir kolektyvo narių motyvai. Šias kliūtis įveikę, vakarą pasitiksite smagiai bendraudami, judėdami ir smalsaudami.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien daugelis jūsų bandymų save išreikšti ir išsaugoti savo unikalumą bus sėkmingi. Turėsite entuziazmo, kai tik bus proga pasinaudoti savo turimomis žiniomis ar kitiems parodyti, kuo jūs tikite. Jūsų polėkius pristabdyti gali vien tik darbas. Antroje dienos dalyje labiau rūpės papildyti savo banko sąskaitą ar ką nors įsigyti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Neprieštarausite tam, kad neužimate centrinės vietos šios dienos įvykių scenoje. Tačiau ten būdami ne tik stebėsite įvykius, bet tyliai sieksite to, kas jums svarbu ar tai, ką norite turėti. Galimas daiktas, kad į visa tai įtrauksite ir kitus asmenis. Būkite pasiruošę, kad kai kas jumis netikės, turėdami galvoje, jog vakarėjant šis netikėjimas išsisklaidys lyg rūkas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dienos pradžioje turėdami prieš akis patikimą komandą ar būdami jos dalimi, turėsite tai, kas reikalinga tobulam startui. O jau tuomet jūsų pasirinkimas, ar pasinaudosite kitų žmonių patarimais ir panaudosite jų ar jūsų bendras lėšas idėjoms įgyvendinti. Kuo aktyviau dienos pradžioje megsite ryšius, tuo daugiau laiko po to galėsite skirti poilsiui.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ryte susitelkę į darbą, patirsite ir šilto, ir šalto. Nenuostabu, jei kai kurie patikimi asmenys jus apdovanos keliomis kritiškomis pastabomis. Nepaisant to, dirbsite, nestokodami kūrybiškumo ir meilės darbui, dažniau rinkdamiesi sau patinkančius, o ne kitų parinktus kelius. Popietę galėsite įrodyti, kaip gebate prisitaikyti komandoje.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?