Tarptautinė diena be automobilio Pagėgiuose paminėta žymint dviračius

2015-09-21, Tauragės AVPK informacija

Šių metų rugsėjo 16-ąją Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariato pareigūnai bendradarbiaudami su Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuru organizavo prevencinę priemonę „Dviračių žymėjimas“, skirtą Tarptautinei dienai be automobilio paminėti.

Tarptautinės dienos be automobilio tikslas – skatinti gyventojus bent vieną dieną mieste atsisakyti automobilio, ieškoti kitokių susisiekimo būdų – eiti pėsčiomis ar važiuoti dviračiu. 

Priemonės metu pareigūnai specialiu graveriu bei lipduku žymėjo dviračius, biuro specialistai dalino atšvaitus, sveikino gyventojus važinėjančius dviračiais ir dalino lankstinukus apie Tarptautinę dieną be automobilio. Minėta prevencinė priemonė sulaukė nemažo gyventojų susidomėjimo. Jie noriai žymėjosi savo dviračius, diskutavo kaip akyliau saugoti savo turtą. 

Pareigūnai primena, jog veiksminga ir nieko nekainuojanti dviračių apsaugos nuo vagių priemonė – jų žymėjimas policijoje. Norint pažymėti dviratį, gyventojas su savimi turi atsinešti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir dviračio (žymimo daikto) įsigijimo dokumentus. Dviratį pareigūnai užregistruos, specialia priemone pažymės jo rėmą ir užklijuos lipduką su užrašu „Pažymėta policijoje“. Lipdukas ant dviračio rėmo įspės tuos, kurie kėsinsis į šį turtą. Vagystės atveju policijoje pažymėtą dviratį bus lengviau surasti ir atpažinti. 

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariato pareigūnai informuoja, kad asmenys norintys pasižymėti savo dviratį ar kitą daiktą, gali tai padaryti kiekvieną darbo dieną Pagėgių policijos komisariate, esančiame Pagėgiuose, Vilniaus g. 17.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!