Antradienio horoskopas – rugsėjo 22 d.

2015-09-22, Šaltinis: Ji24.lt
Fotolia nuotr. / Ruduo
Fotolia nuotr. / Ruduo

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte sėkmingai startavę, popietę nesutriksite darbo vietoje susidūrę su bandančiais sumenkinti jūsų atliktų darbų svarbą. Stiprinkite tai patys, užuot dairęsi norinčiųjų pritarti. Beje, jus pirmyn ves ne tik darbas – būsite kupini užsidegimo ką nors sužavėti savo neįprastomis idėjomis, apranga, nauju įvaizdžiu ar netikėtais pasirinkimais. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dienos pradžioje tikėsite savimi, savo ryšiais ir savo žiniomis, o šis pasitikėjimas įdienojus dar labiau išaugs. Beje, popietę kai kas iš kolegų, nenorėdami vykdyti jūsų nurodymų, gali jus įvelti į nepageidaujamą diskusiją. Tiesa, pagaliau išsivadavę iš jus varžiusių praeities nuospaudų, galėsite kurti laimingesnį jūsų šeimos gyvenimą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nedidelis pasikeitimas šiandien gali tapti dideliu vilties žiburiu. Rasite naujų kelių ir užmegsite naujų kontaktų su tais, kurie gali tapti jūsų bičiuliais ar jūsų komandos nariais. Prasmingos patirtys ir reikšmingos žinios gali jus pasiekti susitikus su seniai matytais draugais. Siūlomą pagalbą ar paramą, ypač susijusią su darbu, pritaikykite, užuot atstūmę.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.) Šiandien šalia jūsų bus žmonių, kurie jums teiks palaikymą ir paskatinimą, deja, tame jūs dažniau įžvelgsite jų norą jums vadovauti ar jus valdyti. Šį slenkstį perlipę, galite turėti prasmingą dieną, kai jūsų ryžtas darbe išbandyti naują technologiją ar pakoreguoti savo kryptį, padidins jūsų pajamas ar savivertę.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien nevalia improvizuoti, kai kalba eis apie darbą ar santykius su kolegomis. Verčiau numatykite tikslus ir nuosekliai link jų eikite, laikydamiesi instrukcijų ir nustatytų taisyklių. Improvizacijas sau leiskite visa kame, kas susiję su jūsų asmenybe, išvaizda, stiliumi. O kuo keistesniu būdu save pateiksite – tuo plačiau ir geriau apie jus bus kalbama. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jums bus svarbu būti rimtiems ir susitelkusiems, ir tikrai sau padėkosite, jei niekam neprieštaraudami atliksite ko jūsų prašo. Tiesa, gali tekti išsilaisvinti iš dalies praeityje jus varžiusių dalykų ir apie tai mažai kam norėsite atvirauti. Tačiau gavę pasiūlymų įsitraukti į bendras veiklas, nenusigręžkite.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien turėsite aibę planų, susijusių su jūsų asmeniniu gyvenimu, tačiau ne visus juos įvykdysite taip nuosekliai ir metodiškai, kaip jums norėtųsi. Gali būti svarbu, bet nelengva paklusti tiems, su kuriais gyvenate. Beje, komandinio darbo ar ryšių su draugais sėkmę garantuos jums iki šiol nebandyti santykių modeliai.   

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien geriau seksis tiems, kurie yra įžvalgūs, smalsūs ir norintys dar daugiau sužinoti – jums tokiu būdu gali apsiskleisti ne viena svarbi tiesa. Beje, neplanuoti dienotvarkės pokyčiai lai jūsų nesuglumina – tai geras ženklas, primenantis apie teigiamus poslinkius jūsų karjeroje, profesijoje ar santykiuose su vadovybe.
ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandienos žaidimuose jums pasiūlytos figūros galbūt ne visai atitiks jūsų lūkesčius, tačiau panaudodami tinkamą strategiją, turėsite naudos net iš beviltiškų aplinkybių. O jei dar žvalgotės nuotykių, kad ir kokie jie būtų – jums jie suteiks žavių patirčių, praplės jūsų akiratį ir padidins jumis besižavinčių gretas. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jūsų tvirtumas gali būti pavyzdžiu kitiems, tačiau užsidėjus nepatiklumo ir rūstumo kaukę, jums patiems bus lengva jos nepastebėti, kas kitus gali erzinti. Kita vertus, puiki diena permainoms namuose, kurioms iki šiol vis nebuvo tinkamų aplinkybių įgyvendinti, trūko lėšų ar norinčiųjų jų vykdyme dalyvauti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šios dienos įvykiai ar žmonės jums primins apie jūsų praeities klaidas, kurias jūs norėtumėte užmiršti, ar išaiškins paslaptis, kurių neketinote niekam išduoti. Kuo atidžiau į tai dabar pažvelgsite, tuo jums bus geriau. Netikėtas susitikimas ar pažintis gali būti žavios partnerystės pažadas ar priežastis atgaivinti ankstesnį ryšį. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Būsite tikri, kad komandoje jums patogiau nei vieniems ir dėl to neklysite. Kai kas iš įtakingų bendražygių iš jūsų gali šiandien kiek per daug reikalauti. Neįprastus savo gebėjimus naudodami ar naujas technologijas pritaikę, galite pagerinti savo savijautą, darbo sąlygas, patobulinti darbotvarkę ar sulaukti kolegų palankumo.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?