Trečiadienio horoskopas – rugsėjo 23 d.

2015-09-23, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Paukščiai
Fotolia nuotr. / Paukščiai

Nuo ko pradedate dieną? Kavos puodeliu, mankšta, o gal bėgiojimu miške? Tegu pradžia jus įkvepia darbingai nuotaikai!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Saulė nuo šios dienos priešingoje zodiako pusėje Svarstyklių ženkle, o dėl šios priežasties jums dažniau už kitus dalykus taps aktualūs artimi ir dalykiniai santykiai. Kitas žmogus jums taps priemone save suprasti ir išreikšti. Besikreipiantys patarimo į mokytojus ar ieškantys specialisto konsultacijos – gaus vertingų žinių. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Svarstyklių ženklas, kuriame nuo šiol bus Saulė, pasiūlys jums mokytis diplomatijos darbo vietoje. Jūsų dienotvarkę, kasdienius įpročius ir savijautą koreguos jūsų santykiai su kolegomis. Pasitikėkite jais ir jau šį vakarą kai kas jums primins, kad reikiamu metu jums atskubės reikalinga materialinė ar dvasinė parama.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Reikalingi pokyčiai namuose gali būti dienos tema, tačiau nemažiau svarbu tai, kad Saulė jau šiandien įsikurs oro ženkle, suteikdama jums daugiau azarto, įkvėpimo kurti ir saviraiškos per visus jūsų kūrinius, tarp jų ir vaikus. Be to, jau šį vakarą įsitikinsite, kad šiame kelyje šalia jūsų yra patikimas partneris.  

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Laikas, kol Saulė keliaus Svarstyklių ženklu, jums bus skirtas tam, kad mokytumėtės diplomatiškai spręsti šeimos problemas ir atrastumėte naujų, dar iki šiol neatrastų savybių arba jas išsiugdytumėte. Su iškilusiais sunkumais jums jau šiandien padės susidoroti tvarkingai sudėliota dienotvarkė ar kai kas iš jūsų kolegų.
LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien prasidėjusi Saulės kelionė Svarstyklių ženklu jus kvies daugiau bendrauti, keliauti, mokytis, smalsauti. Kuo daugiau žinosite – tuo reikšmingesni jausitės, o kuo geresni bus jūsų santykiai su žmonėmis – tuo daugiau durų jums atsivers. Jūsų atžalos ar mylimas žmogus vakare įrodys, kad galite jais pasitikėti. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Vis dažniau rūpinsitės savo materialiuoju pasauliu, nes Saulė, perėjusi į Svarstykles, judės jūsų vertybių sritimi. Tai geras laikas ne tik kurti stabilesnį pamatą po savo kojomis, bet ir save išreikšti, pasitelkus savo prigimtinius gabumus. Dienai baigiantis atidžiai apsidairykite namuose ir pamatysite, kad yra kas jums nori šia tema pagelbėti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Saulė nuo šios dienos jūsų ženkle, todėl galite stiprinti savo autoritetą, skleisdami aplink save harmoniją, grožį ir teisingumą. Visas duris atidarysite, jei savo stiprybes panaudosite ne tik save parodyti, bet ir santykius su aplinkiniais pagerinti. Vakare šalia jūsų atsiras asmuo, kuris jus ir palaikys, ir pamokys, ir jums reikalingos informacijos suteiks.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nuo šios dienos, Saulei perėjus į gretimą Svarstyklių ženklą, jums rekomenduojama stabtelėti ir pabūti kiek atokiau nuo pagrindinių įvykių, dažniau įsigilinti į save, atsipalaiduoti, apsivalyti tiek fiziškai, tiek emociškai. Dienai baigiantis galite gauti patvirtinimą teisingiems savo poelgiams dovanos ar atlygio forma.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dėl Svarstyklių ženklu pradėsiančios keliauti Saulės, nuo šios dienos siekdami save išreikšti vis dažniau įsiliesite į grupės veiklą, jungsitės į klubus ar organizacijas, leisite laiką su bičiuliais. Draugų ir komandos narių prašymai neturėtų būti jūsų ignoruojami – tapdami patikima atrama jiems parodysite, kokie reikalingi esate. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Saulė, perėjusi į Svarstyklių ženklą, tuo pačiu įsikurs ir jūsų karjeros srityje. Darbas ir jūsų profesiniai tikslai – tai geriausia jūsų asmeninės saviraiškos priemonė šiuo metu. Siekdami savo tikslų atsižvelkite ne tik į savo, bet ir į kitų poreikius. Tikrasis palaikymas jums tame kelyje ateis iš nematomų šaltinių ar iš jūsų praeities patirčių. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Saulė nuo šiandien viešpataus harmonijos ir grožio siekiančiame ženkle Svarstyklėse. Taigi dabar jums pravartu kelti savo sparnus, jei norite atverti sau kuo platesnes erdves. Kelionių ar studijų planai turėtų atsidurti pirmose gretose. Beje, kai kas iš jūsų bičiulių gali tapti jums geru mokytoju ar konsultantu.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Saulės padėtis Svarstyklių ženkle jums primins, kaip svarbu išmokti deginti tiltus, kurie jus skiria nuo kitų žmonių, džiaugtis viskuo, kas bendra ir išdrįsti atsisakyti, keistis, atrasti ir įsigilinti į iki šiol nepažintus dalykus. Kažkoks autoritetingas asmuo ar vienas iš jūsų tėvų jau šiandien jums parodys, kad galėsite reikalui esant į jį ar ją atsiremti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?