Penktadienio horoskopas – rugsėjo 25 d.

2015-09-25, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Penktadienis
Fotolia nuotr. / Penktadienis

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Įnikę į komandinius darbus, dažniau atlikite tai, kas buvo sėkmingai pradėta, nes naujos iniciatyvos bus lydimos aplinkinių abejingumo ir jūsų pačių nusivylimo. Tačiau tinginiauti jums neleis Marsas jau šiandien besidarbuojantis jūsų kasdienių darbų ir savijautos srityje. Jausmas bus toks lyg eitumėte prieš vėją, tačiau rankų nenuleisite. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Geri tikslai tie, kurių siekiate ne pirma diena – tęskite, nepaisant to, jog kai kas jums neduos žadėtų lėšų ar jūsų nepalaikys. Didžiausios pergalės ir pralaimėjimai laukia kuriančiųjų, demonstruojančių savo kūrybą, auginančių vaikus. Veiksmo planeta Mergelės ženkle, todėl pravartu būti nuosekliems ir smulkmeniškiems.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien noriai gilinsite savo žinias ir jomis dalinsitės kuo plačiausiai. Tačiau kiek plačiai jus girdės ir kaip gerai supras jūsų žodžius, kol kas nežinosite. Aktyvumu išsiskirsite namuose, nes šią jūsų sritį nuo šios dienos prižiūri Marsas. Nepasydami to, kad dalies jūsų ketinimų nepalaikys jūsų artimas žmogus, sieksite to, ką sumanėte.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien dairysitės tų, kurie norėtų su jumis dalintis materialiniais ar emociniais turtais, tačiau turėsite tik tiek, kur padirbėjote iki šiol. O dėl pakitusios Marso padėties, jūs savo tikslų sieksite kuo aktyviausiai bendraudami. Deja, tai nebus sklandu dėl sveikatos problemos. Nenuostabu, jei tapsite pernelyg kritiški, ko gali nesuprasti jūsų kolegos. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien kaskart iškilus neaiškumams tarsitės su savo partneriais ir dėl to būsite teisūs, tačiau visų įgaliojimų jiems neperleiskite. Be to, šiandien karo planeta Marsas pradės keliauti jūsų vertybių sritimi ir jums taps nepaprastai svarbu kovoti už savo turtą, pajamas bei įvairiausias savo vertybes, o tam šiuo metu sėkmingai kliudys jūsų vaikai.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Liesite per dieną devintą prakaitą ir dėl to nesigailėsite, jei tik daugiau dėmesio skirsite įprastai veiklai ir jau pradėtiems darbams. Jūsų ženkle įsikūręs Marsas leis jums save parodyti pasauliui kaip aktyvią ir bebaimę asmenybę, kuri geriausiai atlieka savo misiją būdama smulkmeniška ir nuosekli. Šiame kelyje jums gali nevalingai sutrukdyti kai kas iš šeimos narių. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Skirsite laiko tam, kas džiugina jus ir su malonumu atliksite netgi tai, kas įprastai kelia nuobodulį ar nepasitenkinimą. Ieškodami teigiamų įspūdžių, kai ko svarbaus galite nepastebėti. O štai jūsų veiksmai bus ne visiems matomi ir ne visiems suprantami. Tai kirsis su interesais tų, kurie nori bendrauti ar tuomet, kai jums bus reikalinga informacija. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jūsų širdis links link namų, o nebūdami juose sieksite užtikrinti, kad niekas nesiveržia į jūsų asmeninę erdvę. Mergelės ženkle savo kovas pradėjęs Marsas, jus padarys komandos žaidėjais, kurie už savo grupę ar draugus grumiasi iš paskutiniųjų. Tiesa, kol kas turėsite sulėtinti tempą, supratę, kad stokojate kažkokio gabumo ar įgūdžio. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Spėsite lėkti su naujienų srautu, tačiau taip skubėdami galite pražiopsoti kelio ženklus ar kitas reikšmingas smulkmenas, kurios gali pasirodyti šiandien nieko vertos. Laimei, vis atidesniems mažiems dalykams jus darys Marsas Mergelės ženkle, o tai jums pravers grumiantis už savo pripažinimą darbe. Deja, didžiausia kliūtimi čia dabar bus jūsų asmeninės savybės. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Skaičiuodami šiandien savo pinigus būkite atidūs, o įsigeidę įsigyti svarbių daiktų, verčiau patausokite laiką. Bus lengva nepamatyti to, kas paprastai bado akis. Be to, Marsas pereis į Mergelės ženklą, skatindamas jus kovoti už tai, kuo tikite, aktyviai reikštis tarptautiniuose ryšiuose ar studijose. O jei nesiseks, vadinasi, kažkoks inkaras laiko pririšęs prie praeities.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien diktuosite dienos toną, tačiau dažniausiai matysite tai, ką norite matyti ir tai jūsų neapsaugos nuo mažų paklydimų. Apsisaugosite nerizikuodami ir nevaikščiodami nepramintais takeliais, kurie vilios. Pasitikėjimo ir mokėjimo pasidalinti pamokas jums praves ženklą pakeitęs Marsas. Deja, jūsų bendražygiai ir bičiuliai čia kiš savo trigrašį. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien labai įtikėję kokia nors labai gražia, bet nauja svajone, pasielgsite protingai, pernelyg jai daug vilčių nesuteikdami. O jūsų santykių srityje nuo šiandien įsikūręs Marsas neleis jums mėgautis ramiais ir harmoningais santykiais. Laimei, jis padės pakovoti už savo antrosios pusės dėmesį ir gerovę, jei darbų gausa neišeikvos visos jūsų energijos.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?