Pirmadienio horoskopas – rugsėjo 28 d.

2015-09-28, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Desertas
Fotolia nuotr. / Desertas

Šokame į pirmadienį. Kokią dieną mums žada žvaigždių žemėlapis?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jūsų nuotaikos bus lyg ant delno ir tuomet, kai džiaugsitės, ir kai liūdėsite. Deja, daugiau vietos jūsų dienoje atsiras nepasitenkinimui nei šviesioms emocijoms. Popietę sukrėtimų  ir nerimo priežastimi taps darbas ar vadovaujantys asmenys, kurių reikalavimai visiškai skirsis nuo jūsų asmeninių poreikių. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Leiskite šiandien sau nugrimzti giliau į savo vidų ir visus planus kol kas apmąstykite, užuot apie juos pranešę. O popietę nutiksiantys įvykiai parodys jums vidines jūsų problemas, trukdančias keliauti, studijuoti ar atverti duris į dar nepažintus pasaulius. Kai sutvarkysite kažkokią vidinę problemą, pasitrauks ir kliūtys. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Įsitraukę į komandos darbą ir sau gerą dieną kursite, ir savo bendražygiams paslaugą padarysite. Popietės įvykiai gali būti naujo etapo jūsų santykiuose su draugais ar komandos nariais pradžia, jei tik kai ko nereikalingo atsikratysite. Pamiršę nemalonumus ir nesidairydami judėdami į priekį, išlaisvinsite ir susitelksite į bendrus tikslus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.) Šiandien jums bus svarbu nusipelnyti gero vardo už savo profesinius pasiekimus, tačiau tikėtis lengvų pergalių čia gali būti naivoka. Jūs būsite linkę stengti ir persistengti, tačiau kur kas protingiau būtų išklausyti visai jums nemalonią nuomonę šia tema ir pagal ją koreguoti savo veiksmus ir tikslus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pasiremdami savo požiūriu, žiniomis ir optimizmu šiandien sau kelią prasirisite ir bet kurioje situacijoje išsisuksite. Mažų rūpestėlių lavina, užvirtusi ant jūsų galvos, popietę bus arba akstinas daryti daugiau, arba pretekstas nedaryti nieko. Ir nuo to, kurį variantą pasirinksite, priklausys jūsų vakaro nuotaikos.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien išsikovosite tiek, į kiek mūšių eisite ne vieni. Nesulaukiantys palaikymo lai pagalvoja, ar nori ir yra pasiruošę priimti tai, kas jiems duodama. Popietę turėsite kažkokį rizikingą sumanymą ar gausite tokio pobūdžio pasiūlymą, kuriam atsispirti gali padėti tik kitas asmuo, kaip ir, beje, jį įgyvendinti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien būsite nusitekę karingai, ypač tuomet, kai bendrausite su žmonėmis. Viskas pernelyg lengvai grius ir visai ne taip lengvai bus pastatoma, todėl vertinkite tai, ką turite, užuot siekdami kažkokių savo sumanytų tikslų. Vakarop jūsų ryšių su kitais asmenimis eigą pakoreguos šeimos reikalai. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jums svarbu saugoti savo sveikatą, darbo vietą ir santykius su kolegomis. Gerindami santykius su bendradarbiais ir atleisdami sau bei kitiems už praeities klaidas – daugiau atliksite ir žvalesni pasijausite. Tuo atveju ne taip sutriksite, kai popietę gauta informacija ir būtina išvyka sujauks jūsų dienos planus.
ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Būkite visą dieną aktyvūs, iniciatyvūs, bet susitelkę, nelaukdami kol viską, ko jūsų širdelės trokšta, kažkas jums atneš ant auksinio padėklo. Todėl kur kas protingiau ne svajoti, o daryti. Finansiniai rūpesčiai ar būtinos išlaidos popietę jums primins, kad negalite iki soties mėgautis gyvenimo džiaugsmais. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien ryžtingai spręskite asmenines problemas patys pasistengdami imti vairą į rankas, kad kuo daugiau atliktumėte ar užglaistytumėte kokius iškilusius santykių nelygumus. O vakarop debesys, susikaupę ties jūsų namais, aptemdys jūsų padangę. Panašu, kad jūsų asmeniniai norai prieštaraus jūsų šeimos namų poreikiams.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Norėsite visko pasiekti užmegzdami kuo daugiau ryšių, nuvykdami į kuo daugiau vietų ar susitikdami su kuo daugiau žmonių. Popietę praeities patirtys gali sutrikdyti visų pokalbių ar susitarimų eigą. Be to, kritikuodami kitus tam, kad pasigirtumėte, tik dar daugiau priešų įsigysite. Gal net tapsite apkalbų objektu. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Sau šiandien suteiksite ne vieną priežastį patikėti, kad galite turėti tai, ko jums reikia. Ir ta kryptimi sėkmingai judėsite, kol jūsų nesustabdys kai kas iš jūsų komandos narių ar bičiulių. Be to, jūsų idėjos taip pat bus sunkiai realizuojamos dėl jūsų gebėjimų, įgūdžių ar pinigų stokos. Tačiau šių idėjų nepalaidokite, o toliau jas brandinkite.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?