Antradienio horoskopas – rugsėjo 29 d.

2015-09-29, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Kaštonas.
Fotolia nuotr. / Kaštonas.

Ar įdėjote slapta artimam žmogui į kišenę kaštoną? Dar ne? Pats metas tai padaryti – tegu būna kaip sėkmės talismanas.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte jūsų žvilgsnį pavilios įvairios pramogos, rizika ar kūrybinė veikla. Būsite neabejingi ir priešingos lyties atstovų dėmesiui, o norėdami patraukti jums patinkantį asmenį, šiandien nemažai gero atliksite. Ieškantys saviraiškos, būdami romantiškai, kūrybiškai ir iniciatyviai nusiteikę, vis dėlto pernelyg nerizikuokite tuo, ką jau turite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien aktyviai tvarkysite savo asmeninę erdvę ar iš peties pasidarbuosite kokiuose nors užkulisiuose, turbūt kam nors patalkindami. Geriausiai jus nuteiks noras įsiteikti kam nors iš savo artimųjų. Besitikintys turiningos dienos lai nesėdi rankų sudėję, tačiau tegul atsisako iki šiol nebandytos veiklos. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Pasirinkę komandą kaip savo sėkmės matą, jūs šiandien išties galite būti nepralenkiami. Turėsite ką smagiai aptarti, o susitikimai teiks nepamirštamų įspūdžių.  Nors labiausiai vilios darbai, kuriuos galite visi kartu greitai atlikti, tačiau labiau pasiteisins tik tai, ką jau esate pradėję ar turite tam pakankamai įgūdžių. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien susikoncentravę į savo darbą, ir dieną gerai leisite, ir tinkamai savo įgūdžius naudosite, ir progų užsidirbti nepražiopsosite. Būdami ryžtingi, tačiau ir malonūs savo darbo aplinkoje, gausite gerų pasiūlymų, tačiau tai, kas jums iki šiol buvo nauja, gali greitai prarasti savo žavesį ir tapti nebereikalinga.
LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien noriai reikšitės ten, kur būsite, ir abejingų nepaliksite. Ne tik geriau už kitus žinosite, kaip viskas turi būti, bet ir tinkamas gaires kitiems nurodysite, o jiems teliks tik jomis vadovautis. Be abejo, čia jums lygių nebus, tačiau bus tendencija savo žavesiu piktnaudžiauti, nuo ko kai kam galiausiai taps koktu.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)


Šiandien lengviau nei įprastai pasitiksite kokias nors jums siunčiamas permainas, kurių priežastys gali būti susijusios su jūsų praeityje patirtais įspūdžiais ar pažinotais žmonėmis. Galbūt kai kas iš jų jums padės, atsidėkodami už tai, ką jiems kitados esate gero padarę. Beje, gali pavykti išjudinti vieną kitą užstrigusį reikaliuką.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien nebūkite vieni, nes turite visas galimybes įgyti gerų draugų, su senais susitaikyti ir visaip sustiprinti savo komandą. Inicijuodami įvairias veiklas su savo bendražygiais ir besąlygiškai jais pasikliaudami, gerai leisite laiką, vis dėlto kai ko galite nepastebėti, ypač jei rinksitės tai, kas jums nauja ir iki šiol nepatirta. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien nestokosite savarankiškumo ir noro laimėti savo darbo vietoje, tačiau visų savo pergalių pasieksite išties gražiai ir dažniausiai pagerindami savo santykius su vadovybe ar net įgydami užtarėjų. Smagią dienos darbų eigą gali kiek sutrikdyti nebent išsiblaškymas ar noras pabraidžioti neišbraidytose vietose.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien nubusite pakilios nuotaikos ir norintys kuo smagiau praleisti dieną. Regis, dėl to ir stengsitės, pasitelkdami savo žinias, požiūrį ar gerus santykius su kitos tautybės asmenimis. Ryšiai, kuriuos palaikysite su savo bendramoksliais ar kitoje šalyje gyvenančiais, jums gali teikti smagių patirčių ir kiek per daug jūsų viltis kurstyti. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Mieliau už viską šiandien susitelktumėte į savo asmeninę erdvę ar šeimą, kurią turėsite galimybių kažkaip pagražinti kitų asmenų dosnumo ar pagalbos dėka. Gavę šį tą iš kitų, nepasilikite visko tik sau – dosniai dalinkitės ar patys raskite, ką galite kitiems duoti. Tiesa, apetitas nevaržomai augs, todėl saikingai skanauti taip pat verta. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jums pakaks kalbų, planų, išvykų ir susitikimų – tik spėkite suktis. Būdami judrūs ir aktyvūs, nestokojantys minčių ir progų jomis pasidalinti, įgysite malonių žmonių palankumą ar net naujų pažinčių užmegsite. Nors dalis jų, kaip ir kai kurie jūsų dienos planai, gali baigtis pradinėje stadijoje, jūsų geros nuotaikos tai neužgesins. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Labiau nei apie kitus dalykus šiandien galvodami apie tai, kas jums būtų naudinga, niekam neužkliūsite, jei su gera nuotaika atliktumėte jums mielas ir ne itin mielas užduotis. Kūrybiškumo ir gerų ryšių su kolegomis bus į valias, tačiau ne visuomet pavyks tai, ko imsitės pirmą kartą ar elgsitės neapdairiai.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?