Kelionių entuziatai susibūrė į dviratininkų klubą

2015-10-01, Stasys BIELSKIS
Po pirmojo pasivažinėjimo liepos 7-ąją.
Po pirmojo pasivažinėjimo liepos 7-ąją.

Jau trečias mėnuo kaip Pagėgiuose veikia dviratininkų klubas. Kol kas jis niekur neužregistruotas. Susibūrusi dviratininkų entuziastų grupelė beveik kiekvieną vakarą važinėja po Pagėgių apylinkes, savo išvykas ir atradimus jų metu fotografuoja. Kartais vakariniam žygiui ir po dvidešimt žmonių susiburia.

Vienas iš šio klubo iniciatorių – Pagėgių turizmo informacijos centro darbuotojas, pramoginio laivo „Skalva“ kapitonas Egidijus Platūkis „Šilokarčemai“ pasakojo, kad šio klubo gimtadieniu galima laikyti Valstybės – Mindaugo karūnavimo dieną, liepos 6-ąją.

Jau yra tapusi tradicija tą dieną organizuoti pagėgiškių žygį dviračiais į Rambyno kalną. Bet šiemet oras buvo prastas, todėl važiuojančiųjų buvo nedaug. E. Platūkio manymu, gal ir daugiau žmonių būtų dalyvavę tame žygyje, bet trūko informacijos – ne visi žinojo apie būsimąjį renginį.

Tada ir buvo sumanyta įkurti dviratininkų klubą, entuziastai pasakė savo draugams, pažįstamiems, kelintą valandą ir kur reikia rinktis. Buvo sukurta ir paskyra socialiniame tinkle „Facebook“, pavadinta „Pagėgių dviratininkų klubas“. Iš pradžių į vakarinį žygį dviračiais leisdavosi penki-šeši pagėgiškiai, dabar tokių mėgėjų jau yra kelis kartus daugiau.

Dviratininkai į žygius vyksta beveik kiekvieną darbo dienos vakarą. Jeigu būna vaikų, važiuoja lėčiau ir trumpesnį maršrutą, jeigu nebūna – greičiau. Mažiausias atstumas – apie 11 kilometrų, ilgiausias – iki Rambyno ir atgal. Neretai aplanko Panemunę, Kentrius, kitas įdomesnes vietas.

Dviratininkų klubo nariais yra įvairaus amžiaus žmonės - moksleiviai, bedarbiai, pensininkai, įvairių profesijų – nuo paprastų darbininkų iki mero patarėjo.


Foto galerija

Išvykų dviračiais akimirkos.Išvykų dviračiais akimirkos.Dviguba šio dviračio paskirtis...Išvykų dviračiais akimirkos.Išvykų dviračiais akimirkos.

Straipsnio komentarai

zxvcv2015-10-01
O jei dar kas dviračių takus nutiestų.tai... Komentaras patinka Komentaras nepatinka