Mūšis futbolo aikštėje tarp „Šilutės“ ir „Minijos“ - pamariškių naudai

2015-10-01, „Šilokarčemos“ informacija
73 minutę Kretingos „Minija“ žaidėjas Gražvydas Gujis (Nr.2), atakos metu mėgindamas nutraukti varžovų išpuolį, kamuolį pasiuntė į savo vartus ir rezultatas pasikeitė 1:0 pamariškių naudai.
Savaitgalį miesto stadione vyko LFF pirmosios lygos dvidešimt devintojo turo rungtynės tarp „Šilutės“ ir „Minijos“ komandų. Labai išsiilgtą pergalę ir tris taškus iškovojo šilutiškiai – 2:0 (0:0).  Pirmajame šių ekipų susitikime Kretingoje rungtynės užbaigtos lygiosiomis – 1:1.

Aktyviai pradėjusios kėlinį komandos demonstravo kietą bei atkaklų žaidimą, tačiau tiek vienai, tiek kitai komandai realizuoti susikurtų progų nesisekė. Kibiai žaidusioms gynyboje vienuolikėms varžovų pavojingas atakas pavykdavo atremti. Kėliniui įsibėgėjus abi ekipos demonstravo įnirtingą žaidimą, išlaikydamos aukštą žaidimo tempą, tačiau iki kėlinio pabaigos kamuolys nepasiekė nė vienos ekipos vartų, nors abiejų komandų vartų sargai darbo turėjo išties nemažai. Po pirmojo kėlinio rezultatas išliko lygus – 0:0.

Sugrįžusios po pertraukos ekipos žaidimo tempo nemažino. Nors abi komandos pakankamai aktyviai atakavo varžovus, tačiau kamuolys varžovų vartų nepasiekdavo. Vis dėlto 73–iąją minutę į priekį išsiveržti pavyko aikštės šeimininkams, kai atakos metu, mėgindamas nutraukti varžovų ataką, kamuolį į savus vartus pasiuntė Gražvydas Gujis – 1:0. Skaičiuojant paskutines rungtynių minutes tiksliu smūgiu pasižymėjo Andrius Gedgaudas, „Šilutės“ įvarčių skaičių padvigubindamas – 2:0. Nors kėlinio metu „Minija“ turėjo progų rezultatą sušvelninti, tačiau ekipa strigo su sumanymų realizavimu. Iki kėlinio pabaigos aštriai gynęsi Šilutės futbolininkai savo vartus išsaugojo „sausus“, o nuaidėjus teisėjo švilpukui, pergalę 2:0 šventė ir vienas kitą sveikino „Šilutės“ vienuolikės žaidėjai.

Šilutės „Šilutė“ po savaitgalį sužaistų dvidešimt devintų sezono rungtynių turi 41  tašką ir yra 9 turnyrinės lentelės vietoje. Pirmenybių favoritai - Jonavos „Lietava“ (65 tšk.,), Kauno „Žalgiris B“ (61 tšk.) ir Gargždų „Banga“ (59 tšk.).

Rungtynių statistika

„Šilutė“ – Kretingos „Minija“ 2:0 (0:0)

Įvarčiai: 73 min. Gražvydas Gujis, įvartis į savus vartus (1:0), 89 min. Andrius Gedgaudas (2:0).

Įspėjimai: 43 min. Edgaras Lukoševičius – geltona kortelė („Šilutė“), 78 min. Vilius Kazlauskas – geltona kortelė („Minija“).

Žaidimo akimirka - kova dėl pirmojo kamuolio.minutę Andrius Gedgaudas (Nr. 8) padvigubino „Šilutės“ rezultatą 2:0.