Degalinės „EMSI“ gimtadienį - prizų lietus

2015-09-30, Stasys BIELSKIS
Kamuolio metimas į krepšį iš aikštės vidurio buvo laimingas vieninteliam šilutiškiui Valdui Mieliauskui, kuris ir laimėjo pagrindinį prizą - tūkstantį eurų
Kamuolio metimas į krepšį iš aikštės vidurio buvo laimingas vieninteliam šilutiškiui Valdui Mieliauskui, kuris ir laimėjo pagrindinį prizą - tūkstantį eurų

Lietuviško kapitalo degalinių tinklas „EMSI“ veiklą pradėjo 1991 metais ir vykdo mažmeninę prekybą degalais. Šiuo metu „EMSI“ tinklą sudaro 31 degalinė dešimtyje šalies miestų. Pasak UAB „EMSI“ direktoriaus Rimo Avižinio, šio degalinių tinklo darbuotojai aktyviai dalyvauja miestų visuomeniniame gyvenime, miestų švenčių renginiuose. O štai Šilutėje praėjusį šeštadienį „EMSI“ surengė šventę visiems, kas užsuko į degalinę, esančią Gluosnių g. 4A. Mat tądien šios degalinės kolektyvas šventė gimtadienį – sukako lygiai vieneri metai, kai Šilutėje veikia ši degalinė.

„EMSI“ degalinės yra Vilniuje, Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone, Panevėžyje, Kauno rajone, Marijampolėje, Alytuje, Pasvalyje, Varėnoje, Kaišiadoryse, Biržuose, Vilkaviškyje, Šilutėje, Ariogaloje, Lentvaryje, Medininkuose, Nemenčinėje, Lazdijų rajone. Degalinės atitinka šiuolaikinius technologinius bei gamtos apsaugos reikalavimus. Šiuo metu bendrovėje dirba daugiau nei 170 žmonių. Tarp įmonės partnerių yra fiziniai asmenys, ūkininkai, privačios bendrovės ir valstybinės institucijos.

„EMSI“ degalinių tinklas prekiauja tik geros kokybės degalais, kurie atitinka visus ES kokybės reikalavimus. Tik „EMSI“ degalinėse prieš dvejus metus buvo įdiegti papildomi  degalų filtrai. Ilgametė „EMSI“ veiklos strategija pagrįsta mažos kainos už kokybišką kurą santykiu.

„Tai mums pavyksta garantuoti efektyviai optimizuojant veiklą - sumažinus vidines išlaidas bei kruopščiai atsirenkant tiekėjus, - „Šilokarčemai“ sakė bendrovės direktorius R. Avižinis. - Stabili „EMSI“ degalinių tinklo plėtra leidžia gerinti bendrovės veiklos rezultatus ir užtikrina puikius rezultatus. Nuoseklumas ir stabilumas vykdant pasirinktą veiklos strategiją pelnė ilgamečių klientų ir partnerių pasitikėjimą – tuo mes didžiuojamės ir laikome tai geriausiu veiklos įvertinimu“.

R. Avižinis pasakojo ir apie „EMSI“ plėtrą - šiuo metu Klaipėdos regione yra trys šio tinklo degalinės, bet netolimoje ateityje uostamiestyje bus įrengta dar viena. Daugiau nei dvidešimtyje vietų jau įdiegti savitarnos automatai, kai klientas gali pats apsitarnauti neužėjęs į degalinę. Šilutės degalinėje savitarnos kasa (automatas) dirba visą parą.

Pasidomėję, kaip sekasi konkurencinė kova su kitais degalinių tinklais, išgirdome tokį R. Avižinio atsakymą: „Mes nejaučiame jokios konkurencijos, pas mus degalų kainos – vienos iš žemesnių Lietuvoje, lyginant su didžiaisiais tinklais. Ir išgyvename, šiuo metu dirbame pelningai“. Didžioji dalis Šilutės įmonių pilasi „EMSI“ degalinių tinkle: UAB „Šilutės komunalininkas“, UAB „Šilutės prekyba“, UAB „Statyk pats“, UAB „Avižeda“, UAB „Šilutės vandenys‘, UAB „Dauparų žuvis“,  UAB „Danutės šakotis“, UAB „Tima“ ir dar daugelis kitų įmonių.

Solidūs prizai laimėtojams

Kai darbas gerai sekasi, ir šventes švęsti galima, ir solidžių prizų laimėtojams negailėti.

Šeštadienį nuo pat ryto „EMSI“ degalinėje Šilutėje visus atvažiavusius pasitiko nuotaikingai grojusi kaimo kapela „Šilo aidai“. Surengtas krepšinių baudų mėtymo turnyras – dalyviai laimėjo įvairių mielų daikčiukų. 11 valandą paskelbti ir apdovanoti degalinėje vykusios vaikų piešinių parodos-konkurso „Myliu Šilutę“ ne tik prizininkai - paguodos prizai įteikti visiems dalyviams.

20 litrų talpos pilno kanistro kilnojimo rungtyje dalyvavo tik du šilutiškiai. Pirmasis – Gintas Mockus – kanistrą iškėlė 32 kartus. Antrasis - Artūras Motieka - kanistrą iškėlė 33 kartus ir tapo šios rungties nugalėtoju. Jam atiteko prizas – 20 litrų degalų.

Loterijoje buvo ištraukti penki laimingieji bilietai, kuriuos užpildžiusiems asmenims atiteko prizai – po 20 litrų nemokamų degalų. Bilietus iš loterijos dėžės traukė mažametė Austėja Motiekaitė. 

Vidurdienį prasidėjo rimta kova dėl pagrindinio gimtadienio šventės prizo – tūkstančio eurų. Norint jį laimėti reikėjo įmesti kamuolį į krepšį iš krepšinio aikštės vidurio – daugiau nei 12 metrų atstumo. Apie 30-iai šios rungties dalyvių buvo leista kamuolį mesti po vieną kartą, tačiau nė vieno metimas nebuvo taiklus. Šis turnyras užtruko ilgiau. Organizatoriai leido bandyti ir antrą, trečią, ketvirtą kartą... Tik ketvirtas metimas buvo laimingas vieninteliam šilutiškiui Valdui Mieliauskui, kuris ir laimėjo pagrindinį prizą - tūkstantį eurų.

Šventės dieną šioje degalinėje buvo mažiausios degalų kainos Lietuvoje!


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar Jums kada nors buvo įsisiurbusi erkė?