Šilutėje irgi bus vykdomas formalusis profesinis mokymas

2015-09-30, Stasys BIELSKIS
LŽŪKT Šilutės biuro vadovė Ina Kuzmienė.
LŽŪKT Šilutės biuro vadovė Ina Kuzmienė.

Švietimo ir mokslo ministerija suteikė Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybai  (LŽŪKT) licenciją vykdyti formalųjį profesinį mokymą. Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė šią licenciją pasirašė rugsėjo 17 dieną. Suteikta teisė vykdyti formalųjį profesinį mokymą pagal kompiuterijos, darbų saugos, žemės ūkio, miškininkystės ir žuvininkystės švietimo sritis.

„Džiaugiamės, kad atitikome aukštus reikalavimus, keliamus norintiems vykdyti formalųjį profesinį mokymą. Turime kompetentingus lektorius, puikiai įrengtas teorinio ir praktinio mokymo vietas bei ilgametės mokymų organizavimo patirties“, – sakė Mokymų skyriaus vadovė Ingrida Babenskienė.

LŽŪKT Šilutės biuro vadovė Ina Kuzmienė „Šilokarčemai“ teigė, kad įvairūs ūkininkų mokymai vyko ir anksčiau, pasidžiaugė, jog pagaliau visa tai bus atliekama teisiškai, turint šios veiklos licenciją.

Pasak I. Kuzmienės, iki šiol vykdavo mokymai ir nuotoliniu būdu, ir vietoje būdavo organizuojami mokymai grupėms. Populiariausi mokymai - jauniesiems ūkininkams apie dalyvavavimą paramos programose, taip pat aplinkosaugos ir kraštovaizdžio gerinimo, aplinkosaugos ir tręšimo planavimo, augalų apsaugos priemonių naudojimo, įvairiomis gyvulininkystės temomis. „Pastaruoju metu nemažai ūkininkų teiraujasi dėl būsimųjų kursų, tikiuosi, kad bus jų ir nemokamų“, - teigė LŽŪKT Šilutės biuro vadovė.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

gi2015-10-06
kada patrauks tos senės nuotrauka. Komentaras patinka Komentaras nepatinka