Trečiadienio horoskopas – rugsėjo 30 d.

2015-09-30, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Gamta.
Fotolia nuotr. / Gamta.

Kokiomis nuotaikomis išlydite paskutinę rugsėjo dieną? Linkime romantiškų ir jaukių vaizdų aplink – tiek namuose, tiek darbe.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei šiandien patys nepasirinksite lėtesnio tempo, vis tiek galiausiai būsite sustabdyti. Visų pirma tam, kad kai ką aptartumėte su savo verslo partneriu ar antrąja puse. O dar dėl to, kad pasirūpintumėte savo materialine gerove. Ryte apie tai svajosite, dieną atliksite nemažai konkrečios veiklos, o vakarop užsitarnausite vadovų užtarimą. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien nebūsite kuklūs tais atvejais, kai į jus sužiurs kitų žmonių žvilgsniai. Ryte manysite esą atsakingi už savo kolegų gerą nuotaiką, įdienojus siūlysite kūrybinius sprendimus, o vakare jūsų ketinimų rimtumas priblokš net jus pačius. Be to, pokalbis su kolega jums gali iškelti nemažai klausimų, kuriuos teks spręsti ateityje. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Sumažinę savo kontaktus su aplinka tiek, kiek įmanoma, kur kas daugiau svarbių darbų atliksite. Jiems atlikti noro atsiras ryte dėl keleto pažadų darbe, dieną – dėl sėkmingų praeities patirčių, o vakare – dėl jums atskleistų paslapčių. Tiesa, jūsų vaikams gali kilti klausimų, į kuriuos kol kas galite kol kas neturėti atsakymo.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien svarbu sugebėti būti čia ir dabar, užmezgus tvirtą ryšį su savo grupe, kolektyvu, komanda, draugais. Ryte įkvėpimo komandinei veiklai teiks jūsų žinios arba toli gyvenantis asmuo, pagalba dieną ateis per bendravimą ar komunikavimo priemones, o vakare – stiprus antrosios pusės petys. Be to, dar kai ką teks aiškintis su šeimos nariais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jausite poreikį darbo vietoje įrodyti savo vertę, ir jums tai eisis nepriekaištingai. Ypač jei ryte spinduliuosite pasitikėjimą šalia esančiais, dieną žinodami, ką galite panaudoti (ir paaukoti) dėl savo gero vardo, o vakare – atrasdami skonių netgi nemėgstamuose patiekaluose. Kažkoks šios dienos susitikimas jums primins, jog kai ką esate pamiršę.  

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dienos pradžioje antrosios pusės ar darbo partnerių pažadai nežadės nieko konkretaus, tačiau jūs žinosite, ką gero sau iš to išsirinkti. Laimei, galimybių į valias – tereikia mokėti jomis žongliruoti – ir jūs galite tapti tikrais virtuozais, kad į jus kiti žiūrėdami netektų amo. Tiesa, tai jūsų neapsaugos nuo nemalonių temų apie asmeninius finansus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kuo daugiau turėsite sąjungininkų – tuo daugiau kovų laimėsite. Visų pirma jie jums pravers darbo vietoje, po to – spendžiant praeityje įstrigusias temas, o galiausiai – rūpinantis šeima. Beje, kažkokie jūsų žodžiai, sumanymai ar planai šią dieną gali nuskambėti taip, kad kai kas norės su jumis apie tai dar ne kartą pasišnekėti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte jums bus gera įžiebti vilties žiburėlius savo atžalėlių akyse, dieną sulaukti stebinančių emocinių ar kitokio pobūdžio dovanėlių iš savo komandos narių, o vakare – turėti priežastį kai ką iki šiol nežinomo sužinoti ar išmokti. Tiesa, tame visame įvykių sūkuryje atsižvelkite į kitų žmonių nuomones ir nevenkite jums skaudžių temų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien labiau už kitus dalykus jums rūpės kaip kuo geriau ir nuosekliau atlikti savo darbą ir tam pasirinkę nuoseklumą ir užsispyrimą, vakare gausite tai, ko jums reikia. O iki tol jus motyvuos asmeniniai ir vadovybės lūkesčiai. Susitikimas su bičiuliu gali jums byloti apie būtinybę išgvildenti kažkokią jums abiem aktualią temą. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien galite turėti patogią ir mielą širdžiai dieną, jei neperlipsite jums suteiktų ribų ir nepervertinsite turimų žinių. Ryte išties sėkmingai įsilieję į bet kokį pokalbį, vakare savo tvirtumu motyvuosite kitus. Dar galimas pokalbis su vadovybe apie tai, kas nebuvo atlikta ar turi būti artimiausiu metu perdaryta.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Neginkite šalin savo noro mėgautis namų ramybe. Priešingai, kurkite ją visur, kur būsite, kad šalia jūsų kiti pasijustų lyg namuose. Ryte būsite dosnūs savo šeimos nariams, dieną noriai dalinsitės patirtimi, o vakare ieškosite stiprybės praeityje. Jūsų akiratyje gali atsirasti proga grįžti prie kažkokių studijų ar paraginimas vykti į tolimą kelionę.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Dienos pradžioje būsite geri pašnekovai, mokantys įkvėpti, tačiau ne visuomet suprantantys savo žodžių prasmę. Dieną šalia jūsų bus žmogus, kuris žino, kaip geriausiai jums pasitarnauti, o vakare pokalbių metu stiprės ryšiai su draugais. Beje, kažkokia jums išaiškėjusi paslaptis bus rimta priežastis apie tai susimąstyti ir netrukus dar šia linkme padirbėti. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?