Ketvirtadienio horoskopas – spalio 1 d.

2015-10-01, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Kompozicija.
Fotolia nuotr. / Kompozicija.

Naujas mėnuo – naujos viltys ir darbai. Bet nepamirškime ir jausmų. Kas mus pradžiugins?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Kuo nuosekliau ir su kuo didesniu užsispyrimu šiandien kaupsite savo kapitalą, tuo daugiau sukaupsite. Deja, dieną gali kilti poreikis kuo nors save ar savo mylimus žmones pradžiuginti, ką nors jiems nuperkant, padovanojant, pavaišinanti ar patiems pasigardžiuojant. Mokėsite išsirinkti tai, kas gražiausia ir skaniausia, nejausdami saiko. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien turėsite visas teises, diktuodami dienos toną, įgyti kitų žmonių pagarbos. Tiesa, kartais to sieksite kiek ekscentriškai, kas gal kenkti jūsų geriems santykiams su šeimos nariais ar įnešti kelias nesmagias akimirkas į jūsų asmeninę erdvę. Tačiau kažin ar jus tai sustabdys – apetitas visokioms dienos gėrybėms tik išaugs.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Supratę, kad šiandien sunku būti savimi, kai kas erzina, kai kas vargina, o kai ką turite daryti prieš savo valią, atsitraukite ten, kur galite išlikti savimi. Tokiu būdu jums pavyks neišbarstyti savo energijos ir išvengti keblių situacijų. O jei kai kurios jūsų iniciatyvos bendraujant, mokantis ar derintis bus klaidingai suprastos – numokite į tai ranka. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Visas jūsų šios dienos viltis padės išpildyti jūsų komandos nariai ir jūsų dalyvavimas jos veiklose. Tuo geriau seksis, kuo geriau jums pavyks būti ten, kur verda gyvenimas. Ir net jei ne viskas, ką darysite, bus verta jūsų pastangų ir ne už viską bus tinkamai atlyginta, akimirkos žavesys ir gebėjimas būti čia ir dabar – svarbiausia.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nors labai norėsite už savo darbą ir pasiekimus būti tinkamai įvertinti, vis dėlto neskubėkite visko atlikti vienu metu. Kuo nuoseklesni, lėtesni ir užtikrintesni būsite, tuo toliau nusigausite. O jei tuo metu, užuot sunkiai dirbę, kažkokio savo tikslo užsigeisite pasiekti vien savo šypsena, gausite jums visiškai priešingą (ir nebūtinai blogą) rezultatą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien galite šio to pasiekti, ką nors įtikinti ar savo pusėn palenkti, vadovaudamiesi savo žiniomis ar pažiūromis. Tačiau lazdos neperlenkite, nes kai ką jums brangaus gali tekti paaukoti ar perleisti kitiems, nesitikint jokios padėkos ar atlygio. Tai tegul nepakeičia jūsų nuomonės, kad jūs galite daug ar net viską, jei pasistengsite. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Maži šios dienos praradimai šiandien jums suteiks vilčių, kad netrukus ką nors įgysite. O tai labiausiai tikėtina tais atvejais, kai savo vertę stiprinsite ne tuo, ką galite ar turite patys, o tuo, ką gero ir šaunaus gali jums pasiūlyti kitas žmogus. Tiesa, kai kurios iniciatyvos įsiteikti draugams gali patirti fiasko, bet argi dėl to nuleisite rankas?

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Būti gerais ir dėmesingais partneriais – štai kas šiandien jums svarbiausia. Klaidinga būtų laukti dėmesio ir pagyrimų iš kitų. Fizinis, emocinis ir dvasinis komfortas, kuriuos sukursite kitiems savo buvimu, padės jums pasiekti geriausių dienos rezultatų ir, be abejo, geresnių santykių. Tiesa, jūsų profesinės ambicijos gali tam pakišti koją.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien rasite ramybę ir prasme įvairiuose kasdieniuose rūpesčiuose. Todėl verta vis sau priminti, kad gerai jaustis, tinkamai atlikti darbą ir kurti aplink save kuo jaukesnę ir gražesnę aplinką yra už viską svarbiausia. Tiesa, dieną jūsų dėmesį gali pavilioti kai kas toli gyvenantis, bet tam tik veltui iššvaistytumėte laiką.  

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Maži dalykai, kuriuos pasistengsite padaryti dėl savo mylimų žmonių ar tie, kuriuos savo rankomis ar vaizduotės pagalba sukursite, pavers jūsų dieną ypatinga. Pasinaudokite jums palankia diena, kai galite elgtis pagal savo prigimtį: nuosekliai ramiai, stabiliai ir apgalvotai. Beje, bandydami kaip nors juos paveikti, liksite it musę kandę.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nenuostabu, jei šiandien neturėsite jokio noro eiti iš namų, o privalėdami tai padaryti, visus savo asmeninius ir naminius rūpesčius bei džiaugsmus nešitės su savimi. Kuo artimesni žmonės ir kuo labiau pažįstama aplinka bus aplink jus – tuo jums geriau. Be to, viską vertinsite pernelyg subjektyviai, kas gali nepatikti jūsų verslo partneriams ar antrajai pusei. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien neskubant jums pavyks suspėti visur, kur širdis geidžia, ir pasikalbėti su visais, kurie jums reikalingi. Besimokantys ar keliaujantys lai niekur lyg akis išdegę nelekia, o vadovaujasi taisykle – skubėk lėtai, kas ne tik apsaugos nuo keblių situacijų, bet ir padės iš ankstesnių išsisukti. O bandymai pasipuikuoti prieš kolegas neišdegs.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?