Parodoje “Vestuvės ir šventės“ – pasiūlymai visai šeimai

2015-10-01, „Šilokarčemos“ informacija

Spalio 17-18 dienomis, Klaipėdoje, LCC Tarptautinio universiteto Michealsen centre, vyks specializuota paroda “Vestuvės ir šventės 2015”. Jau antrą kartą uostamiestyje vyksianti paroda šiemet bus gausesnė renginių ir pasiūlymų ne tik jaunavedžiams, bet ir visai šeimai. Parodoje nemažai idėjų ras ir renginius organizuojantys įmonių atstovai.

Švęskime šventes visus metus

Šių metų paroda rengiama pasitelkus šūkį – “Švęskime šventes visus metus”. Renginio tema – “Metų laikai” – pasirinkta ne atsitiktinai. Siekiama lankytojus supažindinti su galimybe švęsti šventes ne tik vasarą. Gausybę idėjų šia tema ketina pažerti parodos dalyviai. Būsimi jaunavedžiai galės dalyvauti kelių dalių seminare – “Vestuvės pagal metų laikus”, pamatyti kaip kuriamos išskirtinės puokštės, skirtos visiems sezonams. Dekoratoriai parodys kaip galima papuošti šventę panaudojant kiekvienam metų laikui būdingas medžiagas. Merginos susipažins su sezoninio šventinio makiažo subtilybėmis.

Didžiausias dėmesys – vestuvėms

Daugiausia dėmesio parodoje bus skiriama vestuvėms. Jaunos poros galės ne tik lankytis seminaruose, bet ir susipažinti su įvairiasias paslaugas šiai išskirtinei šventei teikiančiais atstovais. Parodos metu būsimi jaunavedžiai sužinos apie įdomesnes švenčių vietas, susipažins su naujausiomis dekoro madomis, turės galimybę paragauti gausybę skanėstų, tiesiogiai pabendrauti su fotografais, filmuotojais, švenčių organizatoriais, fejerverkų kūrėjais. Šventinius rūbus ir aksesuarus lankytojai galės išsirinkti ir čia pat pasimatuoti tiesiog parodoje – jų patogumui įrengta persirengimo zona.

Specialiai jaunavedžiams bus surengta loterija, kurios metu jie galės laimėti pagrindinį prizą – fotostudijos “White star photography” vestuvių fotosesiją, kurios vertė – 1000 Eurų! Laimingiesiems atiteks ir kiti parodos rėmėjų ir partnerių prizai: porcelianinė mentelė tortui, kuponas šventiniam makiažui, restoranų kuponai vakarienei dviems, kuponai pramogoms, tortas, žurnalai “Vestuvės” ir kiti prizai. Laimėtojai bus paskelbti sekmadienį uždarymo koncerto metu.

Kviečiame visą šeimą

Tie, kurie dar nesiruošia arba jau nebeketina vesti ar tekėti – parodoje taip pat turės ką veikti – dalyviai pasiūlys idėjų kaip ir kur švęsti gimtadienius, jubiliejus, Kalėdų vakarėlius, vaikų šventes.

Abi dienas vyks gausybė renginių. Ekspozicijų salės poilsio zonoje nuolat koncertuos atlikėjai – gros saksofonais, akordeonais, smuikais, klavišiniais instrumentais, dainuos lengvą bliuzą. Lankytojai galės prisėdę paklausyti atlikėjų pasirodymų ir tuo pačiu išgerti kavos ir paragauti desertų. Vakarinių koncertų metu scenoje koncertuos žymūs atlikėjai.

Besidomintieji dovanų istorija galės susipažinti ir su šiuolaikinėmis jų pakavimo tendencijomis, kurias pristatys kūrybos namai “Artmanija”. Norintieji galės čia pat pabandyti supakuoti dovanas. “Nebijok svajoti” merginos pasidalins idėjomis kaip originaliai dekoruoti jūsų šventę. Menininkas M.Tendziagolskis pamokys kūrybiškai panaudoti šiuolaikines technologijas darant šventinius “selfius”. O įmonių atsovams papasakos nuo ko reikėtų pradėti organizuoti vidinius įmonės renginius ir kaip išvengti klaidų.

Rekordas – ilgiausia suknelė iš nuotraukų

Parodoje “Vestuvės ir šventės” vėl bus siekiama rekordo, kuris bus fiksuojamas agentūros „Faktum“. Praėjusį rudenį pastatyta aukščiausia putojančio vyno pirmaidė, o šiemet bus siekiama “pasiūti” ilgiausią sijoną iš nuotraukų. Planuojame, jog pasiekti šiam rekordui reikės apie 5 tūkst. nuotraukų. Būtų šaunu, jei į šį procesą įsitrauktų ir visi Vakarų Lietuvos gyventojai. Juk taip smagu būtų rasti šeimynos ar kaimynų nuotraukas ilgiausiame sijone! Parodos organizatoriai kviečia atnešti senas nuotraukas (pageidautina, jog tai būtų užfiksuoti švenčių momentai, bet tiks ir kitokios) –  už atneštas 10 popierinių fotografijų, padovanos bilietus į parodą.

“Linksmo lagamino” zona vaikams

Abi dienas veiks vaikų renginių organizatorių “Linksmas lagaminas” įkurta zona vaikams. Kol tėvai ramiai vaikštinės po parodą, vaikai galės žaisti, siausti, dalyvauti estafetėse, kūrybinėse pamokėlėse. Mažieji turės galimybę išmokti lankstyti balionus, pūsti didžiulius burbulus. Jiems bus pasiūlyta išpiešti veidus, padaryti šventines šukuosenas, pasidaryti trumpalaikes tatuiruotes, persirengti kanavaliniais rūbais ir šitaip pasipuošus čia pat nusifotografuoti. Vaikai iki 18 metų į parodą bus įleidžiami nemokamai!

Kodėl verta atvykti į parodą “Vestuvės ir šventės”?

Tai bus didžiausia pramogų koncentracija vienoje vietoje: nemokami seminarai, pramogos visai šeimai, degustacijos... taip pat žmonės taps Lietuvos rekordo liudininkais. Tai bus tarsi savaitgalio XXL pramogų centras Klaipėdoje.

Tėveliai pasisems naujų idėjų, kaip švęsti vaikų šventes ir kokias pramogas pasiūlyti mažiesiems.

Būsimi jaunavedžiai susipažins su vestuvių paslaugų pasiūla pajūryje.
Verslo atstovai sužinos kaip išvengti tam tikrų klaidų organizuojant savo įmonės šventes.

Parodos organizatoriai: reklamos agentūra “Standup” ir renginių organizatoriai “Trys karaliai”.

Daugiau apie parodą „Vestuvės ir šventės 2015“ – Svenciuparoda.lt ir facebooke Paroda vestuves ir sventes


Foto galerija

Straipsnio komentarai

FNTT2015-10-01
o kur užsakymo numeris? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?