Penktadienio horoskopas – spalio 2 d.

2015-10-02, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Vaivorykštė.
Fotolia nuotr. / Vaivorykštė.

Ar dangus, ar giedrios mintys nuskaidrins jūsų dieną? O gal malonūs susitikimai, kurių net neplanavote? Leiskite į gyvenimą ateiti dalykams, kurie jums suteiks pilnatvės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nors dienos pradžioje apsiriksite pasikliovę šeštuoju jausmu, vis dėlto sėkmingai įsitrauksite į aktyvią veiklą, tapdami jums svarbių įvykių dalyviais. Dažnai veltui švaistysite energiją nereikšmingam bendravimui, dieną rasite žodžių, padedančių įtikinti reikiamus asmenis. Vakare gali būti sunku suvaldyti didelį darbų srautą. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jausitės per dieną tiek gerai ar blogai, kiek turėsite ar kiek neteksite. Nors visi būdai pagerinti savo finansinę padėtį jums bus pirmiau visų dalykų, ryte neverta pernelyg pasitikėti draugų pažadais. Dieną geri santykiai su kolegomis jus priartins prie trokštamų tikslų, jei vakare neišmėtysite visko vėjais dėl savo brangiausių ir mylimiausių. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien išties būsite linkę į kraštutinumus ir tik tuo atveju, jei kaip nors rasite aukso vidurį tarp savo norų ir galimybių, džiaugsitės visaverte diena. Iki pietų kažkokie profesiniai lūkesčiai jus suklaidins arba suduš į šipulius, popietę nestokosite kūrybiškumo ir pakilios nuotaikos, o vakare ne kartą persistengsite bandymais savo šeimai įtikti. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Diena judri ir permaininga, kai daryti kokių nors išvadų pirma laiko neverta. Ir dėl to netruksite įsitikinti jau dienos pradžioje, kai jūsų žinios jus suklaidins ar kai jūsų planai dėl kelionės nepasiteisins. Kai kas jūsų galiausiai atlikta dėl namų gali tapti jūsų atgaiva ir paguoda, o per didelės pastangos užmegzti kažkokius ryšius vers jus nuleisti rankas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)


Šiandien be vargo skirstydami žmonių į savus ir svetimus, plėsite savo pažįstamų gretas. Tiesa, mėgaudamiesi draugija, pernelyg neatviraukite. Verčiau rinkitės paviršutinišką bendravimą ir apsikeitimą įvairiausio plauko naujienomis. Vakare aukos dėl draugų gali būti beprasmės, nors kol kas kažin ar tai įžiūrėsite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Svajosite apie pripažinimą darbe, kelią link kurio jums žadės palengvinti vienas jums svarbus žmogus. Panašu, viskas gali būti priešingai, nei jūs esate sumanę. Verčiau kliaukitės tuo, ką mokate ar ką tik jūs vieni geriausiai sugebate, – tame bus jūsų ramstis. Asmeninę charizmą vakare į šoną pasidėkite – jai šįkart ne vieta. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ryte kiek kilstelėkite savo norų ir tikslų kartelę tam, kad jums būtų ne per mažai. Atmetę iliuzijas, kad darbai patys pasidarys ar bus kieno nors padaryti, išties turėsite gerą dieną, kai jums viskas einasi lyg per sviestą. Tiesa, bus raginimų aukoti savo laiką ir kitas brangenybes dėl kitų, bet tai vėlgi – tik akių dūmimas. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien radę būdų, kaip tinkama linkme nukreipti savo energiją, nerasite sau lygių. Nors turbūt ir neieškosite, nes būsite užimti kitais dalykais, pavyzdžiui, ieškosite įspūdžių braidydami po finansines, intymias avantiūras ar knaisiodamiesi po kitų asmenų paslaptis. Kažin ar ką gero sužinosite, veikiau tik papildomų mįslių ar mitų aplink save paskleisite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Būsite visai neprastas partneris, kuris moka būti geru draugu ir gerai atstovauti komandai. Tačiau iki tol dar turėsite išsinarplioti iš šeimyninių nesusipratimų pinklių. Vakarop jūsų energija sutelkta į darbą ir karjeros pasiekimus gali iš pirmo žvilgsnio būti daug žadantis kelias, o iš antro – painus labirintas, kuriame kiekvienas savaip mato prasmę.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien būsite darbščios bitelės, kurios uoliai lieja prakaitą, neišmesdamos iš akių vieno joms svarbaus tikslo. Tikslą jums teks pasirinkti patiems, o štai pašnekovai, kurie pasakos nebūtas istorijas tokiu būdu jus klaidindami, patys atsiras. O ką darysite su vakare užplūdusiomis bet vargu ar išsipildysiančiomis svajonėmis apie tolimus kraštus – vien jūsų reikalas.  

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nėra nieko svarbiau už mažus džiaugsmus, kuriuos jums dovanos diena dažniausiai gerų žinių ir smagių pokalbių pavidalu. Mokėdami tuo pasidžiauti (ir kitiems laimės suteikti), vis dėlto ryte nerizikuokite tuo, ką turite, o vakare tuo, kas ne vien jūsų. Verčiau įvairių ryšių dėka plėskite ir gilinkite tai, kas jau pradėta ar sėkmingai užbaikite. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Vos gavę papildomą kiekį šeimos rūpesčių, šiandien nenuleiskite rankų. Argi nesmagu pasistengti dėl tų, kurie jums brangūs, ar dėl erdvės, kurioje gyvenate? Tiesa, iki pietų jūsų nuojauta įtaigiai jums meluos, dieną būsite įžvalgūs pašnekovai, o vakare antrosios pusės paskatinti kai ką atlikti, tokiu būdu visai nusikamuosite.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?