Savaitgalio horoskopas – spalio 3–4 d.

2015-10-03, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Arbata.
Fotolia nuotr. / Arbata.

Kai užsiveria durys, atsidaro langas. Šį savaitgalį žadamas puikus oras, galima ir atsilapoti. Žiūrėk, kokia idėja ant spalvoto lapo plast – ir įlėks. Gero laiko su artimais ir brangiais!

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį noras bendrauti bus stipresnis už kitus poreikius, o vakare savo ryšius pasitelkę, sieksite sužavėti priešingos lyties atstovus ar suteikti įsimintiną pramogą savo atžaloms. Sekmadienį nenuleisite rankų vos radę buityje kokį nors neatidėliotiną darbelį. Tokiu būdu gal net vieną kitą iki šiol puoselėtą svajonę lengvai įgyvendinsite. 

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį būsite linkę ką nors įgyti ir tam tinkamai pasitarnaus jūsų ištarti žodžiai ar bendravimo įgūdžiai.  Ir panašu, jog vakare jūsų namuose įsikurs koks žavus dėmesio vertas daikčiukas. Sekmadienį pradėsite nuo nedidelių nesusikalbėjimų dėl kažkokių neišdiskutuotų temų, o tęsite gerai žinodami, ko jums reikia, o čia jums gerais pagalbininkais bus jūsų bičiuliai. 

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Žodžiai liesis upeliais šeštadienį, ir jie jums atvers visas reikalingas duris. Ir kuo arčiau link vakaro, tuo išraiškingesnių frazių savo mintims išreikšti rasite. Bus malonu leisti laiką su kaimynais ar artimais giminaičiais. Sekmadienį jums bus gera tiek, kiek mieli, dėmesingi, atidūs, dosnūs ir paslaugūs jums bus jūsų šeimos nariai. 

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį nebus nei menkiausio noro skubėti, veikiau rinksitės stebėti pro šalį greitai lekiantį įvykių srautą. Vakarop net kaip nors save tyliai apdovanosite. Sekmadienį Mėnulis bus jūsų ženkle, dėl ko imsite vairą į rankas, kad nuvyktumėte savo pasirinkta kryptimi ar net kitus kur nors pavėžėtumėte.  Nenuostabu, jei net ir jiems kryptį parinksite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį laikas, praleistas su draugais, suteiks jums aibes teigiamų įspūdžių. Išties turite progą kai kuriems iš jų priminti apie save ir juos kuo nors sužavėti. Sekmadienį susidūrę su keliais tėviškais ar motiniškais rūpestėliais, pasikartosite primirštas pamokas ir turėsite priežastį kai ką šioje srityje patobulinti ar turimus gebėjimus panaudoti. 

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Turėsite ne mažiau kaip du pasirinkimus, kaip praleisti šeštadienį, ir jei pulsite link abiejų, galite šį tą praleisti. Rinkitės tai, kas jums padeda užmegzti daugiau ryšių, o jie tinkamai stiprės jūsų atidumo ir atlaidumo dėka. Sekmadienį raitokitės rankoves ir nieko nelaukite, nes niekas geriau už jus nepatalkins draugui ar visai jūsų komandai. 

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį galite sėkmingai pasikalbėti su toli gyvenančiu asmeniu ar sužinoti įdomių dalykų iš užsienio ar naudojant užsienio kalbą, gal net kokius iki šiol nutrūkusius ryšius atnaujinti. Sekmadienį turėsite ambicijų, į kurias įtrauksite ir savo šeimos narius. Savo ketinimų pernelyg neafišuodami, nuoširdžiai ir uoliai ta linkme dirbsite. 

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį noriai kišite savo trigrašį (tiksliau – liežuvį) tai šen, tai ten, tokiu būdu atkreipdami kažkieno dėmesį ir sužinodamis jums reikalingos informacijos. Sekmadienį pakaks optimizmo ir pasitikėjimo savo žiniomis tam, kad įtrauktumėte į savo sumanymus kitus asmenis, ypač savo draugus ar bendraminčius, kurie negailės jums nei laiko, nei energijos. 

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Rasite ne vieną dėmesio objektą šeštadienį ir niekaip nepasirinksite, kuris iš jų jums svarbesnis. Bet kuriuo atveju, jūsų erudicija jums bus geriausia priemonė sužavėti ar įtikinti. Sekmadienis bus geras tiek, kiek sulauksite teigiamų atgarsių ar kiek pasitikėjimo kai kam sukelsite dėl savo pastangų. Nepaisant nieko, lengvai rankų nenuleisite. 

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį turėsite ką veikti, ir vos vieni darbeliai ištirps, sugalvosite sau naujų. Įžvalgiai pasielgsite tuomet, kai reikės kam nors patarpininkauti ar kokį patarimą dėl sveikatos duoti. Sekmadienį kito žmogaus buvimas šalia taps jūsų geros savijautos matu. Tai jausdami ar žinodami, visaip plėsite savo įtakos sferas ir savo mintimis dalinsitės. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienis negailės visokiausių mažų džiaugsmų, įvairiausių naujienų ir mielų žodelių, kuriais su jumis dalinsis jūsų atroji pusė ar kitas jums svarbus asmuo. Pakviesti susitikti su seniai matytais žmonėmis, net neabejokite, kad gerai praleisite vakarą. Sekmadienis gali būti labiau naminis ar buitiškas, tačiau ne mažiau sėkmingas ir aktyvus. 

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį rinksitės bendravimą su artimaisiais, ir tai jums ne tik galimybė kai ką susitarti, šį tą sužinoti, tačiau ir kai kuriuos opius namų reikalus lengvai ir žaismingai aptarti. Sekmadienį netausokite savęs tuomet, kai iš jūsų bus tikimasi meilės, dėmesio ir rūpesčio. Šį tą savo aukodami ir pasiruošę apginti kitus žmones tam, kad juos apsaugotumėte, patys save nustebinsite.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?