Pirmadienio horoskopas – spalio 5 d.

2015-10-05, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Mergaitė ir katinas.
Shutterstock nuotr. / Mergaitė ir katinas.

Švelnumo, atjautos ir rūpesčio kupinos dienos. Pasirūpinkite mažesniu bei silpnesniu už save.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Būtinybė pasirūpinti namais, kuo nors iš šeimos narių ar savo asmenine erdve taps jūsų svarbiausia dienos užduotimi.  Deja, popietę kai kas iš namiškių gali neteisingai suprasti jūsų keistus poelgius, bandymus kai ką prieš jų norą atlikti savaip ar pastangas juos nustebinti. Nėra abejonių, jog svarbu būti jautresniems artimų žmonių reakcijoms ir būsenoms.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nuoširdžiai šiandien bendrausite, būdami atidūs ne tik savo pašnekovų mintims, bet ir jų nuotaikoms. Tačiau popietę ne visiškai sėkmingai susidorosite su netikusių prisiminimų našta, neplanuotomis išvykomis ar susitikimais, kurie iškels į paviršių dalykus, kuriuos norėjote pamiršti ar nutylėti. Galimas daiktas, kažkokią primirštą medžiagą turėsite pasikartoti. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums bus gera atlikti tai, kas neša naudą, todėl kuo daugiau įgysite ar turėsite – tuo geriau jausitės. Nenuostabu, kad kai kurie pasielgs priešingai, manydami, jog naujas daiktas pasotintų jų išaugusį apetitą. Tuo atveju pravartu atsiminti, kad netikėtai galvon šovusios idėjos ar keistos jūsų draugų rekomendacijos yra prastoki patarėjai. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien būsite užtikrinti dėl savo vietos po saule ir visaip stiprinsite savo pozicijas, gerindami apie save kitų žmonių nuomonę. Kartais, tiesa, kiek persistengsite, rodydami tai, kas jums aktualu – kitiems tai gali atrodyti nieko verta. Dar šiek tiek painiavos atpūs kažkokie vėjai darbo vietoje ar aukštesnes pareigas užimančių asmenų poelgiai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei šiandien jusitės prieštaringai – nenuostabu, o jei ir taip, ir taip nepatogu, vadinasi, verta leisti kitiems atlikti pagrindinius dienos vaidmenis, sau pasiliekant stebėtojo malonumą. Juo labiau, kad popietę jums žemę po kojomis gali pajudinti naujienos iš toli ar mokymo įstaigoje. Ramiai išplauksite, leidę kitiems šėlti šitoje nevaržomų emocijų jūroje. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien nusipelnysite komandos narių pagarbą ir patys užtikrinti jausitės, jei nuoširdumą per dieną naudosite ne kaip prieskonį, o kaip visų dienos patiekalų pagrindą. Pernelyg didelis pasitikėjimas kitais asmenimis ar noras kaišioti nosį ne į savo reikalus gali šią popietę jums tapti nemenku išbandymu, kuris gydomas anksčiau minėtu ingredientu.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nors didžiosios jūsų pastangos šiandien bus nukreiptos į darbą, savo vidumi dažnai norėsite elgtis priešingai, t. y. pasirūpinti savo namais ir šeima. Laimei, jūsų meilė darbui ir atidumas tiems, su kuriais bei kuriems dirbate, pamažu nokins vaisius. Popietės planus gali visai priešinga linkme pakreipti kažkas iš jūsų darbo  partnerių ar artimas žmogus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jums bus gera diena ne tik gilinti savo žinias, bet ir jomis dalytis su kuo platesne auditorija. Jums pritariantieji stiprins jūsų pasitikėjimą ir norą dar labiau gilintis į jums rūpimas temas. Popietę tam gali sutrukdyti netikėtai pasikeitusi situacija jūsų darbo vietoje ar kitokie jūsų dienotvarkės pokyčiai dėl sveikatos ar buities nesklandumų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jums sunku (bet ne mažiau svarbu) bus patikėti, kad namų židinys liepsnoja saugiai, o darbe viskas atlikta iki menkiausios smulkmenos. Ir, žinoma, tuo visais jums žinomais būdais pasirūpinti. Vaikų išdaigos ar jūsų pačių netikęs noras ką nors neįtikėtina iškrėsti gali sumaišyti visas kortas. Šiek tiek pavargsite, kol jas į vietas sudėliosite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Būdami ne tik draugiški, bet ir atidūs tiems, kuriuos sutiksite šią dieną, užtikrinsite ne tik kitų asmenų (taip pat ir savo) komfortą ar gerą savijautą, bet ir ryšius su jums svarbiais žmonėmis pagerinsite. Labiau jais nei savimi tikėkite! Jei dažniau plauksite pasroviui, o ne prieš srovę, būsite atsparesni netikėtiems įvykiams jūsų namuose. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien stiprybės jums teiks kasdienis darbas, jei atsižvelgsite ne tik į savo norus, bet ir į aplinkoje tvyrančias nuotaikas. Jos diktuos jums tinkantį ritmą, tačiau viena ranka žadėdamos ir dalindamos, o kita – atimdamos. Ir kiek gebėsite prie to pritapti, kiek nereaguoti į netikėtas aplinkybes ar naujienas – tik sėkmės laikysite savo rankose. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Norėsite geros dienos, tokią ir turėsite. Sąlygos paprastos: kurti intuityviai nevaržant savo vaizduotės, mylėti iš visos širdies, džiaugtis nepaisant nieko ir reaguoti į viską kuo paprasčiau. Šių reakcijų padaugės atsiradus netikėtoms būtinoms išlaidoms, kurias galbūt to nepastebėdami, patys inicijuosite. Tačiau neskubėkite visko vien juoda spalva perdažyti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?