Antradienio horoskopas – spalio 6 d.

2015-10-06, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Moteris ant sūpuoklių
„Fotolia“ nuotr. / Moteris ant sūpuoklių

Siautulingos, ramios ar darbingos dienos tikėtis? Sužinoti padės dienos horoskopas.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Iki pietų niekaip neištrūkdami iš šeimyninių pareigų tinklo, vėliau rasite kitų, ne tokių asmeniškų ir,  pasitelkus savo žinias ir kažkieno pagalbą, lengviau įveikiamų. Tiesa, perleisdami valdžias į rankas kitam žmogui, galite neįtikti savo vadovams. O užuot stovėję ties nesibaigiančių darbų krūva ir svajoję, kad ji išnyks, nuoširdžiai pasidarbuokite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dienos pradžios pokalbiuose ar susitarimuose nepastebėsite svarbių dalykų, o į susitikimus be priežasties vėluosite. Įdienojus pavyks išspręsti opų galvosūkį, nors dėl jus trikdančių pamokymų, darbo vietoje trūks jaukumo. Sėkmingiausiai dirbsite ne laukdami kol ateis įkvėpimas, o nedelsiant taikydami ore sklandančias idėjas.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)
Ryte pataupę pinigus vėliau sau padėkosite, o dieną turėsite gerą progą ir tinkamas aplinkybes šį tą reikšmingo aptarti, regis, grįžtant prie anksčiau pradėtos temos. Be to, jūsų kūrybinėms ar pramoginėms iniciatyvoms gali apkarpyti sparnus, o iliuzijos dėl profesinių pasiekimų - nesutapti su jūsų šeimos interesais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.) Kai iki pietų viskas ims kristi iš rankų, verta atminti, kad jus stebi daug akių. Vėliau gali pavykti sėkmingai uždirbti ar nemažiau sėkmingai turimus pinigus išleisti. Deja, ramybės namuose mažoka dėl noro vieniems kitus kontroliuoti. O nusprendę kur nors nuvykti ar ką nors išmokti, nesiblaškydami rinkitės patikrintą kryptį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dieną pradėkite neafišuodami savo nuomonės ir nosies ne į savo reikalus nekaišiodami. Dienai įpusėjus būsite paraginti pademonstruoti savo darbo vaisius. Ir jausitės ramūs tol, kol neišgirsite pastabų dėl savo planuojamų kelionių ar susitikimų. Materialiame pasaulyje painiavos bus mažiau, jei patys imsitės veiksmų, užuot laukę geradarių rėmėjų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dienos pradžioje būsite geri komandos žadėjai, kurie vėliau mieliau renkasi atsarginių žaidėjų suolelį.  Na, bet ir ant jo sėdėdami šį tą atliksite iki šiol neįveikto dėl savo šeimos. Deja, nevisos jūsų pastangos ir nevisi jūsų įgūdžiai bus tinkamai įvertinti, o bendraujant su kitais žmonėmis ignoruosite jų nuoširdumą, vadindami tai naivumu.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Darbų dienos pradžioje pakaks, tik dėl gaunamų rezultatų nebūkite tikri. Popietę pokalbiai bus rišlūs ir naudingi visiems juose dalyvaujantiems. O ir jums bus galimybė savo nuomonę išsakyti. Deja, namuose jums bus neleista rinktis, kokiems būti, ką kalbėti ir kaip elgtis. Kai visko tiek, kam krimstis dėl eilinės netvarkos buityje?

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nors dienos pradžioje jūsų žinios bus ne tokia patikima atrama, kaip jums tai gali atrodyti, sutelkę tai, ką turite įgiję, dar geresnes pozicijas sau išsikovosite. Tiesa, jus trikdys norintys žinoti daugiau, nes jūs norėsite dalį informacijos pasilikti sau. O kovodami už savo komandą ar savo bičiulį kiek per giliai įniksite į  gerų patirčių paieškas.
ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ryte žadančių bus daug, o dalinančių realią paramą mažai. Vėliau užsitarnausite rimto studento vardą, prie kurio sėkmės prisijungia ir jo kolektyvas. Deja, ryšiai su kolegomis gali apkarsti dėl negrąžintų skolų ar kitų finansinių klausimų. Be to, kažin ar pavyks šeimoje rasti gerą startą profesinėms pergalėms.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dieną pradėsite tikėdami visais tik ne savimi, tačiau nieko gero nepešite nei taip, nei priešingą būdą pasirinkę. O štai popietę galų gale įminsite ilgai rūpėjusias mįsles. Tiesa, dirbantys nedaug pasitikėjimo pelnys būdami nepatiklūs ir reiklūs, o studijuojantys sunkiai derins išmoktas žinias bei išgirstas nuomones.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ryte bus daug darbų, bet turėdami pasirinkimą, rinkitės jums įprastus. Vėliau rasite gerų sąjungininkų tarp savo komandos narių ar bičiulių. O ir išgirstos nuomonės visiems pravers. Deja, netrūks ir povandeninių srovių, kurias sukels praeities įvykiai. Norintys padėti kitiems, verčiau išties padeda, o ne aukoja tai, kas jiems patiems reikalinga.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ryte ieškosite lengvesnių kelių ir juos rasite, bet tai neatneš nei gero, nei blogo. Popietę pagaliau pavyks atlikti svarbią užduotį, kuriai įvykdyti kaip tik atsiras keli kertiniai akmenys. Tiesa, ne viskas paprasta: tikimybė gauti paramą savo idėjoms, regis, žlugs. Kol kas neišmeskite to, kas atlikta ir nepirškite savo įsivaizdavimų kitam žmogui.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?