Popietė su giesmių autoriumi ir atlikėju A. Raudoniumi

2015-10-08, Laimonas Žvirblis, mokinių tarybos narys

Žemaičių Naumiesčio gimnazijos I-IV klasių mokiniai susitiko su giesmių, dainų  autoriumi ir atlikėju Arūnu Raudoniumi. Susitikimą organizavo tikybos mokytoja Virginija Rupainienė.

Popietės svečias nuoširdžiai, šiltai ir sąmojingai bendravo su auditorija. Prisistatė ir  papasakojo apie save, savo šeimą, darbą, gyvenimo kelią, teisingus ir klaidingus pasirinkimus. Bendraujant susiformavo šiuo metu labai aktualūs klausimai: kur mokytis? ką dirbti? kas aš esu? kas su manim ne taip?

Svečias bendraudamas su mokiniais pateikė šių dienų pavyzdžių iškeltiems klausimams. Taip pokalbis tapo dar gyvesnis. Įdomu tai, kad autorius pateikė labai daug pavyzdžių pritaikant iš savo šeimos. Gyvenime viską pradėjęs nuo nulio, jis susirado nuostabią žmoną, užaugino keturis vaikus, prisipažino, jog turėjęs didelį verslą, jį nutraukė ir dabar dirba senelių globos namuose, mokosi.

Šis žmogus – gražus pavyzdys šiandieninėje visuomenėje, kurioje stokojama pagarbos ir sąžiningumo, rodantis teisingą kryptį jaunimui. Atlikęs kelis kūrinius pritariant gitaros skambesiui, svečias atsisveikino ir palinkėjo sėkmės. Mokiniai labai džiaugėsi turėję galimybę susitikti su tokiu talentingu ir dvasingu žmogumi. Tai projekto - „Savęs pažinimas – teisingų pasirinkimų garantas“ tęstinumas.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?