Ryto avarija Šilutėje: jaunas „Mazda“ vairuotojas nubloškė patyrusį dviratininką

2015-10-06, 15min.lt
Nojaus nuotr. / Įvykio vietoje
Nojaus nuotr. / Įvykio vietoje

Abu važiavo per žalią. Tačiau vienam pritrūko išskirtinio atidumo, o kitas jau, matyt, primiršęs Kelių eismo taisykles. Rezultatas – vairuotojui su „klevo“ lapu tenka aiškintis dėl partrenkto dviratininko, o pastarasis sužalojimus gydosi ir KET kartojasi ligoninės palatoje.

Eismo nelaimė Šilutėje įvyko antradienį prieš 9 val.

Žaliu klevo lapu pažymėto „Mazda 6“ automobilio 22 metų vairuotojas per žalią šviesą suko iš Taikos gatvės į Lietuvininkų. Darydamas posūkį, vaikinas privalėjo praleisti pėsčiuosius, kuriems irgi degė žalia. Tačiau 65 metų vyriškis nutarė prašokti gatvę greituoju būdu – mindamas pedalus. Nepasisekė.

Pačiame Šilutės centre, ties minėta sankryža, įsikūrusio gėlių salono darbuotoja matė, kaip vyriškis ima prie stovo paliktą dviratį. Užuot nustūmęs jį per perėją, vyriškis sėda ant jo ir mina pedalus. Tuo tarpu sukančiam „Mazda“ vairuotojui į akis spigina rytinė saulė. Be to, matomumą užstoja prie pat važiuojamosios dalies augantys medžiai.

Galima tik spėlioti, ar jaunas „Mazda“ vairuotojas būtų laiku pamatęs ir praleidęs dviratininką, jei pastarasis, kaip to reikalauja KET, dviratį per perėją stumtų. Tuo tarpu dabar šilutiškis gali kaltinti tik pats save.

Krisdamas ant automobilio ir išdauždamas jo priekinį stiklą, dviratininkas susižalojo ranką, patyrė sumušimų ir nubrozdinimų. Nukentėjusįjį greitoji pagalba išvežė į ligoninę. Avarijos aplinkybių tyrimą tęsia Šilutės komisariato pareigūnai.


Straipsnio komentarai

liudininkas2015-10-07
pris komentuodami pasvarstykit ar tikrai vairuotojas nepraleido pesciuju ir ar tikrai leke Komentaras patinka Komentaras nepatinka
juokas ima2015-10-06
idomu kas nusprende kad dviratininkas patyres,absurdas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
reikėtu visiem imtis drausmės ir gerbt vieni kitus 2015-10-06
nėra reikalo dviratininkam plentu važinėt tokie patys bėdu ieško o vairuotojai ir neatsargus galvas užverte leke net nestoja prie pesčiuju perėju Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?