Trečiadienio horoskopas – spalio 7 d.

2015-10-07, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Ruduo
„Fotolia“ nuotr. / Ruduo

Koks trečiadienis jūsų laukia? Dienos horoskopas atskleis visas kortas.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien galėsite kiek aukščiau užriesti savo nosytes ir visaip aplink save spalvas sutirštinti tuomet, kai kiti stebės tai, ką jūs sukūrėte ar žavėsis tais, kuriuos ir jūs mylite labiausiai. Norinčiųjų su jumis bendradarbiauti ir bendrauti pakaks. Tiesa, jums vakarop trūks paprasčiausio nuolankumo, o noras išsiskirti iš minios augs šviesos greičiu.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)
Darbas – namai, sveikata – buitis, šeimos nariai – kolegos, spėsite visur susilaukti reikalingo dėmesio ir kitiems jo suteiksite. Tokiu būdu ir kitus, ir save pamaloninsite. Iš tiesų, rasite laiko ir energijos viskam. Vakare pasitelkę vaizduotę ir išradingumą, lengvai pasieksite to, kad jūsų namuose pakviptų žaviomis permainomis.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien spėti visur jums bus garbės reikalas, o įvairiausių dienos susitikimų ir pokalbių metu ne tik daug sužinosite, su daug kuo turima informacija pasidalysite, bet ir puikiai dieną leisite. O jei vakare kam nors iš draugų trūks dėmesio, sugebėsite išsitraukti iš atminties viską, ką žinote originalaus ir žavinčio kito žmogaus ausis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Tiek smagūs šiandien būsite, kiek savimi pasitikėsite, o savimi pasitikėsite tiek, kiek pavyks išreikšti savo gebėjimus, užsidirbti ir visaip dienos metu vadovautis savo vertybėmis. Be to, kuo daugiau dėmesio iš savo šeimos narių gausite, tuo turtingesni jausitės. Vakare neįtikėtinai lengvai gims idėjos, kurios ateityje jums padėtų užsidirbti.
LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Būsite visa galva aukštesni už kitus ir niekas nebus pajėgus atsispirti jūsų charizmai ir lyderio savybėms. Visos komunikavimo priemonės tiks tam, kad įtikintumėte pasaulį, kokie kūrybiški, džiugūs ir žavūs esate. Įsisukę į dienos naujienų verpetą net nepajusite, kaip prabėgo diena, o jos pabaigoje jūsų originalus požiūris jus dar labiau išskirs iš minios.   

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien galite pasirinkti tokią taktiką: mažiau kalbėti, o daugiau šypsotis. Savimi pasitikinti šypsena leis jums paslėpti nuo kitų tai, kuo nenorite dalintis, bet atvers duris, kurios jums turėtų šiandien būti atidarytos. Vakare tvarkydami finansų ar kitus bendrus su partneriu reikalus, išties nestokosite originalumo.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien nesivaržykite kaskart, galėdami suspindėti darbais ar žodžiais tarp kolegų, draugų ir bendraminčių. Turėdami šalia ištikimą komandą, noriai imsite ją vesti paskui save, jei tik nestokosite pasitikėjimo savimi ir gyvenimo džiaugsmo. Vakare išties verta išklausyti nestandartinį jūsų antrosios pusės požiūrį.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien nersitės iš kalio, kad tik darbo vietoje, o ypač savo vadovams, kažką įrodytumėte. Regis, dėl to svaidysite kūrybiškumo žaibus ar net griebsite lyderio vairą į rankas. Panašu, kad daugiau sėkmės ir liaupsių atneš darbas užkulisiuose, apie kurį galėsitės girtis į valias tik jį atlikę. Vakare jums noriai paklus iki šiol neišbandyti metodai ar prietaisai.
ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Būsite patys tikrieji gerųjų ketinimų meistrai, kurie stebina kitus savo žiniomis, požiūriu ar ryšiais su užsieniu. Tuo, kaip ir savo optimizmu irkluodami, įgysite reikiamą kolegų pagarbą ir jums bus atverti dar platesni toliai. Vakaro planus keis jūsų atžalų poelgiai, o besiruošiantys šiek tiek papramogauti tuo metu patirs kai ką įsimintino ir naujo.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nepanašu, kad diena bus pilka ir nuobodi, nebent patys ją tokią padarysite. Pasitikėdami kitų teigiamu indėliu į bendrą veiklą, dienoje atrasite kur kas daugiau galimybių ir save išreikšti, ir kitiems reikalingas duris atverti. Beje, vakare lengvai pritaikysite neįprastus namiškių pasiūlymus ar prisitaikysite prie namuose staiga pakitusių aplinkybių.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien įsiklausydami į kitų žmonių nuomonę ir ja besižavėdami, patirsite daugiau teigiamų emocijų nei pasikliaudami tik savimi. Tokiu būdu dieną leisite žavių ir smagių žmonių draugijoje, kuri turės jums ką gero parodyti ar išmokyti. Vakaro pasiūlymai ar netikėti susitikimai iš esmės, bet gera linkme, pakoreguos jūsų dienos pabaigos planus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jums bus ypač svarbu išlikti sveikiems, žvaliems ir energingiems, todėl noriai dairysitės būdų, padedančių to pasiekti ir kviesite visus prie to prisijungti. Kaip ir prie kasdienės veiklos, į kurią noriai pasinersite. Patikėję ir kitus įtikinę, kad nėra nieko svarbiau už gerą savijautą ir gerai atliktą darbą, vakare dar šį tą atliksite panaudoję savo neįprastą gebėjimą.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?