Ketvirtadienio horoskopas – spalio 8 d.

2015-10-08, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Arbatos puodelis
„Fotolia“ nuotr. / Arbatos puodelis

Pasitinkame naująją dieną žvilgtelėdami į dienos horoskopą.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien rasite laiko kurti ir savo kūrinius kitiems parodyti, pramogauti ir kitus į pasilinksminimus įtraukti, be to, skirsite dėmesio vaikams ir mylimiesiems. Tiesa, dėl Veneros ženklo pasikeitimo, romantikos reikalai kiek nutols, o į pirmąsias pozicijas įsiverš meilė darbui ir poreikis kurti gerus ryšius su kolegomis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien rasite ne vieną priežastį ką nors didingo atlikti dėl savo šeimos ir pasistengsite, kad apie tai visi sužinotų. O jei bus ką papasakoti apie jūsų šeimos narių pasiekimus – liežuvio už dantų neišlaikysite. Venera žemės ženkle ir jūsų romantikos srityje, todėl jausmus išreikšite konkrečiomis priemonėmis.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)
Savo oratoriniais gebėjimais visur sau kelius atversite, net šiek tiek tuo piktnaudžiaudami. Tikėkitės, kad visi žvelgs su atlaidžia šypsena, kai šiek tiek klysite ar retkarčiais pavėluosite į susitikimus. O dėl Veneros padėties pokyčių norėsite daugiau laiko leisti su savo šeima, visaip gražindami namų erdvę.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.) Net jei negalėsite išsiskirti iš minios savo turtais, vis dėlto neliksite nepastebėti dėl to, ką įsigijote ar dėl to, ką tik jūs vieni sugebate. Tiesa, vertybių temos, ilgoką laiką jums nedavusios ramybės, nebebus tokios aktualios, nes Venera, palikusi šią jūsų sritį, skatins jus daug ir maloniai bendrauti. Beje, kalbėdami nepilstykite iš tuščio į kiaurą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Trauksite savęs link kitus žmones ir geriausiai jų dėmesį išlaikysite būdami žaismingi ir linksmi.  Nors jus matys iš toli, vis dėlto turbūt manysite, kad nepakankamai toli. Laimė, rūpintis savo išvaizda ir autoritetu jums jau kiek pabodę dėl ilgos Veneros viešnagės jūsų ženkle. Ji šiandien keičia ženklą, kviesdama pasirūpinti savo vertybėmis ir turtais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien nenoriai demonstruosite savo pasiekimus ir nuomonės apie aplink jus vykstančius įvykius nereikšite. Mieliau viską stebėsite iš šalies ar kam nors noriai talkinsite, nugrūdę kuo toliau asmeninius polėkius. Tiesa, pasirūpinti tuo, kokiais jus mato kiti, jus gali paskatinti Venera, kaip tik dabar perėjusi į jūsų ženklą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Didžiausius dienos darbus atliksite komandoje, būdami savo bendražygių ir mylimi, ir gerbiami. Deja, meilės ir grožio reikalai komplikuosis (arba bus nugrūsti į pogrindį) dėl šiandien prasidėjusios jūsų ženklo valdovės Veneros viešnagės Mergelės ženkle. Dažnai aukotis dėl kitų ir dažniau apie mylimą objektą svajoti – tokia jūsų dalia artimiausiu metu.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Karjeros kopėčios bus per mažos šiandieną – taip aukštai norėsite lipti. Net ir neužlipę nė laipteliu aukščiau, vis dėlto vilsitės gauti pagyrimą už savo pastangas. Na, o savo jausmų, pagalbos ir visokio gėrio negailėkite komandos nariams ir bičiuliams, nes ir jie jums to negailės pasikeitus Veneros padėčiai.
ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien bus sunku patylėti, nes reikia savo nuomonę išsakyti apie tai, kas vyksta aplink jus. O jei studijuojate ar turite reikalų su užsieniečiais – turėsite ne tik ką pasakyti, bet ir ką prasmingo atlikti. Be to, jums paruošta malonių dovanėlių profesiniame kelyje, jei būsite kruopštūs ir savikritiški.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jūsų diena bus tiek prasminga, kiek jūs prasmės teiksite tiems, su kuriais jus šiandien suvedė likimas. Išmaniai naudokite tai, ką jie siūlo. Dėl pasikeitusios Veneros padėties daugėja perspektyvų norintiems keliauti, studijuoti ar kitaip pažinti pasaulį. Nedera pamiršti, kad vertinama tik tai, kas aišku ir patikima. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Žavėtis kitais šiandien jums leista, o jei šalia jūsų esantys žmonės padės jums patiems pasitempti, vadinasi, diena nepraėjo veltui. Tiesa, Venera kaip tik paliko jūsų partnerystės sritį, kviesdama jus pasirūpinti tuo, ką kiti žmonės turi ar gali jums pasiūlyti. Kai kam tai priežastis padiskutuoti apie bendras išlaidas, o kai kam – patirti daugiau intymių džiaugsmų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien dirbsite tyliai sau puoselėdami viltis, kad kažkas jums už pastangas paglostys galvą ar įteiks medalį. Bet kuo arčiau vakaro, tuo mažiau apie darbus galvosite. Mieli darbai darbeliai jau nebetaps tokie aktualūs, nes Venera iš jūsų pareigų srities pereis į partnerystės sritį. Mėgautis artimo žmogaus buvimu, užuot kritikavus, bus svarbu ir gera.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?