Penktadienio horoskopas – spalio 9 d.

2015-10-09, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Šuo su akiniais
„Fotolia“ nuotr. / Šuo su akiniais

Kupini jėgų ir užsidegimo pasitikite naująją dieną. Kokios užduotys ir nuotykiai laukia?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien būsite darbštūs, kruopštūs ir paslaugūs, tačiau stebėkite, ar nerealios svajonės nenubloškia jūsų į kokius šunkelius. Vakarop jūsų darbštumas ir didžiulis noras įvesti tvarką darbe ar buityje dar labiau išaugs, paversdami jus nesustabdomais. Jums prieš akis atviri keliai, belieka tinkamus išsirinkti ir nepereikvoti savęs.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)
Jūsų sumanymai gali būti išties teisingi, jei jūsų šiandien nesuklaidins komandos nariai ar bičiuliai. Popietę energijos antplūdis užklups tuos, kurių darbas susijęs su pramogomis, sportu, vaikais ar kūryba. Rizikuoti nevengs ne tik jie, bet ir romantikos ištroškusieji. Ir čia jums lygių nėra ir būti negali.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien mieliau rūpinsitės savo asmeniniu gyvenimu nei karjera, nors kažkokie pažadai darbo vietoje gali visai susukti galvą, paragindami jus daryti keistus apsisprendimus. Vakare namuose visi jūsų darbai tirpte tirps jūsų rankose, ir net jei darbuositės ne juose – viską darysite dėl savo šeimos gerovės.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien labiau tikėkite tuo, ką tikrai žinote, nes visokie vėjai iš toli atpūs jums įvairiausių abejotinų tiesų. Kuo daugiau bendravimo popietę – tuo didesnį pagreitį įgausite. Savo stipriąsias savybes panaudodami tam, kad visiems būtų gera su jumis būti ir bendrauti, patirsite tikrąjį bendravimo malonumą.
LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien išties labiau vertinkite tai, ką turite patys ar ką galite įgyti, užuot tikėję galimybe ką nors iš kitų gauti, net jei tai atrodytų pasiekiama ranka. Iš tiesų, nuoseklus darbas, gilinantis į visas detales, suteiks jums jėgos ir papildomų pajamų, kurias galėsite panaudoti vakare sėkmingiems pirkiniams, vis dėlto nepamiršdami apie saiką.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien labiau kliaukitės savimi, o ne kuo kitu. Bet kokie lūkesčiai dėl kito žmogaus, net jei tai jūsų gerbiamas verslo partneris ar mylimas artimas žmogus, bus bevaisiai. Vakarėjant jūsų nepastebėti bus tiesiog neįmanoma. Stiprinkite savo charizmą, atrasdami savyje tokių galių, kokių iki šiol nesate aptikę.  

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jausdami nenumaldomą poreikį pabūti toliau nuo minios ir toliau nuo kasdienių darbų rutinos, vis dėlto patikėsite kolegų rekomendacijomis, prašymais jiems padėti ir konkrečių darbų galia. Panašu, kad jūsų norai ims pildytis ne dėl to, ką darote dabar, o dėl kitų priežasčių, pavyzdžiui, dėl kokio gero darbo praeityje.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Bet kokia paini problema jums suteiks naujos energijos jas išspręsti, nes vis vilsitės, kad tada bus tinkamas laikas ir sąlygos linksmintis ir poilsiauti. Tik, kažin, ar šiandien tam rasite laiko. Kolegos, draugai ar kokie bendražygiai jus įtrauks į nesibaigiančių darbų sūkurį, iš kurio niekaip iki dienos pabaigos nepaspruksite.
ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien norėsite nuversti kalnus darbų ir tai padarysite, jei jūsų į savo tinklus neįpainios kai kas iš šeimos narių, prašydami dėl jų paaukoti savo brangų darbo laiką. Vakarop visų kliūčių į savo tikslus atsikratysite, leisdami visiems žinoti, kad į jus lygiuotis gali ne kiekvienas.  Ir tai grynų gryniausia tiesa.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien radę laiko išklausyti visų aplinkinių nuomones, išgirsite įdomių dalykų, kurie dažniausiai bus iš kelmo spirti. Neverta ginčytis, nes tai niekam dienos nepraskaidrins. Išlikdami ramūs, optimistiški ir savimi pasitikintys, sukelsite kitų asmenų susižavėjimą ir norą į jus kreiptis patarimo ar rekomendacijų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien labiau pasikliaukite tuo, ką jums pasiūlys kiti žmonės, užuot manę, kad patys galite iš bet kurios keblesnės situacijos išbristi patys. Laimei, tų keblumų gali tekti su žiburiu ieškoti, ypač jei jūs pasitikėsite šalia esančiais ir lesite jiems retkarčiais už jus kai ką nuspręsti. O iš to, ką gausite, galima nulipdyti smagių dalykėlių!

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nieko tokio, jei šiandien visus darbus ir atsakomybes nuspręsite perleisti savo antrajai pusei ar kolegoms. Būtų kur kas prasčiau, jei pasielgtumėte priešingai. Tiesą sakant, daug ką painiosite ir tas aiškumas, kurį jums dovanos kitas žmogus, padės kai ką prasmingo ir įsimintino per dieną atlikti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?