Griūvantys Jūros krantai – grėsmė kapinėms, keliui, namui

2015-10-11, Stasys BIELSKIS
Griūvantiems Jūros upės krantams sutvarkyti reikia milijono eurų, o Pagėgių savivaldybė tiek pinigų neturi...
Griūvantiems Jūros upės krantams sutvarkyti reikia milijono eurų, o Pagėgių savivaldybė tiek pinigų neturi...

Maždaug prieš dvejus metus Pagėgių valdžia gavo Mociškių gyventojų prašymą, kad reikia remontuoti paplautus Jūros upės krantus, kurie vis labiau griūva ir kelią grėsmę čia pat esančioms kaimo kapinėms, gyvenamajam namui, pagrindiniam keliui.

Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis „Šilokarčemai“ sakė, jog tada Savivaldybės administracija kreipėsi į Aplinkos ministeriją prašydama, kad Jūros upės krantai būtų sutvarkyti už Europos Sąjungos 2007-2013 metų paramos laikotarpio lėšas. Atvažiavę ministerijos pasiųsti specialistai apžiūrėjo situaciją vietoje. Bet parama nebuvo gauta.

Pagėgių savivaldybės administracija parengė investicinį projektą, kuriame paskaičiuota, kad sutvarkyti visą krantinę reikėtų apie milijono eurų. Pasak V. Komskio, už regiono plėtros lėšas tai padaryti tikrai neįmanoma, mat kraštovaizdžiui tvarkyti Pagėgių savivaldybei skirta tik 277 tūkst. eurų. „Vėl kreipsimės į Aplinkos ministeriją, gal skirs pinigų iš kokių nors papildomų lėšų ir skelbs konkursą darbų rangovui parinkti. O šiaip mūsų Savivaldybei tai yra „neįkandamas“ projektas“, - teigė meras V. Komskis.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!