Miškininkų profesinės šventės minėjime apdovanoti nusipelniusieji

2015-10-11, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Miškininkai profesinės šventės metu mielai dalyvavo įvairiose sportinėse rungtyse
Miškininkai profesinės šventės metu mielai dalyvavo įvairiose sportinėse rungtyse

Kažkas yra pasakęs, kad medžiai yra žemės troškimas pasiekti dangų. Bet gražus miškas, kaip ir geras žmogus, lengvai neužauga. Audros priverčia leisti gilesnes šaknis net ir tvirtybės simboliu laikomus ąžuolus. O, kad tas kelias į dangų būtų tiesiamas, rūpinasi mūsų miškininkai. Būtent šios profesijos atstovai - Šilutės miškų urėdijos kolektyvas - ir rinkosi paminėti Miškininko dieną.

Linkėjo išlikti viena šeima

Susirinkusiesiems sveikinimo žodį tarė miškų urėdas Vaidas Bendaravičius. Jis kvietė puoselėti ir auginti miškus, matyti savo veikloje prasmę. „Linkiu, kad žingsnius lydėtų šviesios mintys, santarvė ir gera sveikata“, - kalbėjo urėdas.

Miškininkams gražiausias linkėjimų puokštes įteikė LR Seimo vicepirmininkas Kęstas Komskis, LR Seimo narys Remigijus Žemaitaitis, Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis. Pasveikinti specialistus su švente atskubėjo ir Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas bei jo pavaduotojas Valdemaras Jasevičius. Daugelis džiaugėsi, kad šios profesijos atstovai – profesionalūs specialistai, jog kolegos sutaria tarpusavyje. Linkėta ir ateityje būti tokiems, išlikti viena šeima, nes tik tada miškininkų darbas bus darnus.

Apdovanoti geriausieji

Generalinės miškų urėdijos prie Aplinkos ministerijos generalinio miškų urėdo Rimanto Prūsaičio padėkos raštai už profesionalumą, sąžiningumą ir nepriekaištingą darbą įteikti Vainuto girininko pavaduotojui Alfonsui Jankauskui. Už atsakingą darbą gausinant ir puoselėjant miškus Šilutės miškų urėdas V. Bendaravičius įteikė padėkos raštus Pėžaičių girininkijos eiguliui Edvardui Petrauskui, Žemaičių Naumiesčio girininko pavaduotojui Steponui Mockui, Šilutės girininkui Edvardui Dviliui, Žemaičių Naumiesčio girininkijos eiguliui Pranui Auksoriui, Šilutės girininkijos eiguliui Liudvikui Šlyčiui.

Lietuvos Respublikos aplinkos apsaugos ministerijos pirmojo laipsnio nusipelniusio aplinkosaugininko ženklai įteikti Saugų medienos ruošos, prekybos ir techninio padalinio sargui-traktorininkui Steponui Jankauskui bei medienvežio vairuotojui Petrui Balsiui ir Šilutės miškų urėdijos miškų želdinimo inspektorei Audronei Balčiūnienei.

Po oficialios renginio dalies miškininkai susibūrė į komandas ir dalyvavo įvairiose sportinėse rungtyse. Visi varžėsi dėl pereinamosios Šilutės miškų urėdo taurės ir prizų. Taurę iškovojo „Raudonųjų ąžuolų“ komanda. Po smagių varžytuvių visi sėdo prie bendro vakarienės stalo.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?