Savaitgalio horoskopas – spalio 10–11 d.

2015-10-10, ji24.lt, 15min.lt
„Fotolia“ nuotr. / Gėlės
„Fotolia“ nuotr. / Gėlės

Savaitgalį išskėstomis rankomis pasitinkame su poilsio dienų horoskopu.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį nejausite malonumo atlikdami įvairiausias pareigas, vis manydami, kad kažko nežinote, o gal tiesiog savimi nepasitikėsite. Sekmadienį judviejų su antrąja puse perspektyvos bus aiškiai matomos, todėl pravartu šnektelėti apie jūsų santykius. Deja, koją kiš jūsų noras išsivaduoti nuo tik jums žinomų pančių.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienis kažin ar bus romantiškas – jūsų artimas žmogus neatrodys toks artimas, koks ką tik atrodė. Jis ar ji dieną prieš pagailėjęs šiltų jausmų, sekmadienį bus pasiruošęs jums padėti įvykdyti vieną kitą jūsų sumanytą misiją buityje. Ir jei labai į tai susitelksite, jokie prisiminimai nepajėgs jūsų sutrikdyti.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį namuose pasijusite lyg atskirti nuo pasaulio ir dėl to kaltinsite kitą žmogų. Kad jis ar ji jums norėjo tik gero, suprasti pavyktų tik sekmadienį. Tuomet galimas rimtas, bet šį tą žadantis pokalbis, kurio nevalia praleisti. Nenuostabu, jei jūsų planai, susiję su pramogomis ar vaikais, žlugs dėl jūsų bičiulių veiksmų.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienio susitikimai gali neįvykti dėl daugybės jums skirtų užduočių ar būti ne tokie smagūs dėl sveikatos sutrikimų. Tačiau gerai paplušėjus pirmąją savaitgalio dieną, sekmadienį galima namuose įvykdyti kai ką svarbaus, pirma apie tai pasitarus su šeimos nariais. Netikėtos žinos iš darbdavių koreguos jūsų savaitgalį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį jūsų apsipirkimo planai gali baigtis nei šiaip, nei taip: piniginė ištuštės, o garderobas liks neatnaujintas. Sekmadienį gali įvykti žavus susitikimas, kurio, regis, tikėjotės ar su asmeniu, kurį senokai matėte. Jūsų įsitikinimams gali grėsti šioks toks perversmas, kas apsunkins jūsų kasdienį bendravimą.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Turėsite ką kitiems parodyti ar pasakyti šeštadienį, tačiau jūsų saviraiškos džiaugsmą gesins šeimos nariai, turėdami ne tik priekaištų, bet ir neatidėliotinų darbų ar paprasčiausiai stokodami tikėjimo jūsų galiomis. Sekmadienį gali pavykti įsigyti reikalingą daiktą namams, tačiau tvarką asmeniniuose finansuose griaus kitas asmuo.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Lindėti savo svajonėse ir ilsėtis jums šeštadienį kažin ar bus leista: turėsite be ūpo mokytis ar dalyvauti nuobodžiuose pokalbiuose. Sekmadienį galite išsakyti savo nuomonę, kurią anąkart esate nutylėję – ji bus teisingai išgirsta ir suprasta. Darną trikdys nebent tik paiki ir neapgalvoti antrosios pusės veiksmai.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį gali nepavykti atgauti skolos iš savo bičiulių, tačiau ir neturėdami tokių problemų, kažin, ar turėsite pakankamai lėšų smagiai leisti su jais laiką. Sekmadienį gali pavykti įgyvendinti seną svajonę tuomet, kai apie ją kažkam į ausį prasitarsite. Tuo ilgai džiaugtis sutrukdys netikėtas vingis jūsų dienos planuose.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį patys sau kasite duobę, pernelyg griežtai save ar kitus vertindami. Sekmadienį išsitrauksite toli užkištą temą, kurią nedelsiant reikės aptarti su draugais. Kad ir ką kalbėsite, jūsų žodis bus svarus. Be to, susiruošę su draugais papramogauti, būkite pasiruošę bet kokiai mažiausiai tikėtinai įvykių eigai.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį jums bus priminta, kad dėl jūsų pasirinkimų praeityje jūs dabar esate įstrigę, ypač jei studijuojate ar ketinate keliauti. Kai kas išaiškės sekmadienį ir leis jums numatyti tolimesnių veiksmų strategiją. Tačiau namuose ne viskas taip, kaip jūs planavote, o jums nėra kur dėtis – reikia prisitaikyti arba kažką prarasti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį dėl draugų palaikymo stokos gali atrodyti, kad jūsų kojos kažkur įstrigo ar jas pakirto pirmosios šalnos. Sekmadienį kažkas jūsų bičiulių lūpomis jums bus paaiškinta. Šį tą netikėto sužinoję turbūt suprasite, kad persigalvodami jūs padedate ne tik sau, bet ir pasauliui aplink jus pasikeisti.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį santykius su artimu žmogumi temdys visuomeniniai ar kurio nors iš jūsų darbo reikalai. Tačiau sekmadienį galėsite išsiaiškinti ar sužinoti tai, kas jums suteiks vilties ir didesnio pasitikėjimo antrąja puse ar verslo partneriu. O jei jūsų asmeniniuose finansuose įsivyraus tikras chaosas, kam į tai painioti kitą žmogų?


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?