Pirmadienio horoskopas – spalio 12 d.

2015-10-12, 15min.lt
„Fotolia“ nuotr. / Vaikai
„Fotolia“ nuotr. / Vaikai

Nauja savaitė, nauji ir iššūkiai bei lūkesčiai. Ko gi tikėtis?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Siekiantiems harmonijos santykiuose su antrąja puse ar verslo partneriais bus atseikėta su kaupu, net jei šiandien tai pamatyti bus neįmanoma. Šią dieną, kai artėja jaunatis jūsų partnerystės srityje, gali tekti išvalyti savo gyvenimą nuo beprasmių santykių. Būdami atidūs kitų žmonių poreikiams, o ne savo norams, visiems padarysite paslaugą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jūs turite dieną, tinkamą permąstyti santykių su jūsų veikla ir jūsų kolegomis perspektyvas. Tie, kurie norėtų pakoreguoti šią savo sritį, pravartu apsispręsti, ką verta taisyti, ko atsisakyti ir kokius prioritetus rinktis ateityje. Laimėsite nelengvas kovas, išlikdami teisingi sau ir kitiems.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)


Šiandienos  netikėti posūkiai santykiuose su mylimaisiais, atžalomis ar kitais jūsų kūriniais jums ženklas, kad pakliuvote artėjančios jaunaties įtakon. Užuot bandę iš to išsivaduoti ar protestavę, ieškokite būdų keisti tai, kas netenkina ir keistis patys kurdami, bendraudami su vaikais, mylėdami ar pramogaudami.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.) Nenuostabu, jei jus jūsų privačiame gyvenime užklups pokyčiai. Tai dėl jaunaties, kuri įvyks ateinančią naktį. Šiandien jums gali tekti daryti sunkius pasirinkimus, kurie netrukus pagerins jūsų šeimos gyvenimą. Tačiau apsispręsdami neskubėkite ir  nekirskite šakos, ant kurios sėdite jūs ir jūsų artimieji.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandienos svarbūs įvykiai neperžengs jūsų artimos aplinkos slenksčio. Jums netrukus reikės išmokti kelias diplomatiško bendravimo pamokas su kaimynais, giminaičiais ar žmonėmis, kuriuos kasdien sutinkate ar bendraujate internete. Jei dabar negriebsite jaučio už ragų, jis paspruks, palikdamas jūsų aplinkoje chaosą ir nepasitenkinimą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jums verta perdėlioti prioritetus savo vertybių sistemoje ir savo asmeniniuose finansuose. Atsakę į tokius klausimus: „kodėl neturiu to, ko man reikia?“, „kodėl neturiu tiek, kiek noriu?“, turbūt suprasite, kad veltui tampote su savimi jums nereikalingą mantą arba per prastai save vertinate. Ir vien jūs galite tai pakeisti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien gausite nelengvą užduotį – išspręsti savo santykių su savimi galvosūkį. Jei gyvenate ne savo gyvenimą ar jis toli gražu ne toks, kokį norėtumėte gyventi, dabar galite tai pakeisti, pavyzdžiui, išvalydami visas šiukšles, teršiančias jūsų požiūrį į save. Ką galėsite apie save pasakyti žiūrėdami į veidrodį, tokius ir kiti jus pamatys.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien verta išbandyti atleidimo galią, kuri neapsiriboja žodžiais „atleisk“ ar „atsiprašau“. Išmesdami visus nuoskaudų akmenis, jūs su viltimi pasitiksite ateinančią dieną, kai santykių ir harmonijos ženkle įvyks jaunatis. Tai padės jums nuolankiau reaguoti į nepalankius gyvenimo vėjus ir padėti kitiems, aukojant savo laiką ar interesus.
ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien lankstumas ir diplomatiškumas jūsų kolektyve ar santykiuose su draugais jums leis išsaugoti tai, ką turite ir lengviau paleisti tai, kas jums visiems nereikalinga. Todėl nelaikykite norinčiųjų išeiti iš žaidimo. Į jų vietą greit ateis turintys daugiau gyvybiškumo, naujų idėjų ar galintys pasiūlyti netikėtas kryptis.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Teigiami karjeros pokyčiai gali jus pradžiuginti, tačiau iki tol reikia atlikti nelengvą darbą, kuris susijęs su jūsų santykiu su profesiniais tikslais ir su vadovais. Nuomonių ir poreikių skirtumai šiandien jus gali paskatinti drastiškiems poelgiams. Argi ne geriau peržiūrėti savo ambicijas, atsisakant trukdančių jums kurti harmoningus ryšius darbe?

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jūsų ryšiai su užsienio partneriais, mokytojais ar jūsų santykis su jūsų pažiūromis gali šiandien iš esmės pasikeisti. Manydami, kad priėjote kelio galą, vis dėlto klystate. Norėdami rasti sprendimus, nutraukite ne ryšius su jus trikdančiais žmonėmis, o keiskite savo įsitikinimus, kurie jus atvedė prie tam tikro taško.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien paviršiun gali iškilti paslaptys, kurios jus trikdys, kviesdamos pabėgti iš nepatogios situacijos. Apnuoginta tiesa, kurią slėpėte nuo savęs, jums pagelbės tinkamai pakeisti savo santykį su jūsų partnerio finansais ir keis jūsų intymių ryšių eigą. Būkite sąžiningi, leisdami išeiti tam ar tiems, kas jus slegia.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?