Antradienio horoskopas – spalio 13 d.

2015-10-13, ji24.lt, 15min.lt
Fotolia nuotr. / Šalna
Fotolia nuotr. / Šalna

Sveiki, mielieji. Gražų rytą sutikime ne tik su saule, bet ir su įdomia dienos prognoze.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Naktį įvykusi jaunatis Svarstyklių ženkle ir jūsų santykių srityje gali būti naujų santykių ar naujo etapo esamuose santykiuose pažadas. Šiandien kurkite drąsius planus, susijusius su asmenine ar dalykine partneryste, nuolat sau primindami, kad dalį savo norų verta paaukoti dėl kito žmogaus ir to, ką jūs kartu kuriate.  

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ką tik įvykusi tiksli jaunaties fazė Svarstyklių ženkle, jums yra priežastis pasirūpinti harmoninga kasdienybe, gera savijauta ir sklandžiais santykiais su kolegomis bei pavaldiniais. Būdami atviri tam, kas jums siūloma, lengvai rasite efektyvių būdų pagražinti darbo aplinką, palengvinti darbo eigą, pagerinti sveikatą ir ryšius su kolegomis. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Išsiilgusieji romantikos, nuotykių ir palankios vėjo krypties kūrybiniams projektams įgyvendinti, šiandien tegul svajoja apie būsimas pergales ir sėja su tuo susijusias sėklas. Tiesa ta, kad šiandien drąsiai pasvajoję, padarysite nemažai įdirbio, kurį tęskite, kurdami ir užtikrindami kuo darnesnius ryšius su savo kūryba ir tais, kam ji skirta.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.) Jūsų dėmesys nuo šios dienos tegul dar tvirčiau susitelkia ties jūsų šeima ir namais, nes šioje srityje ką tik įvyko jaunatis. Jos inicijuoti ir padedami, galite įgyvendinti jums svarbius sumanymus, susijusius su jūsų privačiu gyvenimu ir asmenine erdve. Grožis aplinkoje ir sklandūs santykiai su šeimos nariais užtikrins jūsų tolimesnę sėkmę.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nuo šios dienos laukia vis daugiau naujienų, bendravimo, derybų ir netolimų kelionių. Jei norite pranešti kokią žinią raštu ar žodžiu, darykite tai dabar – mintys liesis sklandžiai, o jūsų tikslinė auditorija jus išgirs. Tiesa, šiuo atveju ir jums pateiktus komentarus verta išklausyti, nes kiti žmonės gali jums tapti gerų idėjų šaltiniu. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Norintys turėti daugiau, lai suklūsta – ką tik įvykusi jaunatis Svarstyklių ženkle gali suaktyvinti jūsų asmeninių vertybių ir talentų sritį. Šiandien pasvajokite apie tai, kas sustiprintų jūsų savivertę: maži gražūs dalykai, kurie atėjus rudeniui papuoš jus ar jūsų namus, atskleistas gabumas, padidėjęs atlyginimas ar gauta premija.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jūsų ženklą šiandien globoja jaunatis, o tai geras akstinas išskleisti sparnus ir imtis iniciatyvų, susijusių su jūsų asmenybe ar išvaizda. Kas, jei ne jūs galite tapti jūsų geidžiamų pokyčių iniciatoriais? Tai jūs diktuojate taisykles, tai jūs mėgaujatės dėmesiu, tai į jus kreipiamasi patarimo, tai į jus dedami didžiausi lūkesčiai.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jums ką tik įvykusi jaunatis yra gera priežastis bent trumpam nurimti ir pailsėti. Idealu, jei galite kelioms dienoms išvykti ten, kur niekas nekaišiotų nosies į jūsų reikalus. Ta ramybė, kurią savyje sukursite ar, tiksliau, atrasite, nurodys jums jūsų praeities klaidas, būdus jas ištaisyti, dažniausiai atleidžiant ne tik kitiems, bet ir sau.
ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jums atėjo metas pagerinti savo, kaip komandos nario ir kaip jos lyderio įvaizdį. Vis priminkite sau, kad kurti harmoniją grupėje, kurioje dirbate ir pramogaujate yra ne mažiau svarbu, nei būti visa galva panirus į darbų gausą. Tiesą sakant, kuo atidesni būsite savo komandos nariams, tuo geriau išgirsite ore sklandančias idėjas ir tuo tinkamiau jas pritaikysite. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jei vis dar nepasiekėte savo numatytos profesinės viršukalnės, dairykitės jos dabar, kai jūsų karjeros srityje darbuojasi jaunatis. Šiandien būkite drąsūs svajotojai, tačiau ir atidūs kolegos bei pavaldiniai, kurie geriausiai savo tikslų pasiekia tuomet, kai nelipa per galvą kitiems, kai noriai eina į kompromisus, o laimi padėdami kitiems.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dėl šio mėnesio jaunaties, įvykusios praėjusią naktį, nesuklysite imdamiesi naujų planų (ar grįžę prie ankstesnių), susijusių su studijomis, kitomis šalimis ir ten gyvenančiais. Atraskite, kas jums geriau padėtų pažinti pasaulį, rasti savo srities mokytoją, papildyti savo patirčių archyvą, pagerinti savo santykius su bendramoksliais ar kitataučiais. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Dėl ką tik įvykusios jaunaties jums gali tekti išlaikyti pasitikėjimo kitais asmenimis egzaminą. Kad jis nebūtų per sunkus, jau šiandien raskite, kuo galite būti naudingi kitiems ir kuo jie gali būti naudingi jums. Ir tai svarbu ne tik kalbant apie materialias vertybes. Beje, kuo geriau tame jausis visi – tuo didesnį darbą būsite atlikę.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?