Pareigūnai apie kelių eismo taisykles moko nuo mažų dienų

2015-10-13, Tauragės AVPK informacija

Kiekvieną rudenį lopšelis–darželis „Pušelė“ vykdo tęstinį projektą „Žaliosios gatvės kodeksas“. Prie šios iniciatyvos prisijungė ir Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės apskr. VPK) Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai.

Šio projekto tikslas – plėsti ir įtvirtinti vaikų žinias apie saugų eismą gatvėse ir keliuose, supažindinti juos su kelio ženklais, informuoti, kad įvykus nelaimei reikia kviestis pagalbos.

Projekto metu vaikai aiškinosi, ką reikia žinoti apie saugų eismą, žiūrėjo trumpametražius mokomuosius filmukus apie saugaus eismo taisykles, piešė piešinius, darė knygutes bei atliko praktines užduotis saugaus eismo tema. Kartu su auklėtojomis vaikai keliavo į Šilutės miesto centrą, kur mokėsi kaip taisyklingai pereiti gatvę. Pareigūnai mažiesiems eismo dalyviams ne tik padėjo saugiai pereiti šviesoforo reguliuojamą sankryžą, bet ir pasakojo apie policininko profesiją, leido apžiūrėti policijos automobilį, pačiupinėti ir išbandyti pareigūno lazdą bei antrankius. Susitikimo metu vaikai sužinojo, kaip taisyklingai nešioti atšvaitus. Daugelis darželinukų po susitikimo išreiškė norą užaugus tapti policijos pareigūnu.

Tauragės apskr. VPK Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai tikisi, kad toks susitikimas mažiesiems eismo dalyviams buvo ne tik smagus praleidimo laikas, bet ir naudinga pamoka apie kelių eismo taisykles.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?