Kartu su bendruomenės nariais poilsio zonos atidaryme ir policijos pareigūnai

2015-10-13, Tauragės AVPK informacija

Šių metų spalio 11-ąją, sekmadienį, Leitgirių gyvenvietėje vyko poilsio zonos atidarymas. Šioje šventėje dalyvavo ir Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės apskr. VPK) Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai bei policijos rėmėjai.

Leitgirių bendruomenė mini 6 metus, kai jai yra suteiktas Saugios kaimynystės statusas. Minint šią sukaktį ir buvo nuspręsta atidaryti poilsio zoną, kurioje ne tik vaikai, bet ir suaugę galėtų atsipalaiduoti po dienos darbų ir pabendrauti.

Vaikų džiaugsmui į šventę atvyko ir policijos bičiulis Amsis, kuris mažuosius mokė saugaus elgesio poilsio zonoje ir kelyje taisyklių, dalino jiems Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie susisiekimo ministerijos atšvaitus, liemenes su šviesą atspindinčiomis juostomis bei kitą prevencinę medžiagą. Visi šventės dalyviai taip pat turėjo galimybę pasižymėti vertingesnius daiktus, kurie buvo užregistruoti policijos žurnale.

Tauragės apskr. VPK Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai džiaugiasi turėję galimybę sudalyvauti Leitgirių gyvenvietės šventėje ir tikisi, kad kitos Šilutės miesto ir rajono bendruomenės paseks jų pavyzdžiu. 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?