Trečiadienio horoskopas – spalio 14 d.

2015-10-14, ji24.lt, 15min.lt
Fotolia nuotr. / Berniukas leidžia aitvarą
Fotolia nuotr. / Berniukas leidžia aitvarą

Džiugiai žvilgtelėkime į rudens grožiu tviskantį pasaulį ir žvaigždžių prognozes.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jums svarbu sau pripažinti, kad be pasitikėjimo kitais – nė žingsnelio. Todėl, užuot slapukavę apie tai, kuo užsiimate, priimkite į savo žaidžiamus žaidimus kitus asmenis. Tokiu būdu ir darbai bus tinkamai atlikti, ir jums našta palengvės, o galiausiai, net viena kita jūsų svajonė išsipildys. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte kiti žmonės paskatins jus plačiau nusišypsoti, o kai kuriuos iš jūsų paragins užsiimti kai kuo maloniu. Jei vėliau jūsų užsispyrimas ir įtarumas nekomplikuos santykių su kitais žmonėmis, atsiras draugų, kurie bus pasiruošę dėl jūsų padaryti bet ką. Įsitikinkite, kad tuo nepiktnaudžiaujate. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Įsisukę į uždarą ratą, kuriame tik noras įtikti namiškiams, darbdaviams ir kolegoms, pamiršite visa kita. Tiesa, popietę vadovybė gali jums pažerti įvairiausių pažadų krūvą, iš kurios jums reikės išsirinkti tai, kas jums tinka ir ką jūs galite pritaikyti savo veikloje. O tai geriausiai padarysite pasitelkę savo nuojautą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.) Rytą nuskaidrins malonūs susitikimai ir mieli pokalbiai, kurie bus naudingi visiems dalyviams. Nors kai kas vėliau jus bandys įtikinti, kad diena labiau slegianti nei smagi – netikėkite. Patikėkite tuo, ką išgirsite iš toli gyvenančio žmogaus, mokymosi įstaigoje ar kur nors perskaitysite, ir dėl to nei kiek nesuklysite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien visur su savimi nešiositės namų rūpestėlius ir nenuostabu, jei dar ryte apsispręsite dėl pirkinio būstui. Užuot vieni sprendę savo asmenines ir šeimos problemas, pasitarkite su tais, kuriems tai rūpi ne mažiau nei jums. Jie galiausiai įvertins jūsų pasitikėjimą ir atlapos jums savo duris, širdis ar pinigines. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Aktyviai bendraujant, teikiant pagalbą ir ją imant, diena smagiai įsibėgės, o rytas paliks gerų įspūdžių glėbį. Regis, pasistengsite, kad visi šalia jūsų esantys būtų išklausyti, o ir jūs neliktumėte be dėmesio. Popietę nuvykite kuo toliau visus nepatiklumo demonus ir bent iš dalies patikėkite savo antrosios pusės pažadais.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien per daug galvosite apie tai, ką turite, o ko dar ne. Tačiau apie priemones, kurias naudosite savo materialiajam pamatui sustiprinti, niekam nepasakosite. O sėkmės ir nesėkmės darbe tiesiogiai priklausys nuo jūsų noro kūrybiškai žvelgti į pareigas ir pasitikėti savo šeštuoju jausmu. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien beveik patikėsite, kad jūsų bičiuliai ir komandos nariai jus myli ir gerbia už tai, kas esate ir kokie esate. Net nebūdami visiškai užtikrinti, žinosite, kaip atrodyti geresniems, gražesniems ar išmintingesniems. Tęskite taip ir toliau, nes reikalingą mantą savo žygiui ir palankią vėjo kryptį turite.
ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien bus ženklų įrodančių, kad kelti kojos į sceną jums nereikia. Tiesa, kažkoks moteriškos lyties žmogeliukas darbe gali jums būti palankus ar geranoriškai pažvelgti į mažas jūsų nuodėmes. Popietę būsite pasiruošę viską mesti tuomet, kaip iš namų pakvips daug žadančiais kvapais. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Regis, jums bus suteikta pakankamai priemonių ir šalia bus ne mažiau žmonių, kurie galėtų jums padėti numalšinti šios dienos alkį. Deja, vos jį numalšinę, vėl pasijusite alkani. Patiks jums tai ar ne, vis tiek popietę teks kliautis tuo, ką jums sako žmonės, net jei būsite beveik tikri, kad jie šiek tiek pagražina tiesą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dienos pradžioje kažkas jums išties ranką ar kitaip pastūmės jus lipti aukščiau, o ten bent trumpai sužibėti. Nedvejodami naudokite jums pasiūlytus resursus. Popietę dosnumu stebinsite kitus. Ir ne tik dosnumu, bet ir gebėjimu įžvelgti vietas ir aplinkybes, kurios jums padeda tapti turtingesniems.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ryto nuotaikos priklausys nuo to, su kuo jį leisite. Ir jei gerus kompanionus surasite, jums bus akivaizdžiai duota rinktis džiaugsmą ir ramybę vietoj nerimo ir nepasitenkinimo. Popietę nesistenkite visiems įtikti, antraip, visai susipainioję neišgirsite vidinio balso, kuris ir šįkart nepameluos.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?