Ketvirtadienio horoskopas – spalio 15 d.

2015-10-15, Nauja diena – naujos mintys, darbai, siekiai ir tikslai. Pirmyn!
Fotolia nuotr. / Gėlės
Fotolia nuotr. / Gėlės

Nauja diena – naujos mintys, darbai, siekiai ir tikslai. Pirmyn!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien vis įsivelsite į rizikingus žaidimus, bet galų gale teks pripažinti, kad jums to reikia kaip oro. Tiesa, dėl tikros sėkmės reiktų nuoširdžiai pasidarbuoti. O kai savo pastangų dėka padėsite pagrindą, tai matydama jūsų vadovybė, paskatins nenuleisti rankų, siūlydama jums vertingų alternatyvų. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Leiskite šiandien kitiems žmonėms išjudinti jūsų nusistovėjusią tvarką. Kas iš pradžių kels nerimą, vėliau užpildys jus dėkingumo jausmu. Be to, neapsiriksite, jei dėl savo vaikų auklėjimo pasitarsite su specialistais ar išmintingomis knygomis, o savo kūrybą patobulinsite atsižvelgdami į patarimus žmogaus, kurį laikote savo mokytoju. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Keletas permainų jūsų darbo vietoje ar keliskart per dieną pakitusi savijauta, gali jums padėti patiems pasiryžti drastiškiems sprendimams. Tiesa, didžiausi pokyčiai, regis, vyks jūsų namuose, kuriems jus paskatins kažkieno atverta piniginė ar pasiūlyta pagalba. Beje, tam jūs turėsite atriekti nemažą savo energijos ir laiko riekę.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.) Šiandien turėsite planų, kuriems reikės ir kūrybiškumo, ir drąsos, atmetus sena, priimti į savo gyvenimą ką nors nauja. O ir vienas jums svarbus žmogus ar jūsų antroji pusė neleis jūsų stovėti vietoje. Jo ar jos paraginti, jūs leisitės į jums reikalingos informacijos paieškas bendraujant ar visaip mezgant ryšius.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien namuose ar jūsų asmeniniame gyvenime virs aistros, kurias suvaldyti jūs būsite bejėgiai. Laimei, tai niekam nekenks, kol jūs neperžengsite jums nustatytų ribų. Beje, darbe gali kai kas būti perrikiuota kita tvarka, kuri jums bus palanki, t. y. turėsite tinkamesnes sąlygas išreikšti savo gebėjimus ar padidinti pajamas. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien giliau įnikę į visokias informacijos ar žinių paieškas, suprasite, kad jokios kliūtys jums nebaisios. Tiksliau, kuo jų daugiau, tuo jums bus daugiau azarto dar giliau kaišioti savo nosį. O jei pakeisite savo kūrybos ar vaikų auklėjimo strategiją, galite maloniai nustebti ir kitus savo poelgiais nustebinti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien daugiau uždirbsite ne sunkiai dirbdami, o pastebėdami kitų žmonių stiprybes. Tokiu būdu ir jie bus laimingi, ir jums kai kas atiteks. Be to, ne pro šalį būtų atlikti kai ką savo vidiniame pasaulyje arba užtaisyti praeityje padarytas klaidas, pavyzdžiui, kai kam atleidžiant. Dėl to žymiai pagerės jūsų šeimos gyvenimas. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ten, kur šiandien atsidursite, savaip pakreipsite įvykių eigą ir niekas nepajėgs tam atsispirti. Negana to, jūsų būsite neįtikėtinai stipri grandis bet kurioje komandoje. Tame jums pasitarnaus žinios, kurias gausite įvairiais komunikacijos kanalais ar informacija, kurią bendraudami išsiaiškinsite.
ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien gali tekti permąstyti kai kuriuos savo vidinius prioritetus ar niekam nežinant kai ką kitaip perdėlioti vidinėse lentynose. Tačiau ne viską nuo kitų slėpsite – bus ką norėsite ir visam savo pasauliui pademonstruoti. Aktyvių, bet ir nuoseklių profesinių veiksmų imsitės dėl pakitusios finansinės situacijos. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jūsų žodžiai ir veiksmai šiandien bus svarbūs tiems, su kuriais užsiimate bendra veikla. Kol jūsų buvimas savaip keis jūsų komandos narių veiksmus, jums dar bus nemažiau aktualu ką nors įtikinti dėl to, kuo tikite patys ar dėl to, ką žinote. Turėsite neįtikėtiną įtaigą, kuriai mažai kam pavyks atsispirti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Viena vertus, šiandien visais jums žinomais būdais sieksite pripažinimo. Kita vertus, mažai kam bus žinoma apie tai, kuo jūs iš tiesų gyvenate. Praeities įvykiai ar anksčiau įgytos patirtys kvies jus pasidarbuoti, išsprendžiant kokius nors iki šiol jūsų neįveiktus galvosūkius ar įtikinant jums reikalingus asmenis dėl bendradarbiavimo.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jūsų gautos žinios mokymosi įstaigoje, užsienio kalba ar bendraujant su kitataučiais, savaip koreguos jūsų požiūrį, apie tai nenoriai su kuo nors diskutuosite. Beje, jūsų pastangos dėl antrosios pusės ar darbo parnerio nenueis niekais, jei išklausysite išmintingas savo draugų rekomendacijas.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?