Penktadienio horoskopas – spalio 16 d.

2015-10-16, ji24.lt, 15min.lt
Fotolia nuotr. / Katinas
Fotolia nuotr. / Katinas

Ką žada penktadienio žvaigždės?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte pastebėję kitų žmonių stiprybes, vis dėlto vien tuo, ką kiti gali pasiūlyti, nepasikliaukite. Popietę optimizmui augant, kai kam noriai reikšite savo nuomonę. Deja, skeptikų bus į valias. Jūsų laimei (ar nelaimei), kai kurios svajonės, susijusios su jūsų darbu šiandien gali imti ir išsipildyti. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dienos pradžioje nesudėkite visų vilčių į savo antrosios pusės krepšį, kad neliktumėte tuščiomis rankomis. Vėliau visi taip rimtai žiūrės ne tik į darbus, bet ir į pramogas, kad jūs norom nenorom ir patys į tuos žaidimus įsitrauksite. Beje, draugų ar komandos narių pasiūlymai jus kilstels aukštėliau niūrios realybės. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ryte jums bus paprasta būti geru kolega ir uoliu darbuotoju, tačiau nedera pamiršti, jog ir patys patikimiausi kartais klysta. Popietę bet koks neigiamas signalas iš kito žmogaus jūsų atžvilgiu vers galvoti, kad prasideda pasaulio pabaiga. Nuotaiką praskaidrins darbdavių pažadai, net jei ne visi galų gale bus išpildyti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.) Dienos pradžioje rasite priežasčių surizikuoti, net jei tam ir ne itin tinkamas laikas. Dienai ritantis vakarop nebūkite abejingi jums siunčiamiems kūno signalams, net jei prieš akis stūkso neįveikiamas darbų kalnas. Tiesa, žinios iš toli bus daug žadančios, o kiek jūs iš to pešite, parodys laikas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ryte niekaip neatsikratysite prisiminimų ar su šeima susijusių rūpestėlių. Nors popietę gali būti nepaprasta iš sąstingio išjudinti įstrigusį projektą, o vaikams įrodyti, kad jie neteisūs, tai jūsų optimistinių nuotaikų neužgesins. Jas sustiprins ir finansinę sėkmę pažadins viena jūsų įminta mįslė ar išaiškinta paslaptis. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Iki vidurdienio skubėdami į susitikimus galite įstrigti ar pavėluoti dėl nenumatytų aplinkybių, todėl atidžiau planuokite savo laiką. Antraip teks teisintis ir apgailestauti. Vakarop iš namų pūstels šaltesni vėjai. Ūpą aukštėliau kilstels vienas jums svarbus žmogus, suteiksiantis vilčių ten, kur jūs net ieškoti neketinote.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dienos pradžioje norėsite arba kuo daugiau sukaupti, arba kuo daugiau balasto atsikratyti. Regis, įsigydami šį tą naujo, pernelyg nesidžiaugsite. Popietę stokosite reikalingos informacijos. Tačiau jos negavę – įstrigsite, o gavę – vis tiek ja netikėsite. Tiesa, pildysis jūsų lūkesčiai buityje ar darbe, dėl ko nesiliausite dar karčiau svajoję. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte savo nosį visur kaišiosite, tikėdami, kad be jūsų niekas neišsivers. Popietę jūsų poreikiams trūks lėšų, o sumanymams įgyventi – gebėjimų ar įgūdžių. Visas žaizdas gydydami optimizmu – nesuklysite. Vakare norėdami įsiteikti savo vaikams ar mylimiesiems, pamiršite apie savo draugus, o savo tikslus – toliau nugrūsite.
ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dienos pradžioje darykite kas įprasta, o neperšokę griovio nesakykite „op“. Popietę dėl visko, kas netenkina jūsų, bus kalti visi kiti, tik ne jūs. Gali būti, kad taip yra, jog jūs slegia per didelė atsakomybės našta. Kodėl gi neperleidus jos dalies kitiems? Dieną pabaigsite visaip pataikaudami savo šeimos nariams. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Iki vidurdienio jūsų komanda palaikys jus, o jūs – ją, tačiau naujos iniciatyvos gali nueiti šuniui ant uodegos. Vėliau bus priežasčių įkristi į prisiminimų liūną, apie ką, žinoma, niekam neišsiduosite. Dieną pabaigsite panirdami į kitų išgalvotas istorijas ir net trumpam pamiršdami, kuo tikite patys.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ryte siekdami savųjų tikslų darbe, įsitikinkite, kad jie ne nauji, nes naujoms iniciatyvoms vėjo kryptis nepalanki. O vėliau, kai kolektyvo nariai jums sugalvos kiek per ilgą taisyklių sąrašą, prieš išreikšdami nepasitenkinimą, jas atidžiai peržiūrėkite. Vakare bus sunku atsispirti apsipirkimo teikiamam džiaugsmui. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Dienos pradžioje savo žiniomis ir įsitikinimais vadovaudamiesi, šį tą gero atliksite, bet nieko naujo nesukursite. Popietę jūsų profesiniams tikslams bus uždegta raudona šviesa, nes kai kam reikės jūsų energiją nukreipti kita linkme. Savaitgalį pasitiksite vidumi jausdami, kas jums abiem su artimu žmogumi tinka, o kas ne.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?