Supleškėjo trijų šeimų ūkinis pastatas

2015-10-18, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Sudegė medinės konstrukcijos, šiaudai, šienas, įvairūs kiti usėniškių daiktai.
Sudegė medinės konstrukcijos, šiaudai, šienas, įvairūs kiti usėniškių daiktai.

Pirmadienį ugnies liežuviai siautėjo Žemaitkiemyje, Sodų g. 13, Usėnų seniūnijoje, kur sudegė trims šeimoms priklausęs ūkinis pastatas.

Apie kilusį gaisrą pranešimas gautas 14 val. 36 min. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112. 

Liepsnas malšinti išsiųstos Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pajėgos. Informacija apie įvykį perduota ir Greitosios pagalbos medikams.

Atvykus ugniagesiams, pastatas jau degė atvira liepsna. Daržinė - mūrinė, jos stogo konstrukcijos - medinės, dengtos šiferiu.

Nelaimės metu sudegė medinės konstrukcijos, šiaudai, šienas ir įvairūs usėniškių daiktai.

Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio vyresniojo inspektoriaus Tomo Nausėdos duomenimis, tikriausiai gaisras kilo perkaitus šienui.

Žmonės per incidentą nenukentėjo. Gyventojai nurodė, kad jiems padaryta nuostolių už 4 300 Eur.

Usėnų seniūnas Algirdas Rauktys teigė, kad viena šeima jokių daiktų daržinėje nelaikė, kita – malkas, trečia – augino vištas. „Joje buvo seno šieno, šiaudų. Ir ritinis buvo, kuris ilgai degė. Žmonės neteko ūkinio pastato. Tai yra nuostolis. Gaisras – nemalonumas, nuostoliai ir didelis stresas“, - kalbėjo A. Rauktys.

Tądien vėjas pūtė ne į šalia stovinčio namo, o į priešingą pusę. Anot seniūno, dėl to jis neužsiliepsnojo ir buvo išvengta dar didesnės nelaimės.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?