Savaitgalio horoskopas – spalio 17–18 d.

2015-10-17, ji24.lt, 15min.lt
Fotolia nuotr. / Knyga paplūdimyje
Fotolia nuotr. / Knyga paplūdimyje

Tenkiname smalsumą tų, kurie negali dienos pradėti be astrologinių prognozių.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalį optimizmo bus tiek, kad nors vežimu vežk. Geroji žinia ta, kad ne tik savo fantazijomis gyvensite (be abejo, bus ir to į valias), tačiau ir noriai ką nors dėl to darysite, žavėdami kitus savo originalumu ir nuoseklumu. Paskutinę savaitės dieną būdami tarp žmonių atrasite dar daugiau jus viliojančių perspektyvų. 

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitgalį noriai įsileisite į savo planus kitus žmones ir leisite jiems prisidėti prie jūsiškių. O jie bus išties nemaži ir nepigūs. Be to, jiems reikės geros porcijos avantiūrizmo, kūrybiškumo ir drąsos. Ypač šeštadienį. Sekmadienio įvykiai patvirtins, kad kartu sujungtos pajėgos ir gera nuotaika – visų svarbiausia. 

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Kitų žmonių pasiūlytas savaitgalio planas gali prieštarauti tam, kurį yra numačiusi jūsų šeima. Laimei, jūs spėsite patenkinti visų aplinkinių užgaidas, bet ir patys tuo metu neliksite nuskriausti. Priešingai, jums patiks būti kitų žmonių planų ir sumanymų dalimi ar prisidėti prie sėkmingo jų įgyvendinimo. 

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Buities problemas gliaudysite savaitgalį lengvai ir greitai, nekreipdami dėmesio į kai kuriuos ore tvyrančius prieštaravimus ar kylančius ginčus. Nepaisant triukšmo ir dažnai perlenktos lazdos, bendravimas motyvuos naujiems žygiams ir pakraus, o naujos pažintys – prikraus pilnas lentynas minčių ir idėjų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį leisite džiugiai, mažai galvodami apie tai, kiek netenkate ar išleidžiate dėl noro kai ką viliojančio įsigyti ar patirti. Iš tiesų, taip pramogaujant ar išlaidaujant gali ir pralėkti turiningos dienos, kurių metu kai kas gali atlikti šį tą neįtikėtino dėl savo esamos ar būsimos materialinės gerovės. 

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nenusiminsite savaitgalį praleidę tik namuose. Priešingai, juose turėsite tiek veiklos, kad vos spėsite suktis. Ir niekas kitas geriau už jus neužves šios smagiai veikiančios mašinos. Tiesa, kai kam iš šeimos narių gali šis tas nepatikti, tačiau jūs savo optimizmu ir energija visus skeptikus ir niurzglius nuginkluosite. 

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Daug kelionių, susitikimų, pokalbių ir įvairiausių reikalų reikaliukų jums paruošta savaitgaliui. Aktyviai besisukdami šioje įvykių karuselėje palikite laiko ir savo vidinėms problemos išspręsti, net jei viena su kitu suderinti nebus paprasta, tačiau įmanoma. Todėl pakviesti aptarti įsisenėjusias problemas ar su kuo nors susitaikyti – pasiūlymo neatmeskite. 

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nors savaitgalį gims ne viena mintis apie jūsų finansines perspektyvas, visgi bus priežasčių dažniau išleisti nei uždirbti. Ir tame jums noriai talkins draugai, pasiūlydami įvairiausių laiko leidimo formų. Beje, užuot vien pramogavę ir leidę savo piniginei sublogti, pavyzdžiui, pasiūlykite savo bičiuliams prisijungti prie jūsų idėjos įgyvendinimo. 

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Lyg viesulas prasinešite pro šį savaitgalį, nieko nesutrypdami, bet visiems parodydami kas ir kokie esate. Jūsų unikalioms idėjoms ir kūrybiškumui sublizgėti bus pačios palankiausio sąlygos. O jūs žinosite, kaip išmokyti kitus savų žaidimo taisyklių ir kaip tokiu būdu pagerinti savo įvaizdį ar atverti sau daugiau durų. 

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Būsite nieko prieš, jei visi jus savaitgalį paliks ramybėje, o jūs galėsite, pavyzdžiui, skirti laiko mėgstamo dalyko studijoms, knygoms ar televizijos laidoms. Tai, ką sukaupsite, vėliau galėsite nevaržomai naudoti. Na, o šiomis dienomis kai kas gali jūsų nuomonės tiesiog neišgirsti, todėl kol kas veltui burnos neaušinkite.  

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitgalis tarp draugų – idealus, nes jūs žinosite, kaip pabūti tuo idealiu draugu. Viena bėda, kad ne visuomet pavyks suderinti norą su jais būti su pasitikėjimu kiekvienu iš jų. Tačiau gerai pasistengę (o prieš tai kelis kalnus perlipę), galiausiai pamatysite, kad kartu jūs tampate nenugalima jėga.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį jūsų poelgiai bus matomi taip, lyg į jus ir jūsų pasiekimus visi žvelgtų per padidinamąjį stiklą. Todėl norintys sukurti teigiamą įvaizdį, lai nesėdi rankų sudėję ir net į eilinį susitikimą skuba tinkamai pasiruošę. Kartais tai gali prieštarauti jūsų antrosios pusės požiūriui, tačiau jūs rasite būdą įrodyti, kaip juo ar ja pasitikite. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?