Pirmadienio horoskopas – spalio 19 d.

2015-10-19, ji24.lt, 15min.lt
Fotolia nuotr. / Ruduo
Fotolia nuotr. / Ruduo

Įšokdami naujon savaitėn būtinai pasiimkite geros nuotaikos dozę.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dienos pradžioje jausite, ką rinktis ir ką kitiems patarti, nors tam įrodymų neturėsite jokių, išskyrus savo nuojautas. Vėliau meilės darbui ir kruopštumo netrūks, tik ne su visais pavyks rasti temų pokalbiams. Vakarop atlikdami tai, kas iš jūsų reikalaujama, jausitės nepatogiai, tačiau prieštarauti nenorėsite. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Iki pietų šį tą aukodami dėl kitų, geriau visus palenksite savo pusėn, nei ką nors įrodinėdami. Popietę gims kūrybinės mintys ir atsiras priemonių joms įgyvendinti, nepaisant kai kurių nuomonių skirtumų su kolegomis. Iš tiesų, būdami nuoseklūs, tvirti ir žvelgdami plačiai į dienos įvykius, užsitarnausite svarbių žmonių pagarbą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ryte jūsų galvoje knibždėte knibždės minčių ir iliuzijų, kurios bus šio to vertos, jei pavyks jas kaip nors „parduoti“ kitiems. Įdienojus širdį paglostys kai kas iš šeimos narių, tačiau tai turbūt nebus jūsų atžalos, su kuriomis kalbėsitės skirtingomis kalbomis. Vakare vengdami pokyčių, galite praleisti pro ausis vertingus pasiūlymus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.) Šiandien jums neverta būti vieniems. Kiti žmonės dienos pradžioje mokės panaudoti jūsų žinias ir išpildys kokį nors jūsų lūkestį. Po pietų venkite aptarinėti rimtas temas su namiškiais, o verčiau susitelkite į susitikimus ar pokalbius darbo temomis. Vakare jūsų antroji pusė norės sužinoti apie jus daugiau nei ketinate pasakoti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nors šiandien ne visai tinkama diena improvizacijoms, iki pietų galite padaryti mažytę išimtį, kai reikės padidinti kolegų pasitikėjimą jumis. Dieną gerų darbų eigai trukdys netylantis telefonas ar kitos komunikacijos priemonės. Verčiau susitelkti į darbą, kuris jums padės tinkamai pritaikyti savo įgūdžius ar daugiau uždirbti. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien net ir į sudėtingus dalykus žvelgsite ramiai, tikėdami, kad bet kokia kebli situacija išsispręs palankiai. Ir bus kas jums tai patvirtina. Tiesa, kur kas lengvesne ranka leisite pinigus dėl savo atžalų ar to, kas jums malonu, dėl to nei kiek nesigailėdami. Vakare akyliu ir įtariu žvilgsniu stebėsite tuos, kuriuos labiausiai mylite. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien noriai įniksite į įvairias veiklas, kuriose leisite dalyvauti tik patiems artimiausiems ar patiems patikimiausiems. Užsiėmę malonia veikla, nerasite nei minutės laiko pasigirti apie savo darbo rezultatus. Vakare namuose sieksite nors nedidelių pertvarkų, kurioms ne visi namiškiai pritars.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.) Dienos pradžioje jūsų kalbos ir pasiūlymai kitus žmones įtikins tuomet, kai jūs patys visa širdimi tikėsite tuo, apie ką kalbate. Popietę jūsų vidiniai poreikiai nesutaps su dienos reikalavimais, tačiau visa kompensuos sklandus komandinis darbas. Vakare tapsite ieškantys ir smalsaujantys, dėl ko kiti gali į jus žvelgti įtariu žvilgsniu.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ryte būsite dosnūs šeimos nariams, tačiau neprarasite ir saiko jausmo. Nors popietę kažkokie pokalbiai su kolegomis nebus sklandūs, situaciją pataisys galimybės užsidirbti ar gauti lauktą paskatinimą iš vadovybės. Kuo vakare labiau saugosite tai, kas jums priklauso, tuo daugiau prarasite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jūsų tvirtumas šią dieną vienus ramins, o kitus – baugins, tačiau ir jiems nuraminti iki pietų ištarsite vieną kitą mielą žodelį. Tiesa, profesiniai pokalbiai po pietų nebus tokie sklandūs, tačiau savo žinias taikysite nepriekaištingai. Dienai baigiantis dar labiau surimtėsite, manydami, kad tai jums padeda išlaikyti tinkamą poziciją kitų akyse.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien užsiimsite tokiomis veiklomis, kurios leidžia jums niekam nekristi į akis ir atgauti jėgas. Ir tikrai nesigirsite ryte kam nors padėję ar ką nors paaukoję. Popietę ryšiai su toli gyvenančiais gali vykti ne pagal planą, tačiau šalia bus norinčių su jumis bendradarbiauti. Vakare maudysitės prisiminimuose, regis, ne visiškai maloniuose. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Diena bus smagi tiek, kiek komandinės dvasios savyje įžiebsite. Ryte to pasieksite savo įžvalgas atskleisdami, popietę – perleisdami dalį įgaliojimų kitiems asmenims. Pasipriešinimas gali atsirasti nebent tuomet, kai aikštėn iškils tai, ką kiti norėjo nutylėti. Vakare nepasitikėjimas draugais kiš jums pagalius į ratus.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?