Antradienio horoskopas – spalio 20 d.

2015-10-20, ji24.lt, 15min.lt
Fotolia nuotr. / Šuo.
Fotolia nuotr. / Šuo.

Tegu budrumo ir energijos suteikia šaltas dušas. Supurtykite savo ląsteles!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien nuobodžiauti nevalia: darbas vis darbą, o geriausi rezultatai bus tuomet, kai turėsite aiškų planą, kokiu būdu viską atlikti, ir žinosite, dėl ko visa tai darote. Jausmas, jog nuolat kopiate į viršukalnę, neapleis jūsų, bet nepasiduosite, nes jums bus itin svarbu, kokiais jus mato kiti ir kaip vertina jūsų pastangas. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jūsų išsilavinimas, patirtis ar žinios, įgytos kitose šalyse, bei užsienio kalba labai pravers darbe. Nors dienos pabaigoje nebus paprasta visa tai pritaikyti kasdienybėje, vis dėlto nestokosite vilčių, kad galite tai ir dar daugiau. Tiesa, oro sąlygos gali būti apgaulingos, o organizmas jautresnis temperatūros pokyčiams.  

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien norėsite patikimų ir išbandytų metodų, kurie leistų nuosekliai eiti įprasta kryptimi. Regis, jau ryte įsitikinsite, kad geriau seksis tuomet, kai prie jūsų prisijungs kitas žmogus darbu, patarimais ar lėšomis. Bet kuriuo atveju, dauguma dalykų iš pradžių atrodys kur kas sudėtingesni nei yra iš tiesų. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien ypatingai rimtu žvilgsniu žvelgsite į tą, su kuriuo dalinatės savo gyvenimu ar darbu. Ir kuo labiau juo ar ja tikėsite, leisdami griežti pirmuoju smuiku, tuo geriau panaudosite dienos privalumus savo labui. Vakare toks požiūris gali nesutapti su šeimos interesais, tačiau šis slenkstis – įveikiamas.
LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien rasite pasitenkinimą dalykuose, iš kurių susideda jūsų kasdienybė. Lengviau pakelsite dienos darbų naštą, nepamiršdami apie tvarką ir nuoseklumą. Įgyvendindami mažus savo tikslus, susijusius su darbu, buitimi ar sveikata, būkite kantrūs, nes rezultatus pamatysite ne greit ir veikiausiai ne šiandien.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien turėti labai konkrečių kūrybinių sumanymų ar planų, susijusių su pramogų organizavimu ar vaikų lavinimu, ir visam tam realizuoti atrasite ne mažiau konkrečių priemonių. Vakare, matydami, kad ne viskas buvo verta jūsų pastangų, neskubėkite daryti išvadų. Rezultatai gali išryškėti kiek vėliau.    

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien bus gera ir paprasta pasinerti į mėgstamą veiklą, ypač tuo atveju, jei daugybė smalsių akių nestebės to, ką jūs veikiate, ir to, kaip visa tai atliekate. Turėkite omeny, kad disciplina ir kruopščiai įvykdytas darbo grafikas – ypač svarbu. Tiesa, vakare širdies kraštelyje užsigeisite dėmesio, tačiau jį gavę – pasijusite nei šiaip, nei taip.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien noriai mokysitės, rinksite informaciją ir ne mažiau tikslingai savo žiniomis ar sužinotomis naujienomis dalinsitės su kitais. Kai jūsų galvoje bus minčių, kurias norėsite žūtbūt pranešti pasauliui, pasistenkite suteikti joms kuo aiškesnę formą.

Tiesa, vakare kai ką norėdami išlaikyti paslaptyje, patirsite mažutį išbandymą.
ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Gerai dirbti ir dar geriau savo įgūdžius bei talentus išreikšti šiandien motyvuos ne kas kita, o tikėjimas, kad nuoširdžios jūsų pastangos jums garantuos gerą atlygį. Kiek naudos iš viso to bus, parodys laikas, o tuo tarpu atidžiai planuokite savo asmeninius finansus, išvengdami bet kokių spontaniškų pirkinių!

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dieną pasitikite rimti ir disciplinuoti, tikintys, kad jūsų asmeninės pastangos, kruopštumas ir strategiškas požiūris net į paprastas užduotis nepaliks abejingų. Galimas daiktas, kad bus norinčių pasekti jūsų pavyzdžiu, iš jūsų pasimokyti, o kai kurias jūsų rekomendacijas pritaikyti savo veikloje. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien daugiau svarbių dalykų vyks ne išoriniame pasaulyje ar dienos įvykių sūkuryje, o jūsų vidiniame pasaulyje. Kaupdami jėgas, planuodami būsimus darbus ir stebėdami įvykius iš šalies, tinkamiau dieną praleisite. Ir dar geriau suprasite, kur iki šiol padarėte klaidas ir kaip jų ateityje būtų galima išvengti. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien privalėsite ne tik aktyviai dalyvauti bendroje grupės veikloje, bet ir kažkokias su komandos nariais ar draugais susijusias problemas išspręsti. Jei turite planų darbe ar asmeniniame gyvenime, kuriuos geriausia atlikti komandoje, atlikite tai dabar. Net jei regimų rezultatų iš karto nepasieksite, jie galiausiai išryškės.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?