Šilutės dziudo klubo „Kumikata“ senjorai nusileido tik Prancūzijai

2015-10-20
Lietuvos dziudo delegacija Europos sporto veteranų žaidynėse „European Masters Games 2015“.
Lietuvos dziudo delegacija Europos sporto veteranų žaidynėse „European Masters Games 2015“.

Spalio 1-10 dienomis kurortiniame miestelyje prie Viduržemio jūros vyko Europos sporto veteranų žaidynės (European Masters Games 2015), kurios sukvietė sportininkus iš įvairių Europos, Azijos bei Afrikos šalių - daugiau nei 6,5 tūkst. dalyvių. Lietuvos dziudo imtynininkus atstovavo  Šilutės dziudo klubas „Kumikata“.

Tris dienas trukusiose kovose Lietuvos dziudo meistrai iškovojo 8 medalius. Aukso medaliais pasipuošė savo svorio kategorijose ir amžiaus grupėse V. Tiškovas ir M. Zakarevičius. Sidabro medaliai atiteko A. Pocevičiui, D. Karinauskui, E. Česnakevičiui. Bronzos medalius iškovojo R. Lukošius, A. Paulauskas ir Ž. Lukošius. Dziudo varžybų organizatoriai pažymėjo, kad gausiausia užsienio sportininkų delegacija buvo iš Lietuvos.

Po varžybų vienas iš dalyvių pasakojo: „Mes rimtai ruošėmės šioms varžyboms žinodami, jog Prancūzijos dziudo federaciją vienija apie 860 tūkstančių narių ir šios sporto šakos lygis ten yra labai aukštas. Tad nesitikėjome lengvų pergalių ir buvome pasiruošę rimtoms kovoms“. Ir rimtas požiūris į varžybas padėjo - Lietuvos dziudo imtynininkai, laimėję  8 medalius, pelnytai užsitarnavo tokių aukštų vertinimų visoje Europoje.

Sugrįžusius šilutiškius pasveikinti ir išgirsti įdomių kelionės akimirkų pasikvietė garbingi Šilutės rajono savivaldybės vyrai - meras Vytautas Laurinaitis, jo pavaduotojas Algirdas Balčytis, administracijos direktorius Sigitas Šeputis ir pavaduotojas Virgilijus Pozingis.

 


Foto galerija

Šilutės dziudo imtynininkus, grįžusius iš žaidynių, sveikino Šilutės rajono valdžia.Lietuvos dziudo delegacija Europos sporto veteranų žaidynėse „European Masters Games 2015“.

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?