Trečiadienio horoskopas – spalio 21 d.

2015-10-21, ji24.lt, 15min.lt
Fotolia nuotr. / Gėlių puokštė.
Fotolia nuotr. / Gėlių puokštė.

Tenuskaidrina dieną paprastos, bet labai malonios smulkmenos: gėlės žiedas, šokolado plytelė ar nepažįstamojo akies mirktelėjimas.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nebūkite šiandien vieni, nes stipriausias pozicijas užimsite grupėje ir netgi rasite būdų, kaip joje tapti lyderiais. Nesistengdami kitiems vadovauti, o nuoširdžiai ir atvirai bendradarbiaudami, pasieksite daugiau. O dar, jei nedvejodami įgyvendinsite neįprastus, naujovėmis kvepiančius projektus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Darbo bus į valias, bet jums patiks jaustis užimtiems, reikalingiems ir vertinamiems už savo pastangas. Atsidūrus sudėtingų situacijų pinklėse darbo vietoje, jums pravartu nestokoti idėjų ir jas įgyvendinti netradiciniais ir dar neišbandytais metodais. Kuo toliau žengsite šiuo keliu, tuo didesnį pagreitį įgausite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų žinios ir tikėjimas savo teisumu leis jums šiandien jaustis visa galva aukštesniems ir pranašesniems už kitus. Tačiau to nederėtų pernelyg pabrėžti bendraujant su kitais žmonėmis. Būdami laisvi ir besimėgaujantys minties laisve, leiskite ir kitiems elgtis ar mąstyti taip, kaip jiems atrodo teisinga.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jums nebus lengva rasti teisingus sprendimo ir elgesio būdus, tačiau nesiliausite savo aplinkoje ieškoję patvirtinimo savo veiksmams.

Natūralu, jei kiltų vidinis pasipriešinimas tuomet, kai kiti žmonės ar aplinkybės jus skatins vienaip ar kitaip elgtis. Geriausias kelias tas, kuris tiks visiems bendrakeleiviams.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Panašu, kad šiandien būsite priversti ne tik į savo geranoriškus planus įtraukti kitą asmenį, bet ir, atsižvelgę į jos ar jos nuomonę ir poreikius, pakoreguoti savo dienotvarkę. Bandydami likti ties savo principais, prarasite turimas pozicijas, o atsisakę lyderio vaidmens ir patikėję kitu žmogumi, įgausite sparnus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien neverta eikvoti laiko bandymams visur įvesti tvarką – chaosas bus pagrindinė dienos tema ir priemonė atlikti ką nors keisto ir neplanuoto. Pajutę laisvės ir netikėtumo dvasią, taikykite neišbandytus metodus ar naujas technologijas – tokiu būdu pajusite, jog vėjo kryptis tampa palanki jums, o jūs – dirbate efektyviau.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jūsų jausmų objektams, tokiems kaip jūsų mylimas žmogus, jūsų vaikas, jūsų kūrinys ar jūsų hobis, šiandien reikės išskirtinio dėmesio. Patenkinę kurio nors iš jų užgaidas, savo išskirtinumo kirminą  nuraminsite – be jūsų jie būtų niekas! Beje, kiekvienas pasiūlymas, žadantis jums naujas džiugias patirtis, skatins jus leistis į nuotykius.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Būkite originalūs, ypač kai kalba pakryps apie jūsų namus ar jūsų šeimą. Norintiems neiššvaistyti šios brangios dienos vėjais, verta eiti ten, kur dar nebuvote ir elgtis taip, kaip dar niekad nesielgėte. Nors iš pirmo žvilgsnio tai gali jums būti sunki užduotis, negarantuojanti pastovumo jausmo ir užtikrintų rezultatų, pergalės skonis bus saldus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Tiesa ta, kad visi jums šiandien reikalingi kontaktai megsis lengvai, sklandžiai ir paprastai. Būkite pasiruošę ne tik klausyti ir girdėti, bet ir nuolat keisti kryptį. Susipažinę su įdomiais ar net keistais žmonėmis, įgysite daugiau galimybių, o gavę neįprastų patarimų ar naujienų – išspręsite jums opias problemas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jūsų išradingumas ir originalumas suteiks jums papildomų pajamų šaltinių, o turintiems neįprastų gebėjimų ar įgūdžių ir puikiai valdantiems naujas technologijas iškris pergalę garantuojančios kortos. Beje, į savo planus įtraukę kitus ne mažiau novatoriškai nusiteikusius žmones, dar toliau pasistūmėsite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ar noras išsiskirti iš minios, ar jaudinančių patirčių siekis jums leis nekreipti jokio dėmesio į tai, kad ne visi supranta, kodėl taip neįprastai atrodote ir kodėl taip keistai elgiatės. Iš tiesų, toks jūsų elgesys šiandien padarys jums paslaugą. Ir tuo savaip kitus paveikę, užkursite būtinų pokyčių variklį, kuriam mažai kas įstengs atsispirti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Klaidžiodami realiuose ar savo išgalvotuose labirintuose, stiprybės semkitės savo nuojautose. Nežinodami, dėl ko į jį pakliuvote, rasite ką dėl to apkaltinti, nenuostabu, jei netgi patys save. Atleidimas ir atsikratymas to, kas jus slegia, jus išlaisvintų, o bandymai dalyvauti kasdienybės šurmulyje paklaidintų dar labiau.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?