Ketvirtadienio horoskopas – spalio 22 d.

2015-10-22, ji24.lt, 15min.lt
Fotolia nuotr. / Mergina su kate.
Fotolia nuotr. / Mergina su kate.

Tikras draugas tas, kuris dosniai dalijasi savo meile ir šiluma, net negalvodamas apie atlygį...

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Būsite geri komandos žadėjai, kurie savo keistomis ar novatoriškomis idėjomis sužavi, nustebina ir įkvepia savo grupės narius. Sunkesnė dalia teks norintiems suderinti savo karjeros poreikius su savo partnerio norais. Daug prakaito išliesite ir kelias diplomatijos pamokas pasikartosite, kol bent minimalaus rezultato pasieksite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jei darbe šiandien ketinate pasikliauti savo vidinėmis įžvalgomis ir, nepaisydami kitų nuomonės, jas panaudoti, diena nenueis niekais. Tačiau bandyti ką nors įrodyti žmonėms, su kuriais dirbate, ar ko nors juos išmokyti, gali būti labiau nei sudėtinga. Regis, ir jūs patys jokiais autoritetais nesivadovausite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Laisvės vėjai pūstels jums įsiliejus į komandą, todėl turėdami planų, susijusių su studijomis, leidyba ar užsieniu, junkitės prie kitų žmonių grupės ar patys ją burkite. Tiesa, nekaišiokite nosies ne į savo reikalus ar piniginę, o ir liežuvio ta tema neaušinkite, nepaisant to, kokie žavūs ir geranoriški bus jūsų ketinimai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Netikėti įvykiai darbe gali išjudinti kokį nors iki šiol jus slėgusį akmenį, todėl nepasilikdami jo dėl prisirišimo ar kitų net jums nežinomų priežasčių, sau paslaugą padarysite. Kitas jums skirtas slenkstis nebus toks žemas – jums bus sudėtinga paklusti kieno nors valiai, sprendžiant namų ar šeimos problemas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien klausydamiesi kitų žmonų ir stebėdami jų poelgius, sužinosite tai, ko jums labiausiai reikia. Nenuostabu, jei tai ne tik stebins, bet iš esmės pertvarkys jūsų nuostatas. Beje, regis, turėsite bendravimo ir ryšių mezgimo problemų dėl netikėtos įtampos ir nepasitikėjimo darbo vietoje.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kuo mažiau išbandytais takeliais šiandien darbo vietoje vaikščiosite – tuo įdomesnių dalykų atrasite. Netikėtų sprendimų ir kryžkelių jums nepagailės kiti žmonės, kuriems liksite dėkingi. Deja, susitarti su vaikais dėl pirkinių ar dienpinigių gali būti keblu, o jūsų pramogos, hobis ar kūryba jums brangiai atsieis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jums bus lengva pritraukti žmonių, kurie stebins savo neįprastais poelgiais ar keistais pasiūlymais. Jų padedami, ne tik gerai laiką leisite, bet ir patys neįprastų sprendimų atrasite. Tačiau namiškiai, nebūdami tokie supratingi, kokiais norėtumėte juos matyti, nutildys jus ir priblokš pasakydami, ko tikisi iš jūsų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jei yra dalykų, kuriuos vis atidėliojate ateičiai, prisiminkite juos šiandien. Kuo daugiau padarysite dėl ateities, tuo stipresni į ją kitą dieną įžengsite. Viena bėda ta, kad dalies savo turimos informacijos ar nuomonės nenorėsite afišuoti. Deja, ne visi bus supratingi ir laiku atstos nuo jūsų su savo įkyriais klausimais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Keliaukite, bendraukite, keiskitės mintimis ir idėjomis. O jei dar mažumėlę surizikuosite, būdami originalūs ir neįprasti, dar daugiau kelių jums atsivers. Kita vertus, galite stokoti supratingumo kai kurių savo kolegų ar bičiulių atžvilgiu, o laikas, kurį nuspręsite kartu praleisti, apvers aukštyn kojomis jūsų vertybių pasaulį.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien išsilaisvindami nuo įvairiausio plauko apribojimų, atversite duris link finansinės gerovės. Ir čia svarbų vaidmenį suvaidins jūsų šeimos nariai. Tiesa, būdami nepatiklūs ir abejojantys, patys sau duobes darbo vietoje kasite, gadindami santykius su vadovais ar kitais žmonėmis darbo vietoje.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nesiliausite stebinti kitų savo mintimis ar idėjomis, žiniomis ar naujienomis. Ir kuo daugiau akių sužiurs į jus – tuo labiau įsismaginsite, atlikdami pokštininko ir keistuolio vaidmenį. Dieną temdys nebent praeities paklydimai, kurių netrūksta niekam, bet šįkart jūsų eilė, ypač jei turite ketinimų užmegzti tolimus ryšius ar kai ką įtikinti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandieną skirkite patirčiai kaupti, o ne ja dalintis. Gali būti priežasčių permąstyti ir kitaip perdėlioti savo vertybių sistemą ar peržiūrėti savo asmeninių finansų reikalus. Jūsų padėtį kiek komplikuos kolegų ar draugų reikalavimai atsigręžti į iki šiol nepatirtus dalykus, netgi temas, kurias iki šiol laikėte tabu.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?