Penktadienio horoskopas – spalio 23 d.

2015-10-23, ji24.lt, 15min.lt
Vida Press nuotr. / Keksiukas.
Vida Press nuotr. / Keksiukas.

Paskutinė darbo diena šioje savaitėje – ir einam ragauti savaitgalio: minkšto, švelnaus ir raminančio, kaip vanilinis keksiukas.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dėl savo meilės darbui šiandien gausite stiprų palaikymą iš savo vadovų. Tačiau iki visiškos pilnatvės šio to trūks: teks prisitaikyti prie dienos įvykių tėkmės, o tai bus sunku, nes žiūrėdami į balta, dažniau matysite tik pilka arba juoda. O kai jūsų požiūris bus nederamai atmestas, nebūtų dalykų prisigalvosite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien žinosite, kaip sužavėti jus dominantį asmenį, ir tai darysite tikslingai, rasdami praktiškų priemonių. Be to, bus kas gelbsti jums norint paskleisti žinią apie savo kūrinius ar projektus. Sunkiau seksis paklusti komandos valiai ir daryti taip, kaip jūsų prašoma, nesigilinant į kai kuriuos migla aptrauktus dalykus. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Namuose kažkokį kalną įveikę, pavyzdžiui, kai ką sužinoję ar kai ką įtikinę, jausitės devintame danguje. Tačiau vos iš namų žengsite, patirsite krūvą įvairiausio plauko prieštaravimų. Stipriausias bus susijęs su vienu žmogumi, kurio nustatytos ribos jums gali trukdyti tinkamai įvykdyti savo planus darbo vietoje.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Bendravimas, pažintys, susirašinėjimas, susitikimai ir įvairiausi ryšiai šiandien džiugins jus, ypač jei toli neieškosite tų, su kuriais galite pasišnekučiuoti. Išties kai ką jums reikalingo sužinoję, vis dėlto neatsidursite devintame danguje. Ir tai vis dėl darbų gausos ir negalėjimo pritaikyti savo žinių darbo vietoje.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Regis, šiandien įvykdysite vertingas permainas ar šio to vertus sprendimus, kurie jums taps gerėjančios finansinės situacijos pažadu. Ne pro šalį ir savo talentams duoti valią darbe. Deja, nekaip jausitės negavę reikalingos palaikymo ar paramos, dėl kurių strigs jūsų kūrybinis sumanymas ar planai, susiję su atžalomis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kai kas šiandien gali parodyti jums palankumą, ir kuklumu nesidangstykite. Duos – imkite, o jei neduos – paprašykite. Nepanašu, kad į jūsų norus bus numota ranka. Santykiai su artimu žmogumi ar darbo partneriais gali būti svarbūs, bet ne itin sklandūs dėl įsipareigojimų savo šeimai ar dėl situacijos namuose.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Geri darbai, kurios atliksite niekieno neprašomi ar nelaukdami padėkos, sustiprins pasitikėjimą jumis, ypač tarp jūsų šeimos narių. O jūsų pastangos darbe gali nebūti tokios vaisingos, nes čia strigs planuoti susitikimai, trūks informacijos, o tarp kolegų sklandys įvairiausios nepasitikėjimo ir abejingumo šmėklos.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Komandoje pasijusite tikra žvaigžde, kuri gali gauti tiek reikalingos informacijos, kiek reikia ir netgi dar daugiau. O tai gerins kitų žmonių nuomonę apie jus ir dar daugiau žmonių norės tapti jūsų draugais. Tačiau ne viskas tobula. Pavyzdžiui, galite šiandien stokoti lėšų kažkokioms pramogoms, hobiui ar vaikams.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien kai ką pakoregavę savo vertybių sistemoje ar asmeninių finansų fronte, ne tik su didesniu malonumu atliksite savo darbą, bet ir savo kolegų bei vadovų palankumą įgysite. Deja, namų židinys nešildys ir dėl to kaltinti nėra ko, vien tik save – regis, namiškiams nepatiks ribos, kurias jiems bandysite nurodyti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien griebkite jautį už ragų, jei norite pasidalinti su pasauliu savo žiniomis, įsitikinimais ar kitaip į platesnius vandenis kelią prasiirti. Jei vienur vėjas pūs į nugarą, kitur jis neleis jums pajudėti iš vietos, pūsdamas tiesiai į veidą. O vos susiruošus kur nors vykti ar gauti informacijos, koją kiš praeities klaidos.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jums šiandien gali išaiškėti dalykai, kurie ilgokai buvo paslėpti ir dėl to dar artimesni pasijusite su tais, su kuriais turite bendrų reikalų ar vertybių. Sėkmingai šiuo tuo besidalindami, ne kažin kaip save vertinsite dėl tam tikrų jūsų kolegų ar draugų poelgių. Galiausiai sunkiai suskaičiuosite tai, ką turite ir ką išleidote.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien bičiuliai padės jums kitaip pažvelgti į kai kuriuos jūsų partnerystės aspektus, kuriems jūs, regis, būsite už tai dėkingi. Tačiau darbdaviai nebus tokie geranoriški, trukdydami jums plaukti pasroviui ir kitus kartu paskui save vilioti. Gal net primins jums tai, ko neatlikote ar atlikote netinkamai.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?