Savaitgalio horoskopas – spalio 24–25 d.

2015-10-24, ji24.lt, 15min.lt
„Fotolia“ nuotr. / Violetinis laukas
„Fotolia“ nuotr. / Violetinis laukas

Rikiuojate darbus, ką nuveikti, pamatyti, aplankyti? Klausykime intuicijos – gal ji siūlo pabūti ramiai ir nesiblaškyti. Juk darbo dienomis tiek lakstome – metas pailsėti!

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį nuobodžiauti neleis buityje kylantys prieštaravimai. O čia dar pirmoji Saulės viešnagės Skorpione diena, kai niekaip neišlipsite iš permainas kuriančių nuotykių liūno. Sekmadienis leis pasimėgauti dėmesiu, galimybe dalintis žiniomis ir sutvarkyti savo kasdienę aplinką. Deja, jūsų originalumas bus suprastas priešingai.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį sunkiai suprasite, kas draugas, o kas ne. Praradę kryptį, kurlink sukti, paklauskite savo antrosios pusės, nes Saulė nuo šiol jūsų partnerystės srityje. Sekmadienį gali būti gera patirti pačių mylimiausiųjų dėmesį. Galiausiai jūsų įžvalgomis mažai kas patikės, veikiau ramius savaitės pabaigos vandenis sujauks.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį Saulė bus įėjusi į jūsų kasdienių darbų ir sveikatos sritį, dėl ko tinkamai save realizuosite net užsiimdami eiliniais menkniekiais, kuriems verta suteikti daug prasmės. Nors idėjų sekmadienį turėsite tiek, kad nors vežimu vežk, padėkite jas į šalį ir pasidžiaukite jaukiai liepsnojančiu namų židiniu.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį jūsų įsitikinimai gali būti priešingi realiems faktams ir gautai informacijai, todėl neskaudinkite savęs ir kitų beprasmiais ginčais. Viskas puiku, pavyzdžiui, Saulė jūsų kūrybos, romantikos ir vaikų juoko srityje – ar vis dar esate nukabinę nosį? Sekmadienį liete liesis geros naujienos ir pažintys.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį jums gali kilti mintis, kad nėra nei vienos priežasties džiūgauti. Iš tiesų, kaip nuspręsite, taip ir bus. Jokios diskusijos ir patarimai čia nepadės. Nebent padėtų jūsų noras realizuoti save namuose, ką jūs tikrai galite padaryti dabar, kai Saulė jūsų namų srityje. Sekmadienį norėsite daug ir dar daugiau sau leisite.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį būti geru partneriu nesiseks, nes mieliau kovosite nei bendradarbiausite. Verčiau pasidairykite naujienų ir įdomių žmonių, taip išnaudodami prasidėjusį Saulės Skorpiono ženkle periodą. Sekmadienį jūsų autoritetas šoktels, o jums dings bet koks kuklumo jausmas. Tačiau ką nors netikėtai gavę, nemokėsite tuo pasinaudoti.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį rasite kuo užsiimti, jei pernelyg giliai neįniksite į norinčiųjų jums sutrukdyti ar pakenkti paieškas. Užuot tam gaišę laiką, ieškokite, kaip panaudoti savo ir kitų žmonių talentus pajamoms padidinti, ir tuo užsiimti galėsite dar keturias savaites.

Sekmadienį jokios aukos dėl kitų bus ne per didelės, jei tą gėrį atliksite savo rankomis.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienio diskusijos su draugais labiau supriešintų nei suartintų. O jei leisite jiems dalintis savo gerumu ar kaip nors jums patalkinti, dosnumu neatsistebėsite. Tiesa, savaitgalį Saulė jau bus įsikūrusi jūsų ženkle, tuo primindama jums, kad pats metas parodyti pasauliui, ką gero per metus esate nuveikę.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Gali būti, jog darbas kaišios nosį į jūsų šeštadienį, trukdydamas mėgautis šeimos ramybe, bet savaip didindamas jūsų profesinę reputaciją. Tiesa, kartu su Saulės viešnage Skorpione jums atėjo metas tausoti jėgas ir susirūpinti ne tik kūno, bet ir sielos apsivalymu. Sekmadienį planuotos pramogos su draugais gali susprogti lyg muilo burbulas.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį pasikalbėti norėsite, tačiau ne visi pokalbiai bus balzamas jūsų sielai, veikiau ją visaip įjautrins. Jei tik galite, raskite laiko draugams, kurių dėka geriau atsiskleisite – o kaipgi kitaip, kai jūsų draugų srityje įsikuria Saulė? Sekmadienį jūsų nuomonė, žinios ir pažiūros neliks nepastebėtos ir neišgirstos.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį netrūks prieštaravimų vartant prekybos centrų katalogus ar išsiruošus apsipirkti. Beje, net ir besiilsintys lai nesnaudžia, nes Saulės viešnagė Skorpiono ženkle jums atnešė daugiau galimybių kilti karjeros laiptais. Sekmadienį patirsite intymumo ar kito asmens dosnumo stebuklą, tačiau su kelionėmis susiję ketinimai gali neišsipildyti.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį norėsite dėmesio, bet menkiausias artimo žmogaus priekaištas užtemdys jūsų giedrą padangę. Laimei, Saulė vandens ženkle, kviečianti jus pamatyti ir išgirsti daugiau ar net nuvykti kur nors tolėliau. Sekmadienį iki šiol patirtos nuoskaudos nusitrins, ir jums bus gera mėgautis buvimu poroje.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?