Pirmadienio horoskopas – spalio 26 d.

2015-10-26, ji24.lt, 15min.lt
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Rudens spalvomis dažosi Europos gamta
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Rudens spalvomis dažosi Europos gamta

Astrologė Lana Kutkytė apie šią dieną: „Nors šiandien ir gali kilti nesklandumų su technika, tačiau iki 16.40 val. galima nuveikti nemažai darbų. Vis dėlto bet kokie šios dienos veiksmai bus palaikomi, tik jeigu jie nėra egoistiški. Manipuliacijos, įvairios avantiūros gali ypač skaudžiai atsiliepti ateityje. Nuo 16.40 val. venkite rizikingų situacijų bei impulsyvumo“.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte gali būti nelengva atsiriboti nuo neigiamų išorinio pasaulio įtakų, bet pabandę nė kiek nesigailėsite. Įdienojus venkite kraštutinumų ir audrų, kurias lengvai patys sukelsite, demonstruodami savo išskirtinumą. Pokalbiai strigs, nes jūs niekaip nesusitaikysite su manančiais kitaip nei jūs.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Pasistengsite, kad mažai kas šiandien žinotų apie jūsų mintis ir planus, nes kam gi veltui blaškyti kitų žmonių dėmesį? Iš tiesų mažai kam rūpėsite, nes visi bus labiau susirūpinę savo asmeniniais reikalais. Todėl harmoningos darbo aplinkos ir taikių santykių su kolegomis gali būti sunku ar net neįmanoma sukurti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Kolektyvinio darbo sėkmės bus tiek, kiek ryžtingai keisite kryptį susidarant net pačioms ir netikėčiausioms situacijoms. Kantrybe nei vienas negalės pasigirti, kaip ir gebėjimu diplomatiškai spręsti santykių su kolegomis ar galvosūkių su bičiuliais. Nusprendę sėstis prie derybų stalo, tik laiką sugaišite. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ryte susidėlioję nuoseklų ir tvarkingą dienos darbų ir tikslų planą, vakare leipsite iš juoko pamatę, kad niekas galiausiai nebuvo įgyvendinta. Tiesa ta, kad nuolat atsiras aplinkybių, keičiančių ne tik jūsų planus, bet ir kai kurias nuostatas. Bet kokie jūsų pasiteisimai dėl darbo nepasieks jūsų namiškių ausų. Ir atvirkščiai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Didžiulės šios dienos viltys ir daugybė pradėtų darbų gali baigtis kiek kitaip nei numanėte: dalį jų atliksite neįtikėtinu greičiu, o daliai taip ir neliks laiko dėl įvairiausių per dieną vyksiančių diskusijų. Išties pavyks viskas, ką įmanoma padaryti greitai ir per trumpą laiką, o susitarti jums rūpima tema – niekaip.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Būsite veiklūs ir nenuilstantys, ypač gavę iš kitų asmenų įgaliojimus veikti ar naudoti kokius jums reikalingus resursus. Tačiau nenustebkite, kai jie ims ir persigalvos, vietoj visų patiekalų, pasiūlydami tik antrą ar tik desertą. Ir panašiai. Nusivylę bandysite kliautis vien savo jėgomis, bet ir čia parklupsite, taip ir neradę aukso vidurio.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Tikėsite viskuo, kas gerina žmogiškus ryšius, tačiau nemažai prakaito išliesite bandydami to pasiekti realybėje. Jūsų lig šiol patikimi partneriai elgsis ne labai brandžiai, nuolat keisdami kryptį ir bandydami išsivaduoti nuo menkiausių apribojimų. Labai atsargiai, kad jų neatbaidytumėte, praveskite jiems diplomatijos pamokų ciklą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Darbo daug, o jūs pasistengsite, kad niekas už jus jo geriau neatliktų – toks svarbus bus noras rungtyniauti! Ir niekas lai nesikiša su savo nurodymais ar patarimais – koks svarbus bus laisvės poreikis! Tiesa, įsivaizduojami rezultatai toli gražu bus nepanašūs į tuos, kuriuos išvysite realybėje. Bet kas žino, gal taip geriau?

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kas jau kas, o vaikai turės savo planų šiai dienai ir nebandykite jiems nurodyti kokio nors jums priimtino plano. Vis tiek jie viską padarys savaip. O jūs irgi nesnausite, nes kažkokie viduje liepsnojantys gaisrai ragins jus imtis to, kam paprastai nesiryžtumėte. Ir ne ta diena, kai jūs klausytumėte patarimų, kuriuos jums sako draugai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Vos tik pagalvosite apie namus, suprasite, kad žemė slysta po kojomis. Kad ir kas ten įvyko ar vyksta, leiskite veiksmui vystytis taip, kad tai kuo mažiau sužeistų tuos, kurie yra įtraukti į šį žaidimą. Deja, bet kokie įsikišimai gali dar labiau įaudrinti, nebent situaciją gydytumėte tuo pačiu, nuo ko ji ir pasidarė opi.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Daug išvykų, bendravimo ir naujienų, iš kurių ne visos lauktos ar kitaip sutampančios su jūsų lūkesčiais. Veikiu tokios, kurios, koreguodamos jūsų dienotvarkę, išstumia tai, ką esate suplanavę atlikti per dieną. O kai atsiras norinčių jus pamokyti, kaip gyventi, net ir viduje sutikdami su jų nuomone, išoriškai jai nepritarsite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šią aktyvią, bet neprognozuojamą dieną labiausiai stengsitės dėl to, ką laikote vertybe. Žinoma, dagiausiai pastangų dėsite tam, kad žmonės įvertintų jus. Tam neužteks tik žodžių – norėsite ir šio to materialaus. Norėdami dar labiau padidinti savo galimybes, keisite kryptį ir kitaip blaškysitės nuo taško A iki B, taip ne kažin ko pasiekdami.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?