Stoniškių kaimo bendruomenė įgyvendino projektą ,,Iniciatyvos gerinant vietos gyventojų užimtumą“

2015-10-27, Stoniškių bendruomenės informacija
Stoniškių kaimo bendruomenės aktyviausios narės.
Stoniškių kaimo bendruomenės aktyviausios narės.

Stoniškių kaimo bendruomenė, atstovaujama  bendruomenės pirmininkės Gražinos Stančaitienės, įgyvendino projektą, kuriam lėšų skyrė Žemės ūkio ministerija. Pavasarį pateikta paraiška ,,Iniciatyvos gerinant vietos gyventojų užimtumą“ įvertinta palankiai ir bendruomenė džiaugėsi gavusi 3 000 eurų paramą iš nacionalinio biudžeto, už kuriuos buvo įsigyti konferencijų stalas, 50 kėdžių, garso aparatūra, dyzelinis elektros generatorius, foto aparatas.

Bendra projekto vertė - 3 550 eurų. Trūkstamus 550 eurų iš Nevyriausybinių organizacijų fondo skyrė Pagėgių savivaldybės administracija. Tai didžiulė parama kaimo bendruomenei, kuriai prisidėti prie projekto savo lėšomis labai sudėtinga. Bendruomenė dėkinga už tai, kad vietos valdžia palaiko visuomeninių organizacijų iniciatyvas.

Šio projekto tikslas – telkti vietos gyventojus bendradarbiavimui, įtraukiant juos į viešąjį gyvenimą, gerinant jų užimtumą.

Projekto uždavinai – stiprinti kaimo bendruomenės materialinę bazę narių laisvalaikio ir užimtumo sąlygų gerinimui.

Stoniškių kaimo bendruomenė stengiasi būti aktyvi – rengia įvairias šventes, teminius vakarus, dalyvauja savivaldybės renginiuose. Įsigijus naujus baldus – stalus bei kėdes, bendruomenės namai tapo jaukūs ir patogūs. Naujos įgarsinimo įrangos dėka organizuojami viešose erdvėse ar patalpose renginiai taps kokybiškesni. O gražias akimirkas bus galima užfiksuoti naujuoju foto aparatu.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

a2015-11-03
vyrai kur? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?