Pasidžiaukime savo augintiniais

2015-10-27, Vyr. mokytoja Dalia Alkimavičienė

Stoniškių pagrindinėje mokykloje organizuota gyvūnėlių paroda ,,Pasidžiaukime savo augintiniais“. Minėdami Pasaulinę gyvūnų dieną norėjome ne tik supažindinti mokinius su gyvūnų gyvenimo būdu, paplitimu, elgsena ar mityba, bet, svarbiausia, ugdyti mokinių supratimą apie jų asmeninę atsakomybę. Jau prieš savaitę buvo pakabintas skelbimas, kviečiantis atsivesti į mokyklą savo augintinius.

Pasibaigus pamokoms mokiniai skubėjo namo pasiimti savo gyvūnėlių. Kas atsivedė, kas atsinešė, o kai kam prireikė ir tėvelių pagalbos gyvūnėlius atvežti. Į renginį registravosi 18  mokinių  ir dvi mokytojos su savo augintiniais – šuniukais, katytėmis, triušiukais, papūgėlėmis. Renginį vedė pradinių klasių vyr. mokytoja Dalia Alkimavičienė. Vaikai mielai pasakojo apie savo draugų kilmę, įpročius, priežiūrą. O tiems, kuriems nesisekė pasakoti, padėjo tėveliai.

Į renginį gausiai susirinkę žiūrovai buvo puikios nuotaikos, džiaugėsi gyvūnėliais ir jų šeimininkais. Lankytojų dėmesį traukė antrokės Karolinos augintinis - vienerių metų vokiečių dogas Enzo, kuris  jau parodose pelnė nemažai medalių. Jie buvo parodyti visiems susirinkusiems. Pats mažiausias parodos augintinis buvo dviejų savaičių katytė Rainė, ramiai miegojusi Eimanto kuprinėlėje.

Parodos pabaigoje mokytoja visiems dalyviams įteikė padėkos raštus, o  jų augintiniams - gyvūnų maistelio. Didžiausią staigmeną pateikė Evelinos ir Gerardo mama Lina Grublienė, kuri į renginį atsinešė net keturis mažus triušiukus. Juos padovanojo mokiniams, kurie labai norėjo turėti savo augintinį.

Dar ilgai dalyviai ir jų tėveliai negalėjo išsiskirstyti, nes norėjo pabendrauti ne tik jie, bet ir jų augintiniai.

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Citizen 2.02015-10-28
Tai kiek daug fainų gyvūnų! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Deimantekuisyte2015-10-28
Namo mokykloj Komentaras patinka Komentaras nepatinka