Paskutiniąsias sezono futbolo rungtynes namų aikštėje „Šilutė” pralaimėjo

2015-10-28, „Šilokarčemos“ informacija
Šiame 2015 metų LFF I lygos sezone veteranui „Šilutės” vartų sargui Liudvikui Valiui teko nemenkas iššūkis atlaikyti daugybę varžovų smūgių į vartus, tačiau atlaikyti pavyko ne visus. 2015-ųjų sezone į „Šilutės“ vartus buvo pasiųsti 49 taiklūs įvarčiai.
Šeštadienį miesto stadione, šviečiant rudeniškai saulei, įvyko LFF  pirmosios lygos trisdešimt trečiojo turo rungtynės. „Šilutės“ ir „Džiugo“ akistatoje savo pranašumą antrą kartą sezone įrodė telšiškiai. Pergalę rezultatu 2:0 (1:0) iškovojo „Džiugo”  vienuolikė. Pirmajame šių ekipų susitikime pergalę taip pat šventė telšiškiai, tuomet varžovus įveikę rezultatu 2:1.

Pirmajame kėlinyje ekipos demonstravo gana apylygę bei atkaklią kovą, tačiau rezultatyvių progų ekipoms sukurti vis nepavyko. Vis dėlto įpusėjus pirmajam kėliniui aikštės šeimininkų vartus pavyko pralaužti Eimantui Marozui. Po telšiškio tikslaus įvarčio „Džiugas“ pirmavo 1:0. Nors iki kėlinio pabaigos realių progų pelnyti įvarčius turėjo tiek Šilutės, tiek Telšių vienuolikės, iki pirmojo kėlinio pabaigos rezultatas išliko nepakitęs - rezultatu 1:0 pirmavo svečiai.

Sugrįžusios po pertraukos abi ekipos tempo nemažino ir mėgino kurti rezultatyvias progas, tačiau kamuolys nė vienos ekipos vartų vis nepasiekė. Įpusėjus antrajam kėliniui atakos smaigalyje atsidūrusiam Andriui Lipskiui pavyko tiksliai kamuolį pasiųsti varžovams į vartus ir „Džiugo“ įvarčius padvigubinti – 2:0.

„Šilutei“ iki rungtynių pabaigos varžovų gynybos pralaužti bei garbės įvarčio pelnyti nepavyko. Du įvarčius rungtynėse praleidę šilutiškiai sezono metu „Džiugo“ barjero neperlipo ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Po pastarųjų rungtynių „Šilutė” turnyrinėje lentelėje su 44 taškais yra 9 vietoje, tarp 18 LFF pirmosios lygos komandų. Paskutiniąsias sezono rungtynes „Šilutė” žais išvykoje spalio 31 dieną Radviliškyje, su „Lokomatyvo” vienuolike.

Rungtynių statistika:

„Šilutė“ – Telšių „Džiugas“ 0:2 (0:1). Šilutės miesto stadionas:  80 žiūrovų. Įvarčiai: 22 min. Eimantas Marozas (0:1), 69 min. Andrius Lipskis (0:2). Įspėjimai: 27 min. Clarence Augustus Warrenas – geltona kortelė („Džiugas“), 41 min. Darius Paldauskas – geltona kortelė („Šilutė“).