Paaiškėjo dar vienas kandidatas į Šilutės r. savivaldybės mero postą

2014-11-02, „Šilokarčemos“ informacija

Sandra Tamašauskienė tapo dar viena kandidate, kuri kitų metų kovo 1-ąją vyksiančiuose savivaldybių tarybų rinkimuose varžysis dėl mero posto. Tokį sprendimą priėmė praėjusį savaitgalį susirinkę Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų Šilutės skyriaus nariai.

Kartu su kandidatu į mero postą, partijos skyriaus nariai patvirtino ir kandidatų į Savivaldybės tarybą rinkimų sąrašą. Partijos kandidatų sąrašas yra gerokai atsinaujinęs. Jame nebus Šarūno Laužiko bei kelių šiuo metu rajono taryboje dirbančių narių – Vincentos Bubilienės ir Birutės Kleinaitės. Iš dabartinės partijos frakcijos rajono taryboje mandato nutarė siekti tik Albina Bumblauskienė, kuri sąraše bus įrašyta penktuoju numeriu. Nors partijos sąrašas yra atsinaujinęs, tačiau jame įrašyti asmenys nėra politikos naujokai: pirmame sąrašo dešimtuke yra net keturi asmenys, anksčiau buvę Savivaldybių tarybų nariais.

 

Priminsime, kad artėjančiuose savivaldybių tarybų rinkimuose pirmą kartą meras bus renkamas tiesiogiai ir be svarios (teismo patvirtintos) priežasties negalės būti iš savo pareigų atleistas. Šiuo metu be Sandros Tamašauskienės apie savo ketinimus siekti mero posto yra paskelbę socialdemokratų, liberalų, Laisvės sąjungos partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovai.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!