PADĖKOS VAKARAS ,,IŠ ŠIRDIES Į ŠIRDĮ“

2015-10-27, Rasa Armonienė

Viskas kartojasi....

Tik mes dažnai nespėjam su vertybėm ir laiku...

O laikas mums suvokti, kam žmonės žemėj šioj gyvena.

O laikas mums pajusti, kad nedera į širdį įsileisti blogio.

Jau treti metai iš eilės natkiškiečiai rinkosi į padėkos vakarą ,,Iš širdies į širdį“, kuris vyko Natkiškių kultūros namuose. Renginio vedėja papasakojo, kaip keliaudama per pasaulį ir ieškodama ,,Gerumo miestelio“, ji sutiko daug vertybių, kurios mokė džiaugtis atliktais darbais, svajoti ir dorai gyventi. Siūlė iškarpyti piktžoles ir visus nenorus, būti ištikimais draugais, jeigu ne šalia esančiais, tai bent mintimis. Kvietė laikyti gerumo žiburėlį akyse, dalintis dosnumo obuoliais, kad žmonių sielos netaptų panašios į rūsius, pilnus rūgščių, susiraukšlėjusių obuolių. Meilė priminė, jog apie ją kalbėti nedera, tiesiog reikia kasdien daryti gerus darbus, negalvojant, kiek jų padarei vakar, o sutiktas atlaidumas mokė šypsotis, atleisti ir degti didžiule ugnele. Įžiebtos aštuonios vertybių žvakės ir už jas pakelta šampano taurė.

Susirinkusius natkiškiečius ir svečius sveikino Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, seniūnė Vilyta Sirtautienė, bendruomenės pirmininkė Nijolė Dargienė. Sveikinimo žodžiai perduoti ir nuo LR seimo pirmininko pavaduotojo Kęsto Komskio bei Pagėgių savivaldybės kultūros centro direktorės Svetlanos Jašinskienės, kurie dėkojo už kultūros puoselėjimą, natkiškiečių pasiekimus ir Pagėgių savivaldybės garsinimą įvairiose veiklose.

Skambėjo kultūros namų jaunojo solisto Roko, Rasos ir Vilytos dueto bei kvarteto dainos. Įteiktos padėkos už visokeriopą pagalbą, paramą, idėjų palaikymą, nuoširdžią draugystę ir ilgametę bendrystę. Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis kiekvienai šventėje esančiai šeimai, įstaigų vadovams įteikė po knygą ,,Pagėgių kraštas“ su savo autografu. Gėles, muziką ir kuklias vaišes dovanojo pagrindinis padėkos vakaro ,,Iš širdies į širdį“ rėmėjas Tadas Girčius. Šventinį padėkos tortą, kaip padėkos ženklą už mūsų bendruomeniškumą, už mūsų gerumą ir aktyvumą dovanojo Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis. Sudainuota bendra daina, sužaistas ne vienas nuotaiką keliantis žaidimas, sudalyvauta muzikos ir proto mūšyje.

Kultūros namų darbuotojų ir seniūnės Vilytos Sirtautienės vardu, nuoširdžiai dėkoju padėkos vakaro rėmėjams: Pagėgių savivaldybės merui Virginijui Komskiui ir natkiškiečiui Tadui Girčiui, kultūros namų dramos būrelio mergaitėms, dainininkams ir visiems, kurie surado laiko ir noro pabūti kartu.

Gerumas – tai žmogaus dvasios dosnumas, širdies šiluma, dvasinis grožis...“ – Kai žmogus atlieka kilnius darbus ir suteikia laimę kitiems, džiaugsmas ateina tarsi pats savaime. Ačiū už Jūsų gerumą.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Darius2015-10-31
Norejau pataisyti sio straipsnio autorių ne vilito vardas o Vilyte sirtautiene Komentaras patinka Komentaras nepatinka
TOKIO KAIP PONO ARMONO ORGANIZUOTUMO REIKIA PASIMOKIT 2015-10-28
PAGĖGEI VISOKIU ŠVENČIU PRISIGALVOJA O ŠILUTĖ TOKIA UŽMIGUSI JOKIO ORGANIZUOTUMO JOKIU ŠVENČIU VIENA KITA ŠVENĖ PER METUS IR VISKAS O PAGĖGIAI PER MĖNESI PORA ŠVENČIU Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?