Trečiadienio horoskopas – spalio 28 d.

2015-10-28, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Meškutis ir raudonos rožės
„Fotolia“ nuotr. / Meškutis ir raudonos rožės

Kokią dieną jums žada šiandien žvaigždės?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien susitelkę į darbą, ne tik tinkamai viską atliksite, bet ir savo pastangomis stabilizuosite asmeninių finansų sritį. Be to, atlikdami kasdienes užduotis lengvai pritaikysite savo gebėjimus ir įgūdžius. Tiesa, vis priminkite sau ir kitiems, kad skubėti neverta, o daug svarbiau pasimėgauti veikla ir tuo, ką per ją įgyjate.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien dėmesį į save atkreipsite be jokių pastangų ir tiems, kurie ims iš jūsų pavyzdį, seksis kur kas geriau. Todėl ir jums nėra ko blaškytis. Verčiau visą dieną neskubėti ir, išliekant savimi, džiaugtis galimybėmis, kurias atvers jūsų kūrybiškumas ar malonios patirtys, už kurias galėsite būti dėkingi mylimiems asmenims ar vaikams.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jei šiandien patirsite jausmą, kad niekaip nepavyksta gyventi dienos ritmu, pasilikite nuošalyje arba labiau susitelkite į savo šeimą. Išties, daugiausia džiaugsmo teiks asmeninis gyvenimas, namai ir visi, kas juose gyvena, primindami, kokie jūs jiems svarbūs. Ir būtų puiku, jei ką nors pernelyg nesiafišuodami patys dėl savo šeimos vakare atliktumėte.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien nepamirškite būti čia, kur vyksta tikrasis gyvenimas, o ne skubėti kur nors ieškant nuotykių ar jums malonių žmonių. Viskas, ko jums reikia, yra ten, kur jūs esate. O jei dar būsite atidūs pašnekovai, patikimi komandos nariai, turintys ne tik gerų idėjų, bet ir žinantys būdų, kaip jas įgyvendinti – jūsų laukia smagi diena.
LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Matysite sau prieš akis stirtas darbų darbelių, tikslų tikslelių, kuriais norėsite kaip nors įsitvirtinti. Griebdami visus iš karto nieko nepešite – imkitės jų pamažu ir iš eilės. Taip vienas po kito jie ištirps, atnešdami ne tik ramų sotumo ir pasitenkinimo jausmą, bet ir galimybę už pastangas gauti tinkamą įvertinimą.

MergelėMergelė

(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien būsite įtaigūs, ne tiek dėl to, ką kalbėsite, kiek dėl to, ką atliksite.  O kuo daugiau žinių esate sukaupę ir kuo geresnį autoritetą užsitarnavę, tuo daugiau žmonių kreipsis į jus patarimo ar išklausys jūsų pasiūlymus. Tiesa, pernelyg susitelkę į rimtus didelius dalykus, raskite ir mažų stebuklų, kurių bus dosni ši diena.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Tinkamai įsilieti į dienos įvykių srautą šiandien jums padės pasitikėjimas kitais žmonėmis ir noras dalintis su jais ne tik materialiomis gėrybėmis, bet ir savo patirtimis ar net paslaptimis. Tiesa, materialios vertybės bus pirmajame plane, kurias lengvai švaistysite, pernelyg neskaičiuodami ir nesusimąstydami apie pasekmes.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Užuot laukę dėmesio ir pagyrimų iš kitų, dalinkite šias gėrybes patys. Taip pat ir šiltus jausmus, kurių  bus išsiilgę visi be išimties. O jau tuomet, kai būsite savąjį darbą atlikę, visai nelauktai kai kas iš jūsų kolektyvo narių ar draugų jums pasiūlys ką nors širdį glostančio. Tinkamai priimdami dovanas, vakare patys įgysite pagreitį geriems darbams.
ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien tikroji prasmė ir tikrasis džiaugsmas yra ten, kur jūs atliekate įprastus kasdienius veiksmus. Su malonumu įsitraukus į darbo užduočių ar buities pareigų srautą, bus įvairių paskatų iš vadovybės ar kitų motyvų, raginančių pasistengti dar labiau. Įsitikinkite, kad savo darbo vaisiais pasidalinate ir su savo kolegomis.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dienai įsibėgėjus, netruksite pastebėti, kad maži dalykai, kuriuos galėsite padaryti dėl mylimų žmonių, paverčia jūsų ir kitų žmonių dieną ypatinga. Jums šiandien bus ne tik lengva elgtis pagal savo prigimtį, t. y. nuosekliai, ramiai bei apgalvotai, bet ir įvairiose dienos veiklose pritaikyti savo požiūrį ar žinias.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien nenorėsite nei atvirauti, nei daug bendrauti, o daug mieliau dirbsite rimtus darbus ir skanausite tai, ką jau esate iki šiol atlikę. Iš tiesų, šalia jūsų bus žmonių, pasiruošusių dalintis su jums tuo, ką jie turi geriausio. Tiesa, norėdami tinkamai tai priimti, į kai ką teks pažvelgti kitu žvilgsniu, nei jums įprasta.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien per dieną plauksite su malonumu bendraudami. Iš tiesų, net ir neskubant jums pavyks suspėti visur, kur širdis geidžia. Lėtai, bet užtikrintai judėdami per dieną, megsite ryšius ir stiprinsite jau esamus. O jums svarbūs žmonės jums bus visaip dosnūs, motyvuodami jus dar daugiau bendrauti.


Straipsnio komentarai

Citizen 2.02015-10-28
Koks gražus meškiukas. :3 Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?